Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Čestitam Slobo , neka šljaka samo :wink:

2 Likes

Ulepsalo: Prodao Fifu i resio se bede. Konacno i neku igru da zaigram. Krecem uskoro sa Days Gone :slight_smile:

7 Likes

Pametno! I ja sam resio da prestanem od proslog vikenda. Sto kazes mozda sad nesto i odigram…

1 Like

Moj zivot sa Fifom je sada u sustini sersi lanister u poslednjoj epizodi .:smiley:

@jahalang0112

Haha, to je ovaj isti galeb koga sam ja uslikao.

1 Like

PUBG…hahahaha

2 Likes

Da se posvetim pubgi kao Buza :joy:

2 Likes

Stvorio si čudovište! Šta čovek radi pa to je nevera…Mislim da mu je prosek piletina na dan, ako ne i jače.

2 Likes

Da :joy: Uzme sigurno jednom dnevno :joy: Kad se setim kad je poceo da igra kako je igrao i sad, neverovatno :slight_smile:

2 Likes

Prodadoh je i ja, jutros, i Fifu i NBA 2k :slight_smile:

1 Like

Kakva lančana reakcija.
@Akiris dorbo razmisli o sledećem potezu, da ne izazoveš veće tektonske poremećaje na forumu :smiley:

3 Likes

Cek to ona Fifa sto ste svi hvalili :grin:

1 Like

Jeste to je ta. I toliko je dobra i zarazna da covek poludi. Zbog toga i radost da sam se resio te bede

2 Likes

@all
Verovatno “najgori” trenutak da se napusti sezona jer ce garantovani TOTS SBC svima dati mogucnost da se docepaju mnogo dobrih kartica (mada je pocelo sa EA brljotinama, as usual), ali dobro… bice dana za megdana sledece godine. :blush:

Šta mi sa digital only igrama da radimo?

Sad poruci i onu grainy foliju sto imitira papir. Drugar ima, kako je stavio foliju nebo i zemlja pencil. Stvarno imas utisak ko da ispred sebe imas parce papira a ne staklo.

1 Like

Sedista kao nova, cista, sve po protokolu sa odrzavanjem auta, svaka cast :slight_smile:

1 Like

@umnjak

Srecan rodjendan ! :partying_face::partying_face:

Hvala Akiris😀. Živ bio

1 Like

Pridružujem se, neka djeca u Srbiji jedu što više slatkiša a Srbi i dalje otvaraju pivo zubima. :slight_smile:

2 Likes

@umnjak osecam da se peva divan dan :slight_smile: Srećan rodjendan da si živ i zdrav 100godina i 100godina da ti cestitamo :slight_smile:

1 Like