Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

da sumiramo Miroljuba ne dirajte on je zabava od coveka i za to sluzi. :slight_smile:

Sada to sto vi pricate je prisilno i ne znate da u 99% razvijenih zemalja nije obavezno mozete se uveriti i sami, neke stvari su iskorenjene ponajvise hepatitis B,A a da ni ne znate do cega zavise a oni i dalje vakcinisu i smisljaju nove nacine. Sa svim slobodama te zemlje opet nema tog kolektivnog imuniteta i epidemija koje izmisljaju ovde kod nas. Zvanicne institiucije objavljuju u evropi.
Posto vidim da ste informisani onda obratite paznju da postoje drugi tip vakcina koji je bezbedniji, nije zatrovan teskim metalima kao konzervans ali krace traju i skuplje su. O ovome niko ne prica boze pa zasto bi.
Postoje zvanicni naucni radovi dokazi mmol po kg konzervansa vakcine po kilazi i godine koji sme da se unese u deciji, coveciji organizam, sve ove doze se premasuju sa ovim rasporedom copy paste od CDC kod nas. Kada se to pomene svi cute svi su svesni cak i ozbiljni doktori ali ne moze 3 na 1m mocnika sa parama.

Uopsteno ne zelim da objasnjavam bilo kome sta mozete se sami edukovati (nadam se da nece biti kasno), ali nemoj meni da namecete svoje misljenje nisam ja Wahad koji je tudje review za igrice iznosio kao svoj i brani glavom bez obzira a nije to doziveo ili vozio auto samo ga gledao i povezao ga neko 300metara.

@padawan menja DNK, najprostije je uzmes DNK bez vakcina kada se dete rodi i uradis kompletan TEST posle par godina opet i tako, videces sta su uradile. Sorry u srbiji nemate mogucnost da se testirate a jos teze da posaljete uzorak na testiranje legalno u spaniju, nemacki ili ameriku, nazalost tek kada bude kasno izvozite ili svercujete uzorak i vidite ali tada je kasno.

Osobe sa mutacijom ili nepravilnostima na DNK lancima ne smeju da prime ili bilo kojim metabolickim poremecajem i slcno,

Joj Boze, sta ti pričaš čoveče!?

Za ovo poslednje se apsolutno slazem. Postoji kompletan test, na osnovu koga dobijas jasnu sliku svog organizma i na koji nacin funkcionise, sta mu odgovara a sta ne, inace taj test ne samo da nije moguc ovde kod nas nego je i jako skup, posebno za nase standarde, tako da ce to ovde ostati naucna fanstastika jos dugo.

To sto Miroljub radi nije za zezanje nego za robiju i to debelu, sto se nadam da ce i dobiti.

To sto ti sada pričaš kako je u svetu normalno se nikako ne slaze sa onim sto sam pricao sa rodbinom iz amerike koja tamo zivi vec 50 godina, vecina je tamo i rodjena, koji ne mogu da veruju da u Srbiji postoji taj stav ljudi i za ameriku recimo to sto ti pricas nikako nije tacno vec se ljudi vakcinisu a država sankcionise one koji to ne zele, takodje imaju mogucnost i oduzimanja deteta od nesavesnog roditelja.

Tako to izgleda u americi ali mi zivimo u Srbiji gde ljudi veruju u vlasku magiju tako da je ovde sve moguce.

@dezmozom ocigledno pisem nista sto bi tebe zanimalo i mogao da imas koristi.

@voker13 znam ima jos mnogo skuplje sto nasi nisi ni culi.

Ronald Regan je 80ih godina doneo zakon da farmaceutske kompanije ne mogu krivicno da odgovaraju za bilo koju stetu koju nanesu lekovima, bojim se da ne znas sve. Takodje jest to je stvarno jer od njih potice ali isto tako ako utvrde da je problem moguc i postoji oslobadjaju, imaju testove. Drzava ima zakone i isplacuje odstete, resava probleme gradjana pogotovu deci, svi imaju osiguranja dok su deca.

Pisem uopsteno i o slobodi izbora o prisili koja se radi i ostalim stvarim, takodje doktorskim ispranim mozgovima koji krse zakon i ne znaju da odgovore na pitanje. Ako ne verujes pitaj ih nesto videces kakav ces dobiti odgovor pa zakljucuj sam.

Miroljub nikoga nije bio po usima i terao nesto da radi, takodje ima neke stvari koje su dokazane da su istinite kao sto je zdrav zivot i ishrana. Svi znaju da je on malo vise opiceni dokor nauka a ima i njegovih snimaka koliko hoces, tako da su neke stvari neopravdane bez realnog razmisljanja.

Ti ako si lud skaci sa mosta u savu, ko moze da ti kaze nesto, recices, rekao mi Miroljub da ali te nije on odveo i bacio sa mosta.

Ne znam da li znas ali bavljenje nadrilekarstvom je krivicno delo za koje se dobija robija, kod takvih stvari ne postoji ko te je terao, nego je to sa razlogom zabranjeno da uopste ne dolazi do situacija da neko poveruje da ce ga neka budaletina, satro doktor nauka, kao sto je toma nikolic zavrsio fakultet, izleciti svojim baba vracara fazonima, to je sa razlogom svuda zabranjeno. Samo jos ovde i u ostalim zaostalim zamljama moguce i relativno cesto.

