Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Pa pazi, uvijek sam za to da igra prije svega treba da pruza zabavu. Zbog toga recimo nisam htio da RDR2 uzme bilo koju nagradu-igra nije zabavna ni jedne sekunde.
Dakle, gameplay je jednostavan, a opet pruza dovoljno izazova da niko ne moze da ga savlada (nivoi su beskrajno komplikovani I nema pobjede), igra je u svakom momentu zabavna, mogucnost replay-a je beskonacna, te je igra u VR jos bolja. Naravno, uvijek bi radije da God of War uzme GOTY, ali I ovaj alternativni izbor nije toliko alternativan.

Sjecam se kada sam razmisljao kako je Gamespot pogresio kada su proglasili A Link Between Worlds za GOTY, jer kako igra na 3ds moze da bude igra godine, a kada sam je zaigrao bio sam u potpunosti saglasan sa izborom.

3 Likes

Svako malo kad naletim na neke popuste na gameflipu ja kupim gift card, tipa 15$ za 10$, 50$ za 30$…

Nisam nešto ni obraćao pažnju koliko para imam na računu, provjerim malopre kad imam šta i vidjeti… :smiley:

6 Likes

Sada će metro I anthem… Tako da je to 120$ manje :grin:

moze malo vise o tom gameflipu? iskrebo nikad cuo ali to ako ima 50$ za 30 a da nine scam je do jaja

Ima negdje tema na forumu u kojoj sam opisao već, pretraži malo ako ti nije mrsko. :slight_smile:

U jednom navratu godina golda je išla za 15$, doduše to je bilo samo jednom i trajalo 2-3 dana… :slight_smile:

1 Like

Koliko je siguran ovaj gameflip, vidim da ima solidnih ponuda?

Pa tu i tamo je siguran ako se ne zaletiš za nečim što zvuči previše dobro da bi bilo istinito.

Pisao sam u posebnoj temi neke svoje utiske.

Bude i discount codova u posljednje vrijeme, baš pred novu godinu su davali 20% popusta za bilo koju kupovinu do 50$ sa kodom “NEWYEAR19”, ne znam da li važi još. Tako sam i došao do magične cifre 50$ kod za 30$. :slight_smile:

Cepa se vec zelda a link between worlds :grin:

4 Likes

Jedna od meni omiljenih igara. Bas vrhunska igra

1 Like

Meh, i nije nesto :joy:

1 Like

To ce doci u nase krajeve brzinom te zivotinje na ekranu. :smiley:

7 Likes

Ja sam već video 8k TV u Ušću za malo više od 500.000 dinara.

Pa to je ta cena, samo je pitanje šta gledati ili igrati na takvom televizoru? :smiley:

Preseliš se u japan

I najglavnije pitanje na kojoj dijagonali ces primetiti razliku izmedju 4k i 8k. Verovatno dijagonala kao kuca :grin:

I to ona na sprat

1 Like

a ja bas pre neki dan uzeo ovaj :grin:

6 Likes

Za oko 1000€ odličan TV, mada mene generalno nervira naduvana cena oko QLED tehnoligije, koja je, ajde da kažem, vrsta “prevare”, jer se i dalje radi o klasičnim LED televizorima, a u cenovnom razredu su sa OLED modelima.

2 Likes

Sta uzeti do 60.000? Nebitna dijagonala, moze i veci i manji.

LG 55UK6300 - 530€
LG 50UK6500 - 515€
LG 50UK6950 - 560€
LG 50UK6470 - 485€
LG 50UK6300 - 470€
Cene sam nabrzaka izvukao, ali računaj da su tu negde, plus/minus 10€

O modelu UK6300 sam već i ranije pisao. Neverovatan TV, pogotovo za nas koji volimo igre.
Sutra baš treba da isporučim jednu 65-cu od te serije i povežem sa X konzolom.

4 Likes