Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Jao bre, to se cesto desava i kod ultimate team moda. Kazu da je e-sports ready. :smiley:

E da i to sto kazes iskusan je Nesa a i Sloba iskoristio poziciju da izgleda slank :slight_smile:

Ovo boli mnogo vise nego kad otvoris 500k pack a najbolji igrac u pack-u je Mandanda :joy:
Inace vidi se da je osmeh lazan, svi znamo kakav si kad izgubis :wink:

Razmisljao sam da momka presretnem negde i otmem mu soni!
“Ovi meni pripada!” :joy:

1 Like

Da je pro i nekako, ali vanila…

Ulepšali ili sjebalo dan pitanje je sad, kupio sam Destiny 2 kompletno izdanje. Baš ne znam da li sam pametno potrošio 30$… Hmmmm…

1 Like

Mega giga ulepsalo, konacno ovaj raspali SW fan ce uzivati :joy:

5 Likes

Dobra je igra :wink:

Vise se ni ne sjecam u kojoj je temi bila diskusija za nadrilekarstvo, ali ovo odlicno sumira citavu pricu. Najbolja grupa na fb uz Slavorum:

9 Likes

Najjači su pogrebnjaci…
image
mak’ se veli kume da sedne žirant…

6 Likes

Samim tim da je samsung, ne slazem se :joy:

2 Likes

Samim tim da nije iPhone, ne slažem se. :joy:

2 Likes

Uporedite ga za pola godine :joy:

2 Likes

Zar nije x poprilicno jeftiniji od s10, moj brat prekjuce uzeo nov x za 640, dok je s10 oko 800-900 (base model)

S10 je jedna mašina od telefona, verujte mi, koristio sam ga mnogo pre svih vas… Takođe, mnogo je povoljniji od svog glavnog suparnika XS i XS max da ne pričam…

1 Like

Svi Apple fanovi koji kazu da se Android i IOS ne mogu porediti su apsolutno u pravu. Samsung je po broju inovacija jedno cetiri godine ispred “zagrizene jabuke”. Realan konkurent po broju inovacija Samsungu je Huawei.
Nevorovatno mi je da neko moze da da preko 1k evra za telefon koji ne moze da split screen-uje dve otvorene aplikacije u isto vreme.

1 Like

Kad vidim taj s10 kako izgleda deluje mi kao da je ispao iz nekig scifi filma u poredjenju sa iphonima koji vec izgledaju zastarelo sa onim ogromnim odvratnim zubom.

2 Likes

Huawei i drugi Kinezi a ostali nek se poredjaju kako im volja :joy:

Sto se izgleda telefona tice, Samsung tu uvek odradi odlican posao. Telefon izgleda fantasticno. Ali samim tim sto ima Android, meni je dovoljno da ni ne pomislim da kupim takav telefon. Pogotovo za tu kolicinu para :slight_smile:

Govorim iz nekog mog iskustva, čak šta više sam i podjebavao ove sa aple uredjajima…
Uzeo nov Lg g3, radio kako treba jedno godinu dana, kasnije svaki drugi dan restart, nisam neki napredni korisnik pročitam novine i odem na koji forum…
Lg izgubio zvuk, radi samo interfon, odnesem u servis, kaze nema mu leka…
Posle toga uzmem Samsung s4 nov taj mi nije trajao ni godinu dana, počro da se gasi, odnesem ga u servis i uzmem od drugara iphone s6 da se sluzim, radi isto i dan danas, nisam ga restartovao ni jednom, izasao me polovan onda oko 250e…
Ne bi ga ni menjao da devojci nije crkao samsung, isto nije imao više od 2 godine…
Uzeo osmicu zimus radi ko sat, radi isto ko i ona šestica…
Sestra uzela nov Lg g4 , riknula mu matična u garanciji bio u servisu skoro godinu dana…

LG nije mjerilo, posto je njihova G serija po kojoj su sada najzastupljeniji skloni kvarovima.

Te price "kupio sam telefon prije pet/cetiri/tri godine telefon I nije radio nemaju veze sa realnim stanjem stvari. Ovde usporedjujemo iphone koji je premium proizvod sa svakim androidom koji vam dodje pod ruku.
Ne pomaze ni to sto je Samsung do neke S6 bio toliko opterecen Touchwiz-om da ga nisam htio ni pipnuti. Poslije S6 situacija je puno bolja, dok je od S8 ta serija postala ono sto jeste. Samsung do S8 nije dozivljavao S seriju kao glavni arsin njihovih kvaliteta zato sto su pokrivali sve segmente trzista. Moze se reci da im je Note serija bila bolji predstavnik za ono sto mogu uraditi.

Iphone je nesumnjivo odlicna serija telefona, ali nikada ga necu uzeti novog zbog njihove cjenovne politike koja je u svadji sa zdravim razumom. Pisali smo vec da im najobicniji dongle za povezivanje sa njihovim laptopom kosta 30$ (kablic od 5cm), ili im fast charger kosta 100$, nesto sto dolazi sa svakim drugim telefonom koji ima istu mogucnost.

Ne zelim nikome lose, ali bi bilo dobro da losa prodaja malo spusti Apple na zemlju, posto ovo sto trenutno rade nimalo ne ide u korist krajnjem korisniku (meni). Njihovi tableti su daleko ispred telefona u smislu odnosa cjena/kvalitet.

Ali prezvakana je tema, nikome necu promjeniti misljenje, niti to zelim. Ali ta prica “ja jednom imao telefon I nije se pokazao, i od tada to je smece” nema smisla.

PS. Cini mi se da su stare verzije Androida imala probleme sa cash memorijom, pa je zbog toga poslije nekog vremena dolazilo do padanja sistema I slicnih problema.

7 Likes