3 Likes

Doktor je bre filozofije, isto i za Seselja ne mozes da kazes jer je uvrnut. Diskutabilno je za sta ga tuzioc @gospodin_covek tereti, imate li cvrste dokaze ili samo rekla kazala dokaz iz novina? :smiley:

Ako nije uvrnut, ne znači da nije šljam koji koristi tudju nesreću da bi zaradio, a zato i treba da robija…

2 Likes

Imam deblje dokaze da je on za robiju nego ti sto imas o sastavu vakcine :smile: posto nisi hemicar a informises se na internetu, na tu temu sam imao kontakata sa mnogo obrazovanijim ljudima jer mi je keva profesor hemije, znam poprilicno iz kontakata sa ljudima koji se time bave a ne citaju teorije zavere po internetu vec se bave naukom.

2019 je godina ljudi batalite baba vracare i nadrlekarstvo, ravnu zemlju i ostale gluposti, bavite se naukom a ne teorijama zavere.

Nazalost drzavna je tajna kod nas :sunny: ok…

Bre pa niko od vas ne seca se Marica sa bombom, eto ja predlazem da neki novinara sa foruma istrazi pa da nam podeli njegovo shvatanje teorije zavere u ovom slucaju…

Mislim da ce sekcija Filozofija i opsta informisanost da nastane na forumu :slight_smile:

Ko ti govori o Srbiji, ja ne mislim na nas nego na planetu zemlju, to o cemu ti pricas tome se smeju u svim razvijenim zemljama sveta, za ameriku znam iz prve ruke kako funkcionise kod njih.

ako je tvoja prva ruka onda ja direktno :rofl: razmisli sta sam hteo da ti kazem :wink:

U americi mi zivi jedno 20 bliskih rodjaka zadnjih 50 godina, od kojih je vecina tamo rodjena, svi su fakultetski obrazovani.

Necu se puno mesati u ovu temu, jer niti sam doktor, niti naucnik ili teoreticar.
Ono sto zelim reci, jeste da nasa medicina i nije bas na zavidnom nivou. Licno, doktori su mi vise nastetili nego pomogli. Od gresaka prilikom dijagnosticiranja povreda i bolesti, do gresaka prilikom operacija (amaterskih, od strane nacelnika odelenja), pa do pogresno propisanih terapija i mnogo toga (da ne navodim ostalo). Ja spletom okolnosti nisam primao vakcine u skolama i mogu reci da sam zdravstveno sasvim ok (da kucnem u drvo :grin:). Necu reci niti da su one dobre, niti lose. Logika i svet nam nalaze da su dobre, ali isto tako nas u svetu mnogi i prepoznaju po “pecatu” na ramenu, koji mnogi od nas imaju, a koji oni nemaju (oziljak od inekcije).
Pravu istinu o svim tim vakcinama, tesko je znati.

Jos bih dodao pokojnog Zeljka Malnara. Verovatno ga vecina od vas zna, ali ono sto znam o ovom coveku, ciju sam blesavu emisiju “Nocna mora” redovno gledao, a u kojoj je gostovao i Denis Rodman (sto vam valjda nesto govori o Malnaru), jeste da je na svojim putovanjima dobio neku opaku bakteriju. Niti jedan doktor ga nije uspro leciti i izleciti od toga, tako da je Zeljko Malnar zavrsio negde u divljini Afrike, u nekom plemenu, koje ga je lecilo odredjenim biljkama i potpuno izlecilo…

Moje misljenje je da ne treba gledati samo u jednom pravcu. Negde nam je neophodna pomoc doktora, dok sa druge strane, znaju da mlate praznu slamu i prodaju maglu.
Farmaceutske kuce su jedne od najvecih mafija u ovom svetu, koje su u saradnji sa doktorima. I toga sam bio svedok, na svojoj kozi, kada mi je doktor propisao lekove koji kostaju 100e i rekao bas te, pod tim imenom da uzmem. Kada sam dosao u apoteku, devojka mi je rekla da uzmem jeftinije, jer je sastav identican, samo je drugi proizvodjac… Takodje, obicsn Kafetin ima isti sastav kao i Kafetin menstrual, s tim sto je ovaj drugi duplo skuplji.
Isto je tako i sa vakcinama, ko zna sta je u tim vakcinama.

Necu podrzavati niti kojekakve teorije, ali smatram da se obe strane trebaju dobro sagledati i da ne treba gledati u jednom smeru… Toliko od mene :slight_smile:

2 Likes

Ali zemlja jeste ravna!
Shots fired…:sunglasses:

4 Likes

To samo tako izgleda kod vas u Vojvodini. :wink:

12 Likes

wu9nTcx

11 Likes

Haha @poslednja 3 posta.

Pa, saznali smo makar da @gospodin_covek ima stvarno mnogo veoma obrazovane porodice u americi. :smiley:

1 Like

Hahah pa tamo se ocigledno dosta lako zavrsava fax a za razliku od Srbije kada imas dobre uslove lakse ti pada i da ostavljas potomstvo.

Samo moj ujka ima petoro dece, kako se razmnozavaju amerikanci ce postati manjina u americi xD.