Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Meni to više liči kao da si nešto instalirao preko neke aplikacije pa da ti se tako izbacuje, tj liči mi kao da je to telefon moje keve, koja instalira svakojake gluposti :joy:

Ja nikada nisam imao takvu reklamu na telefonu a i inace su mi yt reklame bas retke, i to pre svega na telefonu, valjda ce tako i ostati.

Ova slika mi tera suze na oči :frowning:

@Djordje1990 poslednji put na XLive pre 18 dana :grin:

1 Like

Brt neću da kupim Sony :persevere:

Kad sam otišao sa boxa da igram PUBG Mobile svi su se krstili kao da sam sišao s uma, drago mi je da je još neko probao da potvrdi da je dobro. :slight_smile:

1 Like

Ja igram na iPadu i taman mi je ta veličina i za komande i za preglednost. Igram uglavnom solo, pokušavao sam da prevedem @ninja to the dark side ali ne dade se. Mada je izgurao na konzoli i postao solidan igrač, mogli smo na Mobile biti Rambo 1 i Rambo 2. :slight_smile:

3 Likes

Uljepšalo:šolja je izdržala put do kuće

17 Likes

Jesi li solju porucio sa neta?

Kupio sad kad sam bio na odmoru pa putovala u torbi sa stvarima

1 Like

A kad pomenem nekom drugaru da je pedofilcina dobijem komentar ‘ma ti si lud’ covjek je bio poremecena nakaza.

Zanimljivo da su te tuzbe pocele kad je raskinuo saradnju sa Sonijem tj kad prestao da izdaje za njih a gle cuda na isti kalup je bila prica i sa Dzordz Majklom?!

Naravno kada su ih oni pokrivalii zataskavali sta su radili van muzickog sveta… kao da je nesto ovako cudno u ovom bolesnom svetu.

Nikada ne mozes da znas pravu istinu i pozadinu citave price.
Mediji mogu da serviraju sta zele, a narod ce to upijati samo tako.

“Dok istina obuje cipele, laz je vec proputovala svetom”

Ne branim ga, niti se opterecujem takvim stvarima, ali je “glupo” zakljucivati na konto medija i propagande. Slusam muziku, a njegov zivot me ne zanima.

Evo i Porzingisu hoce da nameste silovanje. Da li je silovao ili nije?! Ni to me ne zanima…

Da se ja pitam, ogromne kazne bi bile za silovanje, ali i duplo vece za lazno optuzivanje za silovanje… Sreca, pa se ne pitam :slight_smile:

3 Likes

Ko bi rekao da je MJ tako pogan ali je malo cudno da se sad bune kad mrtva usta ne govore…

Pogledaj ‘Leaving Neverland’ pa ce ti biti jasno zasto su cutali.

1 Like

Mogli su za taj dokumentarac doneti i jedan detektor lazi pa da se zna puna istina. Ovako rekla kazala…

1 Like

Druze ponovo pocinjes da lupetas kao sto to radis sa igrama, nisi ni pogledao a vjerovatno niti procitao intervjue od momaka koji su zlostavljani, pogledaj dokumentarac i vidjeces dosta dokaza.

p.s. Ono sto su ispricali momci je bukvalno nemoguce slagati osim ako nisu najveci bolesnici na svijetu a u to sumnjam.

Dobro pogledacu nego predugo traje pa me mrzi :grin:

Mogli ste barem u kratkim crtama napisati zasto su cutali tolike godine?

Zato sto im je Michael rekao da ce obojica ici u dozivotni zatvor ako se procuje sta rade.

Cek pa umro je pre deset godina. Koliko vidim dokumentarac je iz ove godine.