Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

I ja se uskoro vracam na PC, cim prodam mekintosa, svaka FPS igra je drugacija na komp-u…

2 Likes

Ja to pricam odavno…

Meni lično posle 12-13 igranja samo na konzolama treba puno vremena da se naviknem na tastaturu i miša tako da ta opcija otpada.
@Djordje1990 kako si vozač Opela imaš para za egzotične PC komponente :rofl:

1 Like

Definitivno što mi je sjebalo je ovo vreme…

Ne volim zimu generalno, a pogotovo sneg… A još živim na selu… I u državi u kojoj kada padne sneg bilo kakav vid putovanja se otežava desetostruko… Zavlače me već nedelju dana za promenu tablica i saobraćajne za primarno vozilo, i sada se služim “terenskim” na kom su dosta loše gume… I na sve to kada sam video da je u petak počeo sneg, malo je reći da mi se svet srušio…

No trebalo bi ovih dana da bude rešeno sve i da odradim tehnički, pa da jednu brigu skinem s vrata…

Ono što već godinama govorim je da bih jako voleo da se u budućnosti preselim u neku topliju državu, tipa makar Španija, na primorju, skroz mi je ok zima, ali tu do 10-ak stepeni, sve ispod toga mi je premalo :grin:

1 Like

Nije zima i sneg za bedne zemlje. To je podnosljivo za uredjene bogate zemlje.

2 Likes

Slažem se…

Neću da mračim sada nešto, ok je očišćeno (bar kod mene) ali gledam u petak tek posle jedno 6 sati padanja su prvi put izašli da očiste i bace so…

Prelepo je. Jedva stigoh na posao ali obozavam ovo vreme i doba godine.
Ima vazduha da se konacno nadisemo.
Ok jeste bolje da je hladno i suvo ali nema veze. Zima je brate mili.

Srecno svima koji slave :smiley:

3 Likes

Vidim ja poznata mi nešto slika, kad ono šetalište u bloku 45 na Novom Beogradu. Komšija se pohvalio našom idilom :slight_smile:

Zato mene umalo nije strefila srčka u subotu uveče:

Pukla grana i samo pukom srećom mi omašila kola. I dalje ne mogu da verujem da nema ni ogrebotine na kolima, da nije bilo snega odozgo, bilo bi baš gadno.

3 Likes

jedi govna :sleepy:

2 Likes

Sta su ljudi,uvek neki qurac smeta… te vruce ,te ladno, te siroko ,te usko…Kad bi bila neka aplikacija kao sto je ova screen-monitoring koji kaze toliko si gledao u ekran. Ljudi bi imali rezultat tipa 30% zivota ste kukali a ostalo spavali,radili…itd.

PS. Skenjao sam se kad sam video statistiku da sam prosle nedelje u proseku 3h dnevno gledao u telefon :frowning:

3 Likes

25°C, sunčano, bez vetra je idealno vreme.
Prirodno je da ljudima nije prijatno na -10 ili +40. Organizam ima odbrambeni mehanizam pomoću koga reguliše ekstremne uslove, ne bi bilo normalno da neko sada prošeta gradom u kupaćim gaćicama na -10.

Svako vreme je idealno u lepo uredjenoj i bogatoj drzavi.

Svako vreme je uzasno u Srbiji.

Sta vredi onom jadniku iz Afrike idealnih 25 stepeni kada se ceo dan valja u blatu.

Da, “sve” mi smeta.

3 Likes

@padawan A gde ti zivis u Srbiji ako nije tajna? U kojoj zabiti kad si tako dzangrizav na vremenske uslove :smiley:

Ovde u Beogradu su svi putevi suvi kao da je leto, a ne zima :smiley:

Haha… Ne.

Uljepšalo:


Sjebalo:28 godina

14 Likes

Ja sam prije par dana kupio iPad Air 2, kao i uvijek do sada, moje odusevljenje iPad uredjajima ne jenjava. Tablet leti kroz sve zadatke koje sam mu zadao, baterija standarno dobra, dok je split screen opcija stvar koja je dugo cekana na ios uredjajima i definitivno pun pogodak.
U zadnjih par dana pazario sam nekih igara u vrijednosti od 50e, sada jos samo da ih igram.

PS. Uzeo sam tablet pretezno za citanje…

3 Likes

Na tabeltu je idealno čitanje stripova.
Ko nije probao, neka odmah to uradi, najpribližnije fizičkom izdanju čitanja istih :slight_smile:

3 Likes

Vazi sto je u BG sve cisto. Glavni putevi da ali cim izadjes sa njih slabo.
A trotoari itd da nepricam. Ali razumem zasto ove godine nije. Nije izborna godina. Koga briga…

A budimo realni ko je ocekivao ovoliki sneg u decembru :smiley:

1 Like

I tata bi sine, al matori ajped 3 se ne da pa ne da.
Jos posle kupovine XR-a, mora malo se odmori novcanik…

. . . . . . .

Na temu zime, ovde u Montrealu pre par nedelja bilo -17C. Otidoh da kupim teske cizme, kad ono niko nema moj broj. Pitam kako to nema niko cipele, kazu pa bio sad Black Friday, sav lager rasprodat.

Jos sam Kanadjanin pocetnik, idem u ozbiljne kupovine tacno kad ne treba. Ucis se dok si ziv.