Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Pa pazi, sumnjam da će tako biti. Iz jednog jednostavnog razloga: Većinu ljudi koje znam ne da mrzi da izađu iz kuće, nego ne žele da mrdnu iz sobe ako je napolju previše vrućina/hladno. Ne mogu da zamislim većinu ljudi da izlaze do pošte jer im je dosadno. A tek za priču sa ljudima… Yeah… Nema od toga nista.

Malo je nered, ali ono, samac.

5 Likes

pa zato je i nered :grin:

1 Like

Nivo detalja na 44x33, znaci cetkica, covek je bio legenda sa razlogom i ostao. Gledao sam sliku i nisam moga da verujem kakva umetnost, divio sam se 15min ako ne i vise i posle slikao.
18th hole

7 Likes

Sta ti je povezano na jednom a sta na drugom tv-u, je l to jedan soni ili imas dva komada?
Bas me zanima

Generalno je sve usisano I cisto, ali nesto ne volim da vracam stvari na svoje mjedto. Odjeca preko stolice se podrazumjeva.

@Shamso69 povezane su dve ps4 konzole, naislo nesto jefitno :slight_smile:

6 Likes

Znaci zivis ga …

Uvek sam se divio tvojim replijevima koje niko ne konta :joy:

2 Likes

Haha. Nisam primetio na Fifa forumu :smiley:

Mojim ili sam se nesto zeznuo?
Hahaha :grinning:

Tvojim :grin:

1 Like

Kako se krecu sada cjene polovnih PSVR konzola? U Bosni si bile dve koje su vrtile oko 150e, a kako sam odustao od nove godine na Zlatiboru kontam da bi mogao uzeti neki PSVR.

Drugar je pre neki dan kupio za 150e, odlicno ocuvanu :slight_smile:

1 Like

Astro Bot i RE7 je kombo koji se tu podrazumeva.

Dodaj Wipeout / Dirt Rally ako volis trke.

Ostale dobre VR naslove prema ukusu (moss, thumper, rez, superhot, nije da ih nema).

EDIT: da dodam, 150e za potpuno novo, potencijalno mind-blowing iskustvo je super povoljno.

1 Like

Malo listam po piku, ali za sada ne iskace. Zadnja nada mi je da neko usled ocaja izazvanog alkoholom odluci prodati PSVR. Iako je pitanje koliko je preklapanje socijalno prilagodjenih alkoholicara sa korisnicima PSVR konzole.

1 Like

7 Likes


Vreme da se istrazi @Djordje1990 kraj :joy:
Stigli u okolinu Minhena. Sutra u akciju.

2 Likes

Nasao sam PSVR za 350KM, cini mi se da cu uzeti. Ostaje problem kupovine igara, moracu da vidim ima li nekih jeftinijih naloga sa VR igrana, poato ni ne pada na pamet da sve uzimam po punoj cjeni.

Tetris Effect uzeo Giant Bomb GOTY, tako da mi je hype za igru na maksimumu, pored toga hocu Astrobot, Moss, Thumper, kasnije bi se usudio da pokusam I igre sa punim kretanjem (RE7). Prvi put kada sam igrao RE7 u VR imao sam uzasnu mucninu, tako da mislim da jos nisam spreman za tako nesto.

2 Likes

Naloga nema maltene (niko nema vr) ali su igre jako cesto na snizenju i mozes da ih uzmes za par $.

Meni je i id astro bota bilo muka, vise nego u RE7.

Uh steta. A tako dobra igra. Nekako sam pretpostavio da mucnina kod Astro Bota nije toliki problem, posto
je prakticno cela porodica (lidija, luka, baka, ja) zaredjala ozbiljne sesije bez losih posledica.

To mi zvuci tako pozerski, pored onolikih boljih igara ove godine. Cak i da se drzimo samo VR-a, zar je moguce da particle efekti + tehno (sinestezija, nije nego) dok nepomican sedis ispred tetris ‘ormana’ pruzaju bolje iskustvo od jednog Astro Bota, ciji svaki nivo odusevljava inventivnoscu i sarmom?

Probah demo i ostah potpuno ravnodusan. Mozda jer nisam bio nadrogiran. Tetris je timeless igra, to stoji, al ni u ludilu ne zavredjuje GOTY time sto istu staru stvar obuces u token vr oblandu.

EDIT: o majku mu, eno izgleda da je i Jurogejmeru Tetris najbolja igra godine!

EDIT2: Ako nista drugo, barem ih posteno iskritikovase u komentarima – i to bez pljuvanja, nego lepo ljudi kazu ‘jeste bre normalni’. Jedan od mnogobrojnih primera:

Step 1: Get rights to classic game.
Step 2: Overlay it with visualizations from Windows Media Player/iTunes.
Step 3: ???
Step 4: Profit.

1 Like