Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Generalno nasa youtube scena je blago receno retardirana.

5 Likes

Mene radi extra, jutros igrao jedno 2-3h extra sve radi.

Mudju sam pogledao klip-dva kad vozi sa svojim ćaletom GTA trke i meni bilo intersantno kako se ovaj nervira ali to je to, i ne vise. Tog caleta i ne znam ko je a prase(za koji sam mislio do pre neki dan da je to crtać) od nasih pratim Vladira Pejića, Benchmark forum od skoro i to je to od domacih YT zvezda.

Hahahahaha… Take uz rame sa rijaliti zvezda :joy::joy::joy:

2 Likes

ja moje tablice upucam sa pop nitnama,nema da mrdaju :grin:

1 Like

Stigao ps4 :grin:

Još samo igre da nabavim… Trenutno nemam ništa.

Ako neko ima sledece naloge(nosioce): Monster Hunter World(ovo bi bilo isto ekstra) :blush:
Ni-No Kuni 2
Crash
Spyro
Horizon Zero Dawn
God of War 3,4
Uncharted Collection 4
Kingdom Hearts sve po redu…
Bloodborne
SpiderMan
Last guardian
Shadow of Colossus
ili jos neke ekskluzive za prodaju, iznajmljivanje, pozajmljivanje bilo bi super :grin:

7 Likes

Uuu al si ga za*ebo :joy:

1 Like

Nešin zavičaj dolazi u Suboticu, na najlepši način :smiley:

2 Likes

Ja pročitao “turske” kobasicijade i dumam otkud je to Nešin zavičaj. :smiley:

Za sat vremena polecem za amsterdam, pa vi procenite :grin:

7 Likes

https://m.youtube.com/watch?v=8iuEhtfq6bg

1 Like

24 Likes

Nisam siguran da li sam dobro razumeo. Da li je to promocija kobasicijade da se malo taj dogadjaj reklamira u Subotici da bi sto vise ljudi doslo u Turiju ? Tj to bi trebalo da znaci posto lepo pise promocija Turijske Kob… ali ako se ceo dogadaj seli za Suboticu onda stvarno nemam lepe reci.

PS EDIT : proverio upravo

Прва промоција се одржава 01.02.2019. у Сомбору, потом 08.02.2019. смо у Суботици и 15.02.2019. са нашим кобасицама угостиће нас Нови Сад.

Kobasicijada ostaje u Turiji.

1 Like

Mislim da je tako druže moj. Kao kad bi se Mrčajevska kupusijada prebacila u najbliži grad (Čačak ili Kraljevo). Blago rečeno debilizam!!!

Promocija, i to je tako već godinama unazad :slight_smile:

Da ne otvaram temu, pošto se kolega preselio u novi stan i kupio je PS4, reko ajde nešto bi trebalo da mu kupim za useljenje, pa mi palo na pamet da mu uzmem jednu ps4 igru… Da li ima neko da proda povoljno neku igru za ps4? Ne treba pes, to već ima, fifu neće :smiley:

destiny 2, 5e, u foliji skroz nov

Super je ponuda, ali nije on baš u tom fazonu…

1 Like

Pa u kom je fazonu?

Neka od PS4 ekskluziva bi bio lep poklon, ima ih koliko oces. Spiderman, God of War, Horiozon…

Takodje, mozes da mu poklonis neki account sa Razmenez za igru po njegovom izboru.

Gdje, ako nije tajna :joy: