Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ono kada ne znaš ko je smešniji. Ovi što su 1 od 5 miliona, a zajedno ne mogu da pređu cenzus ili ovi što su na vlasti… Mada možda na kraju dođe do isplate onih čuvenih 1000€ Dinkićevih :joy::joy::joy::joy:

Do kada traje ta akcija? Vracam se za NS za 3, 4 dana, a voleo bih uzeti GP…
Ne moze se uzeti preko telefona?

Za bolje i nismo, kakav narod takva vlast…

3 Likes

Gledam sliku i sve što mogu reći je, bem ti gde je ikonica za facepalm, molim admine da iz fundamenta dodaju istu za ovakve slučajeve :smiley:

LG55SK8100

Hvala @ninja

Javljam utiske i jos slika kad stavim u funkciju

Ps5 ja spreman :joy:

14 Likes

Iz Krusevca je krenulo 140 autobusa breee!!! Koliko samo to kosta, pa autom mi treba oko 60€ da se zaputim za Bg…ali su skupili gomilu naroda cenim da je 3% svojevoljno doslo a ostali jbg moraju dali dupe pod kiriju pa izvolte.

2 Likes

Jesi to ti na spisku ili mi se ucini :rofl:

Da I? To je sada nešto novo? :smiley: Koncerti, autobusi, sendviči, sve to postoji još i pre Slobe. Nego je to sve sada problem jer ova opozicija nema pare za to :smiley: Da imaju i oni bi isto :joy::joy::joy:

kako?

Imaće minus 30$ na računu i ako bude hteo da kupuje preko kartice ili gift card ća, prvo će mu skinuti tih 30$ pa tek onda mu dozvoliti dalju kupovinu. Jedini način bi bio da cima support I da se žali na to da ima neki minus i da ne zna odakle. Pa ako bude taj neko dovoljno glup, da mu obriše taj minus. Ali ako je bude hteo da mu obriše, onda Jbg :smiley:

Ovo je narod koji je verovao da će Dinkić da im da akcije od 1000€. :sunglasses:

Cek, ti actually podrzavas ovu vlast?

Ja sam na spisku stanovnika bulevara gde su parkirani autobusi i useravam jajima ovu dole stoku mutavu, prolazim pored njih i smejem im se nisu jos savladali srpski svi mumlaju nesto ne znaju da govore xD.

@Milan89SD Cisto jedna informacija jer vidim da gotivis Dinkica, on ti je sada jedan od Vucicevih savetnika :laughing:, avanzovao covek.

3 Likes

Samo da nije vikar

1 Like

Ma kakav miting. Igrao neku arkadu, biće laganih 1000G :grin:

Čime ovo da zalijepim a da nije superlijepak? Možda će @M007P najprije znati? :slight_smile:

https://xboxrepublika.com/uploads/default/original/3X/c/8/c81abd6452610a250f2c3ffdb6a75511859816ea.MOV

Topli ljepak, ili 2k ljepak.

Morao sam da guglam ali čini mi se da je ok rješenje. :slight_smile:

Potražiću sutra negdje da kupim.

P.S. Jel može lijepak za gume, da potražim u autodijelovima?

najbolje bi bilo da zamenis pecurkicu ili obe da bude kao nov. Svaki lepak kosta ko pecurke :slight_smile:
Moje misljenje da mozes sa malo loktite super glue onaj kao GEL nece se mrdnuti IC.

1 Like

Hah, ove dve su odlicne. Zasto nema vise devojaka na gaming kanalima?