Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Brat kupio preko nekog momka iz Arapskih emirata, oko 2800€ sa misem.

1 Like

Godinama ranije sam zarko zeleo neki apple laptop, jer su tad svi windows laptopi bili izuzetno ruzni. Danas je vec malo drugacija prica, sto se estetike tice, posvuda ima lepih.

Jedino sto moje 3d radne potrebe i elegantni tanki laptopi ne idu zajedno, tako da mi zelja ostade neispunjena.

Evo me danas kako brojim dane iscekujuci svoju desktop azdaju. Stigli sinoc monitor i tastatura, pa sam mogao da se pretvaram da sam za svojim novim kompom.

Sto im treba tako puno vremena da ti isporuce?

@n00dle kao nekada kada si bio tinejdzer, prajsles je osecaj, kada stigne onaj hype otvaranja pa instaliranje potrebnog software-a :slight_smile:

1 Like

A ko ce ga znati.

Mozda zato sto nije bas off-the-shelf, jer sam zamenio ssd od 128gb za 256gb, i stavio dodatnih 16gb rama. Pa kao dok im dodje na red da ga sklope.

Ako nista drugo, evo monitor i tastatura su stigli ranije nego ocekivano, pa se tiho nadam da ce slicna situacija biti i sa samom masinom.

2 Likes

seronje :grinning:

Ulepsalo bio sam u pravu da je ovo propast losa igra, cena da upepsa da svakome Fallout 76 (EMEA) | PC | CDKeys

1 Like

Previše para… Do 0.1$-€-£ može da se maksimalno pljuje para :smiley:

1 Like

:smiley:: Stigo nenadano jutros mail da je mashina shipped! Dobra je sansa da stigne ove nedelje.

:grimacing:: Lidija ko za inat planira da ne bude kuci ni u ponedeljak ni u sredu - molim boga da delivery bude u utorak ili cetvrtak…

Ulepsalo :slight_smile:

12 Likes

dzojped ili figura? :smiley:

1 Like

Ili beers if the world? :smiley:

1 Like

Uljepsalo - dobio sam napad nostalgije od ovog klipa :sweat_smile:

3 Likes

Figura :slight_smile:

Gde si uzeo ako nije tajna?

U gamesu, dobio od druga za rodjendan :slight_smile:

Definitivno ulepsalao

Prodao vanilla ps4 za 220e bez kutije i sada naletim na novi Pro za 270e i uzmem,mislim da sam prosao dobro :grin: :grin:

Shebalo: Pocepao sam kutiju dok sam otvarao :see_no_evil:

12 Likes

Mora da si pomislio da nije slucajno cigla u kutiji :rofl:

Uzeo od nekih Poljaka i ulazim u auto,a ortak mi kaze: “Stvarno si uzeo,a nisi otvorio kutiju?” :rofl: U trenutku me oblio hladan znoj :grin:

5 Likes

Da li je moguce stupiti u chat sa supportom psn-a?
Pokusavam vec pola sata, ali samo ovo…

Drugar, sa kojim sam uzeo NBA 2k18, je prodao soni i taj nalog, a taj kupac je promenio sifru i pravi se lud. Kada sam pokusao preko maila da promenim sifru, trazi mi datum rodjenja (koji sam zaboravio kad sam stavljao, jer mi je bilo prvi put da ja kupujem igru i nisam znao da je bitno upamtiti to)…

Hteo sam da kontaktiram support i objasnim situaciju…