Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Zar nema i neki secret question?

Nema, a i da ima, ne bih se setio… Proslo je godinu dana i zaboravio sam sve to :frowning:
Pre sam uspeo promeniti sifru bez ikakve frke, preko maila :confused:

Zanima me kako da stupim u kontakt sa supportom ?!

Secret question bi kao pravilo trebalo stavljati nesto cega mozes da se setis ceo zivot i u pola noci.

Nisam siguran koje su ti opcije jer support datum rodjenja verovatno koristi za verifikaciju. Ali probaj da im posaljes neki email. Takodje, proveri u svim browserima, moguce da ti ne rade popup screen/java plugin svuda.

A zar se nije pre moglo promeniti sifra preko maila i bez ovih pitanja?
A mimo datuma mi ne daje niti jednu drugu opciju :frowning:

Sjebalo: Stanem na semafor, i neki gastos sa AT tablicama u nekom porse dzipu iz trece trake (traka samo za levo) opali gascinu i ispred mene, jer on je glavni i ne moze da ceka. Sam imam auto od 260 konja i nikada mi na pamet nije palo da tako nesto uradim. Sto smo takva stoka od naroda! Neverovatno koliko me tako neka ljudska ispljuvotina moze iznervirati.

2 Likes

Gta uzivo??
Ali ozb, prezirem te umisljene debile, uvijek sam ih mrzeo.

Stanje u saobracaju je blago receno tuzno kada je napolju suncano, 25c , suvo i sve savrseno.
Sada je na nivou apokalipse. Dan posle sutra :smiley:

1 Like

Moze li mi neko preporuciti neko mesto gde se povoljno mogu uramiti slike, u NSu?
Narucio sam preko ebaya neke postere, pa bih uramio, ali ovo sto sam gledao, za obicni tanki beli ili crni ram je preskupo, jer 1500 dinara je stvarno previse…

Ne mogu da setim da li je povoljno, ali rade kvalitetno u Petra Drapšina, kod ulaska u Vase Pelagića. Proveri sa njima koliko bi te to izašlo, mada sve zavisi od vrste rama koji hoćeš, staklo, podloga itd. To je bilo pre četiri godine, možda više i nisu tamo.

1 Like

Koji auto imaš?

Stigla igra od base sa malim zakašnjenjem. Still, sad je tu cela kolekcija. :smiley:

8 Likes

Base je bese radnja u inostranstvu? Kako je proslo sa carinom il postarinom sta vec ide.

Da, to je radnja koja ima skladišta u Engleskoj i Švajcarskoj. Nije bilo carine, a poštarina je bila 2 evra. :slight_smile:

2 Likes

Stigla mashina! Citavih nedelju dana pre roka i tokom snezne oluje, hvala im na tome.

Za one koje mrzi da guglaju, evo kako to cudo izgleda:

Iskreno kuciste je manje nego sto sam ocekivao. Nisam imao prilike nista da cackam sinoc, samo sam prikacio sve, upalio i instalirao chrome. Prvo paljenje je proslo savrseno, sem sto je windows bio neaktiviran, al mi je verovatno prvi put u zivotu klik na ‘troubleshoot’ dugme zapravo resio problem.

Elem pogledao sam system informacije, procesor, ram i to su kakvi treba da budu, tako da tu ne bi trebalo problema da bude.

Jedino me jos malo brine kako cu oculus rift da prikacim – mislim da ce mi za to mozda trebati adapter, al aj prvo da pogledam koje su uopste opcije.

Nista, sad ide instalacija programa pa zabava moze da krene. Ja srecan! :slight_smile:

EDIT: uzgred, u kutiji sem kompjutera bio samo jedan kabl i dva sicusna komadica papira. Uputstvo za prikacivanje svega je pet slika bez reci. Mislim, nije da mi je ista bilo nejasno, al opet, nekako sam za 3k dolara ocekivao nekakve prospekte, razlicite sveske, privezak za kljuceve, itd.

15 Likes

Ako može još jednom specifikacija, da ne tražimo gore :slight_smile:

Mazda 3 MPS, 2011. godiste… Planiram polako da je prodam :frowning: , zainteresovan? :smiley:

Au neverica, uzimaju manju postarinu nego nasi :joy:. Inace, za kolko ti stigla igra. Mozda se odresim malo. :grinning:

Igra je poručena u prošli ponedeljak, a stigla je danas. Pri porudžbini ti piše odakle šalju, meni je ova igra stigla iz Švajcarske, dok iz Engleske umeju da stignu brže.

1 Like

Ja naručivao isto sa Base-a. Jedan paket (dve igre) stigle iz Švice za 4 dana bez carine, a drugi poslat iz skladišta u UK i putovao 8 radnih dana i lupili mi carinu, tj. pdv oko 200 kinti. Elem, prvi paket bio skuplji, a nisu mi naplatili pdv. Nema pravila, ako ih ne mrzi da gledaju lupaju pdv, ako su smoreni na poslu možeš da dobiješ i bez pdv-a. U svakom slučaju, ne mogu da ti naplate više od 20% od cene što je napisana na paketu, + ptt troškovi što poštar ode do carine da podigne paket još oko 100-150 dinara i to je to.

1 Like

Ovako otprilike:

1 Like