Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Takođe i od mene čestitke!

1 Like

Toliko mi ulepsalo da nmg recima opisati. Bio na koncertu Mortal Kombata sinoc i ludnica lvl 100. Deo zivota koji cu pamtiti zauvek. :metal:

3 Likes

Desilo se I to da sam instalirao adblocker. Uvijek sam razmisljao da ljudi moraju nekako da monetizuju svoj rad, imao sam razumjevanja za pokoju reklamu, ali ovo sto radi youtube je stvarno pretjerivanje. Dobijam po dvije reklame zaredom, pri tome znaju staviti po tri reklame na jedan video.

Jedina steta je sto yt nema nikakvu alternativu, inace bi ljudi masovno odlazili sa platforme.

9 Likes

Slazem se, postalo je nepodnosljivo.

2 Likes

Najgluplje su mi reklame za YouTube, kad gledaš video na YouTube preko YouTube aplikacije… A tek za one debilne igre, ili, još gore, jebenu fantu…

1 Like

9 Likes

Upravo hteo da sherujem sa Fb memory ,ali Slobo preduhitrio si me :blush:
Hvala za sliku :sunglasses:
Ps: moramo se ponovo okupiti :wink:

5 Likes

za pocetak bi mogli na xbl da se okupimo, tu bar nema problem udaljenosti

3 Likes

Izašao je metod za downgrade Vita konzola sa zadnjeg firmware-a, tako da je moguće hakovati bilo koju Vitu. Ja sam svoju hakovao, danas kupio micro sd od 64GM i idem uskoro do grada da preuzmem sd2Vita. Znači neće biti paljenja PS4 ili XO narednih deset dana.

A trebao bi ovih dana ići sa firmom u Sloveniju na team building, tako da sa mnom idu iPad, hakovana Vita, hakovan 3DS.

4 Likes

Prodaj taj krs, kupi Switch i igraj se ko covek :wink:

1 Like

Imao je switch pre svih :joy:

Nije imao hakovan Switch = kao i da ga nije imao :smajli koji place:

1 Like

Ja sam na odmoru sa hakovanim 2ds i igram sve što ne stižem kući od pubg-a :sunglasses:

Sram vas bilo hakujete svetinju :neutral_face:

Hakovan Swith = Nemati Switch :grin:

Imao sam tri Switch konzole do sada, presao sam ono sto me zanimalo. Sada ga vrijedi imati zbog portabilnosti, a igre su pretezno one koje sam vec igrao na drugim platformama.

Drago mi je da konzola dobija toliko portova, za par godina cu uzeti konzolu I imati lijepu biblioteku za igranje u pokretu

1 Like

Ja samo toliko zatrpan igrama na Switch-u da jednostavno nisam ni gledao šta je izlazilo zanjih mesec dana, više jednostavno nema svrhe, odigrati ih stići sigurno neću.
A da ne pričam da mi klinci ne dozvoljavaju pristup istom, kako probam da uzmem Switch da se igram, jedan od njih iskoči i traži. Imaju toliko igara, da više praktično i ne traže PS4. O putovanjima da ne pričamo. Super spravica.

1 Like

Jeste ovaj da. Sada više nije moguće pokrenuti praktično video na youtube-u, a da ne iskoči prvo reklama. Kako pokreneš prvi video, prvo dobiješ reklamu, pa tek onda video. Ja više ne gasim zadnji snimak koji gledam, već ga ostavim na pauzi, pa onda se vratim na njega i puštam dalje.

Kako nedostaje neka alternativa, ovo je postalo užasavajuće.

Ja sada otišao na yt i radi normalno, bez reklama (desktop).

Za desktop ne mogu da tvrdim, ali na mobilnom je užas.

1 Like

Za muziku sam u potpunosti prešao na Deezer, dok za tako neke klipove idem na yt, ali to je veoma retko