Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Eh, jednom u zivotu covek dodje i meni iskrsne sastanak zbog neke gluposti na telefonu sa sinhronizacijom kalendara - moramo ovo da ponovimo, javi kad budes u blizini. :smiley:

1 Like

Ljudi, ima li neko da mi preporuci gde bih mogao kupiti zenski parfem, a da su mozda malo povoljnije cene nego u prodavnicama, a da su pritom originali?!
Hocu kevi da kupim za rodjendan, jer ga bas dugo merka, ali joj je skup pa nikako da ga kupi.
Bilo bi pozeljno da se radi o Novom Sadu, ali ako nema ovde, prilagodicu se i na druge lokacije.

Hvala vam puno :slight_smile:

E naso si gde da pitas… :slight_smile:

Kupi joj taj koji gleda, jer iskreno mislim da je sve ostalo rizik da ti uvale neki tester, jos tako iskusnom predstavniku muskog roda. :smiley:

Tester je inace i uvek bolji u odnosu na obican parfem, samo sto tester ne dolazi u pakovanju :slight_smile:
Rekoh da okusam srecu ovde, mozda neko nekoga zna ili ima pozitivno iskustvo, sto da ne :slight_smile:

Nasao sam momka koji radi sa tim i parfem prodaje za 65e, dok je u prodavnici 100e. Momak ima dosta pozitivnih komentara, upravo oko parfema. Novi su, zapakvoani, a i u istom smo gradu. Sto da ne, nije 35e za bacanje :grin:

To je kao da nekome kazes kupi igru u Gamesu, a realno Games dere :grin:

Hvala u svakom slucaju na odgovoru :raised_hand_with_fingers_splayed:

Proleće… konačno…

12 Likes

Nije
:slight_smile:

Moj slika bolje :joy::firecracker:

Pretpostavljam da je neki huawei, mene je odusevilo da i njihovi najjeftiniji telefoni imaju vrh kamere

Samsung je u pitanju :wink:

1 Like

Samsung S8 je telefon sa kojim sam slikao.

Bice rakije to je bitno :grin:

1 Like

Wow, vec duze vrijeme merkam da moj iphone 7 zamijenim za s8, koji me bas odusevljava, kako se ponasa telefon sa novim 9.0 sistemom?

Moj, da izvineš, još nije dobio update na 9.0

1 Like

Definitivno ulepsalo dan, imacu priliku da besplatno isprobam igru koju sam planirao da kupim, samo zbog komentara na statusu :blush:

7 Likes

Pretpostavio sam da si ti kada sam video ime. :slight_smile: Javi utiske. :slight_smile:

1 Like

Da mi je prezime rejman, potpisivao bi se Rayman jebes mi sve.

11 Likes

Haha. Cekaj, samo ces da probas, nisi zapravo dobio igru?! Sta oni reklamiraju, kuku…

1 Like

Pa dobio sam betu, nije nesto specijalno, ali ne zalim se.
Hahaha eto sad znate kako se prezivam :joy:

Obavezno

Najjaci su komentari bili tipa “Ja zasluzujem da dobijem jer imam decu i njihov san je da igraju ovo, a i ja (njihova majka) sa njima i da svi mozemo zajedno da igramo kao porodica” :roll_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: “FINISH HIM” Family friendly. :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 Likes