Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Long live adblocker :smiley:

E jel imate neki add bloker da preporucite za tablet (Andorid) Klinci igraju igre uglavnom a ja kad uzmem nesto da vidim ubise reklame

Ovo je bas mind blowing:

1 Like

Wow. Stvarno je kul stvar. Baš me interesuje kako bi mogla ta tehnologija da se koristi za gaming i filmove. :slight_smile:

Mozda sam ja nemastovit ali ovo sem za reklame/izloge apsolutno nema nikakvu primenu za igrice.

3 Likes

bas tako…Pogledaj kako ima crnu tapetu iza tv-a da bi uopste ista video dok igra.

To je još uvek prototip, finalna verzija bi mogla da bude drugačija. Videćemo šta će uraditi sa ovime, možda i ne bude ništa posebno na kraju.

A za gaming, jedna od glavnih stvari koja mi se sviđa je ono što je lik spomenuo, možda bi u budućnosti moglo da se napravi da ima ekran sa obe strane, da mogu dva lika da igraju/gledaju, svako da ima svoj ekran. To bi moglo da bude kul. Onda bi mogli ljudi da naprave neke kul igre koje bi koristile tu tehnologiju.

Nisam preterano maštovit da mi sad odmah padne na pamet šta bi moglo da se radi sa ovime, ali sam siguran da bi neko nešto smislio.

Super je tehnologija, ko iz filma.

Al ja prvenstveno vidim komercijalnu aplikaciju, ko sto kaze, za izloge. Ne vidim na prvu loptu po cemu je providni ekran bolje iskustvo za dnevnu sobu od trenutnih tv-a. (nisam odgledao ceo klip)

I opet mi se igra Doom.

1 Like

Kasne jedno 30+ godina za back to the future :smiley: i onim čuvenim TV roletnama :joy::joy::joy:

Da ne otvaram temu… Ima li ko GoPro? I sta mislite o Hero 7 Silver?

Pa, kad se već hvalimo za kupovinu konzola… Upravo uzet poslednji u radnji. :smiley:

Eto, da se i ja malo počastim za kraj godine :smiley:

19 Likes

Dele negde dzabe te konzole? vidim svi se hvalite :smiley: Ajde igraj se lepo.

Usralo me da sam napravio malu investiciju u magicu, koja mi se isplatila, kao i to da sam izvukao neke skupe karte koje sam prodao, a ovo taman na akciji :smiley:

Bilo je: Eh, why not? A Kingdom Hearts 3 izlazi za malo jače od mesec dana… :slight_smile:

Gde i cena ako nije tajna?

U games za 27000, tj za oko 25000 jer sam imao neki kupon. Što je ok.

1 Like

Pa ok je to. Lepo.

jel ina jos tih od 200e?

U Ušću nije imalo, možda bi bilo najbolje da zoveš i pitaš. Za 27000 su imali i u winwin, comrade, computer land, gigatron, tehnomaniji, I sličnim radnjama, jer je to valjda akcija od distributera koja važi do kraja godine ili tako nesto.

2 Likes

Ove sa bledom cenom su sve “nema na stanju”.
Inače su zanimljive akcije za Novu godinu.

1 Like

Roaming grupa je praznila lager, pa je zato bila rasprodaja u svim radnjama koje oni snabdevaju.
Bilo je krajnje vreme da ponude konzole po realnim cenama.