Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Kod mene, kupio u Nemackoj i ne igram je uopste.
Prodao bih je za 5e plus postarina.

Pa odprilike da si pogodio, mislim to bi svakako bilo ok, možda i neki gta 5… Najviše je u fazonu fudbala i basketa…

Uzmi mu onda neki NBA ili neke trke ako je u sportskom fazonu.

A da probas neku platformu , crash npr?

1 Like

Kažem nudite šta imate, ja ću da odlučim šta mi odgovara :relaxed:

Battlefield 1 i titanfall 2 na kednom nalogu, u pitanju je guest, to jos imam da ponudim.

Ko želi da sluša dobar progressive, do ponoći sam tu za vas:
http://suza.listen2myshow.com/

3 Likes

Da nije tragično, bilo bi komično.

Ulepšalo ili sjebalo?

Kakvo je vreme u Bgd? Ovde u Montrealu snowpocalypse. Kazu nije toliko snega palo unazad 25 godina.

Luki svako-toliko zatvaraju skolu, jel zbog snega jel zbog leda, stalno bude nesto. Barem da se neko raduje zimi koja traje po 6 meseci…

Al ono sto je meni cudno je temperatura koja bukvalno skace gore-dole po 10-15 stepeni unutar svakih dan-dva. Bude jedan dan +4, sutradan -10.

Kod nas zatvaraju skole radi nekog virusa, pomrlo dosta ljudi. Pre dva dana jedan iz mog grada se razbolio.

Au. Virus tipa grip?

Da, epidemija. Inace, nije bilo mnogo snega ove godine. Bilo je u januaru, ali sve je mnogo gore kada ne postoji dobra organizacija za ciscenje + javni saobracaj u kolapsu.

1 Like

Gde nije bilo snega, preko glave mi ga je…

Petak, subota i nedelja su bili zaista prelepi dani… Danas sam se vozikao i šetao ceo dan, prijalo mi je… Obožavam proleće i jedva ga čekam

1 Like

Ne znam gde to i sta pricate, obicno su u pitanju neki stariji ljudi sa respiratornim problemima … sto se tice tih informacija vise preventive radi nego zbog gripa…
Nisam znao da je toliko vandredno stanje sutra u Beograd idem sa maskom, tamp je verovatno apokalipsa.

@Dexter995 nije bre prolece jos :slight_smile:

Nije, ali podseća na njega

Prema najnovijim podacima Institutа zа јаvnо zdrаvljе Srbiје “Dr Milаn Јоvаnоvić Bаtut” u Srbiji je od početka ove sezone od komplikacija izazvanih gripom preminulo 29 osoba, dok je skoro 105.000 osoba obolelo od te bolesti.
Samo u proteklih nedelju dana “Batut” je evidentirao bezmalo 20.000 novoobolelih.

Samo da ne bude kao sa ptičijim ili svinjskim gripom. Umreće milioni ljudi, svi da se vakcinišu i na kraju ništa… Dzabe ste se cimali… Realno u te viruse niko ne veruje. A od virusa gripa uvek neko umire, da li zbog već lošeg zdravlja ili komplikacija… Nema razloga za paniku…

Nije ni malo naivan ovaj virus, umiru i mladje osobe od njega. Mislim da je oznaka virusa AH1N1.

Ovo citam mrtav bolestan sa temperaturom 39, u Bgu je havarija.