Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ja skidam muziku redovno na iPhoneu preko drugih aplikacija i isti je fazon skidanja kao na androidu ubacis link i preko convertera i to je to, samo se malo istrazi i sve se nadje…

1 Like

Svakako, da mi neko da iPhone X prodao bih ga i uzeo Samsung 10 bez razmišljanja.

1 Like

Hm ne bih se bas slozio… al dobar je i Samsung… mnogo dobar.

1 Like

Moj komentar je trebao da bude sarkazam, a ne okidac :slight_smile:

5 Likes

Počelo je…

Iii, zavrsilo se. Znamo napamet ko ce sta da napise, svih petoro aktivnih korisnika na forumu :smiley:

3 Likes

Bukvalno, samo deezer/spotify i youtube. Toliko je storage nepotreban danas da mislim da bi me zadovoljio ipad sa 8gb bez problema.

1 Like

Koji converter ako nije tajna :zipper_mouth_face: , ja koristim neki gr player, ali on skida i video, vise bih volio samo mp3. Muziku slusam 99% na telefon offline, dok pjesacim ili vjezbam, tako da mi spotify i slicno ne pomaze, a kad sam online samo yt

Mozes da skines soundcloud i nadjes pjesmu koju zelis i samo je lajkujes i ostaje ti u library i mozes da slusas i dok si offline, jedini problem je sto ljudi izbacuju razne remixe i slicno od pjesme koju trazis pa je nekad malo teze naci originalnu verziju.

Znam za to, ali kako da slusam na iphone, ne moze kao na android da se jednostavno skine pjesma i da se nadje posle u musics app-u

Čisto da spomenem od subote vlasnik polovnog xbox one x

15 Likes

Ja na Androidu skidam muziku preko BG playera. Dovoljno je da pustis pesmu i ona se skine za 2 sekunde u mp4 formatu (zauzima od 5 do 10mb, sto za 128gb memorije na telefonu nije uopste puno). Tako skidam i neke dokumentarce i emisije.
Ono sto je jos dobro sto aplikacija moze da radi i u pozadini :slight_smile:

Koji je kvalitet zvuka?

Koliko si platio i sta si dobio uz njega? Ja prodajem moj PC i uzimam X pa cisto da vidim sta i kako :slight_smile:

Ovaj je bio bezobrazno ispod cijene samo 200e,dobio sam napojni kabal i kontroler samo hdmi je falio.

3 Likes

Uuuh a gde ga nadje ako nije tajna?

@iKaran ti li si :joy::joy::joy::joy::joy:

Dobar deal stvarno. Ja sam nasao ps4 pro za 200e sa dva joya, ali mogla je jos dole ici cjena, ali sam ga zaobisao. Samo bi se tjerao da uzmem 4K tv, a to necu dok ne izadju nove konzole.

Cestitke Slobodane, neka te sluzi dugo.

1 Like

Hvala,ja sam prvo kupio 4k tv pa me to navuklo da kupim i 4k konzolu

Meni iskreno odlicn. Mislim da samo smanje kvalitet slike, ne i zvuka. Ali proveri… Ja sam zadovoljan :slight_smile: