Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

@iKaran nisi nam odao da li je bio 5€ dill :slight_smile:
Sa ipadima nema greske koliko sam ih video i koristio, zakopavaju android konkurenciju sa radom i izdrzljivoscu ios-a.

@n00dle pa sada mozda si dobar kupac a oni losi prodavci jer moraju da imaju, to objasnje je malo debilno, moram da idem go i bos jer ne kupujem odredjenog datuma… odes u neku planinarsku radnju i resis sve (cizme sa grejacima ). U prevodu rekli nece da dolazi ponovo do sledece godine, takav utisak sam stekao.

Kakvi su utisci o životu u Kanadi? Malo sam guglao sada, vidim Montreal je najveći grad u Kvebeku (francuski jezik), relativno blizu granice sa Amerikom i Velikim jezerima.
Ovako sa strane izgleda kao sjajna avantura i korenita promena u odnosu na život u našoj zemlji.

Northwest Territories

1 Like

Pa mogu reci da je bio dobar posao. Ipad Air 2 sam dobio za 115e. Pri tome je 64GB, Cellular.

2 Likes

Ekstra, ubacis GPSs u auto i kada krenes na put izgleda kao spejs satl iznutra.

Video one slike iznad i pomislio ono @n00dle na slikama :slight_smile:

1 Like

Opet prokleti deda mraz. Jbt koji mu je k… :smiley:

Malo je situaciju sjebao neki lik koji mi je uzeo RDR2 bundle ispred nosa pa sam zavrsio sa usisivac verzijom :smiley:

Konzolu i igru platio 41500 din na akciji, fiskalni racun i garancija 2 god. Mislim da nisam mogao bolje proci…

13 Likes

A sad adio switchu. Uzivaj :rofl::smile:

Pa zapravo i ne bas jer je izasao Smash ali ovakvu priliku nisam mogao da propustim, uglavnom naci ce se vremena za sve :slight_smile:

E da se i ti naigraš kako dolikuje, nek te dugo služi :beers:

2 Likes

Pa nisam jos za One X tek krecem sa skupljanjem novaca :smiley:

3 Likes

Ne znam je li jos neko primjetio koliko je youtube postao agresivan sa reklamama? Na svakom duzem videu su minimum dve, a prilikom svakog pustanja vise snimaka zaredom, izmedju svakog je reklama.

3 Likes

Primetio sam ja, smorili su. Posto klincima pustim neku muziku i svako malo iskacu gluposti.
Ima par reklama koje nisu toliko agresivne. Za Maxi mi ne smeta. Posto traje bukvalno samo onih 5sec koliko i mora da se ceka da bi prebacio.

A donesi.com? Mislim da sam preko 500 puta odgledao tu reklamu, sreca da je samo 2-3 sekunde, koliko vec…

Nazalost, nemaju konkurenta, ali vidim da im je biznis praksa otisla u onu stvar. Doduse, serveri su vjerovatno veoma skupi za odrzavanje da bi izdrzali tu kolicinu podataka.

Uz ovo, Street Fighter V dodao oglase u svoju (placenu) igru…

Uvek se setim necega sto mi je matori rekao jos kao detetu.
“samo kod mame i tate imas dzabe rucak, sve ostalo ces morati da platis”
101% istina!
Nema dzabe usluge, programa, servisa, nicega! Samo je pitanje kako placas!
Informacijama svojim, reklamama, kradjom podataka sta god. Ali nista nema dzabe.
Koliko bi neko trebao da bude ne glup vec retardiran da pomisli da google nesto radi za dz.
Pazi kompanija multi zilionska!! a sve im dzabe :joy:

Zašto ne koristite AdBlock?

1 Like

Au… to bas zvuci lose!

Jutjub prilicno smara, sve je gore stanje. Nerviraju i na twitchu, mada pratim samo jedan strim (Castra za Fifu) i samo je na pocetju, ali te 24s traju kao vecnost.

Mislim da ih ima i na gamespot video oposima, odmah gasim kada ih vidim.

Nema na apple tv gde pustam klincima muziku…
Inace da ne pustam njima muziku ne znam ni kada bih upalio youtube.
Ne znam zasto ali apsolutno nista ne gledadam, nisam od onih sto pilje u to cudo.

1 Like

Ja sam postao ovisnik. TV slabo šta gledam, ali zato na YouTubeu redovno pratim 30+ kanala otprilike :no_mouth:

Ma ja sam malo staromodan ne pratim bas net, nemam drustvene mreze.
Par puta sam bio dokon i kao ajde ja da vidim sta ima i eto.
Smorio se za par min. Pogledam nekada kada me zanima kako se nesto radi a da ne znam.
Tipa kako skinuti neki deo na kolima, enterijer itd… Posto ne znam napamet gde su skriveni srafovi zabice itd…
Znaci samo ako mi treba nesto da mi koristi.

Nisam u zivotu koristio adblocker dok nije youtube krenuo da smara s reklamama na svakih 5 minuta… Koje je to olaksanje, ne gledati/slusati jedne te iste idiotske dzinglove stotinama puta.

Samo cekam kad ce da onesposobe plugin, jer mora kroz te reklame neko i da propati, nisu ih dzaba pravili.

@N3n0 Pisao sam o Kanadi nadugacko ovde u vise navrata. Nekakav reduks bi bio – malo finija Amerika, surovi kapitalizam, Toronto je ogroman, svi su povrsno ljubazni i pun je Srba, bolje je nego u Srbiji al nije ko da je dobro, kamo srece da smo dosli ovde pre 10 godina, zapadna Evropa je verovatno bolja, iskompleksirani Kvebek nije Kanada u bilo kom prakticnom smislu, a Montreal je u sustini rupa puna restorana i beskucnika, s losim zdravstvom i zimom koja traje pola godine onda leti bude jara i usijan beton. :grimacing:

2 Likes