Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Svaka njima cast kad uspeli da nastave normalan zivot posle toliko godina zlostavljanja. Verujem da bi 90% ljudi skrenulo, a oni hladni kao spriceri.

Kako ne kapiras da za ovakve optuzbe moras imati ozbiljne dokaze, a ne samo pricu koja ce im doneti brdo love. Ja bih njih na detektor lazi pa ako lazu na dozivotnu robiju, a MJ ako je pedofil treba da dobije zasluzenu sramotu jer od robijanja nema nista.

Detektor laži ne može da se uzme zdravo za gotovo, mani se tih naprednjačkih fora…

3 Likes

Svakako je merodavniji od rekla kazala

1 Like

Poceo sam da gledam pre neko vece II.deo i klinci nisu glupi, znaju kako treba da se ponasaju. Kako je poceo da prica o “silovanju” kad je postao bankrot. Ima u dokumentarcu kad su MJ advokati kao simulirali sudjenje i naucili ih sta sve treba da pricaju. Pa ona prica o “analnom” sexu u hotelu…ljudi su spremni da idu do kraja da bi uzeli novac. Verovatno su im sad advokati ili ko vec pricali sta treba da kazu…Koliko je klinaca prodefilovalo Neverland-om verovatno na stotine a samo par njih se kao osmelilo da “priznaju”
Njegov telohranitelj napisao knjigu kako je MJ voleo zene da su stalno pricali o ribama a i koliko puta ga je vozao po hotelima da se nadje sa njima…
Kao sto rece neko gore: “Mrtva usta be govore?!”

Nije to bas tako jednostavan slucaj.

Ovaj mali je izrastao u velikog cara, mada se aj da kazemo o uklapa u taj neki molested child profil i doziveo je troubled past. Ima makar nekoliko osoba koje su bile bliske Dzeksonu i koje ga brane. Da je bio “cudan” apsolutno jeste i to jos vise komplikuje stvari jer ce ljudi lakse da poveruju u price. Veliki je i novac u igri. S druge strane ljudi imaju tendenciju da prelaze preko manijackog ponasanja samo zato sto je neko celebrity i zato sto vole njegovu muziku.

Ne bih voleo da sam u kozi sudije ili njegove porodice. Ta stvar ipak treba da se istera na cistinu.

Definitivno jeste imao nekakav poremecaj i privlacila ga je infantilnost. Kada i da li uvek taj poremecaj predje u seksualni afinitet prema deci, nije bas jasno kako se to dogadja. Eksperti za pedofiliju bi mogli na osnovu jasnih znakova i sporednih dokaza da zakljuce ali to su opet sporedni dokazi. Mozda i jeste bio pedofil ali nije nikada demonstrirao svoj afinitet tako otvoreno. Postoji i ta varijanta da je bio bolestan ali nije mozda stvarno nikome naudio. Opet mozda samo sa Kalkinom nije presao tu granicu prijateljstva (a mozda i jeste a ovog blam da kaze ili je potisnuo ili je placen?). Bas tezak slucaj…

1 Like

Bezbroj puta je dokazano da se holivudska industrija/mašinerija zloupotrebljava, da se filmovi koriste za određenu agendu.
Uticaj koji imaju na mišljenje o nekoj konkretnoj stvari/situaciji/osobi i presudan uticaj na javno mnenje je ogroman, a ta činjenica se debelo eksploatiše.

Koliko god da se trudi, čovek ne može da se izoluje od uticaja medija i medijske mašinerije, novina/TV-a iz njegove zemlje/okruženja.

1 Like

Pa pogledas taj dokumentarac koji je generalno subjektivan i svi tamo slusaju samo jednu stranu price. Naravno da ces posle 3-4 sata poverovati u tako nesto, evo primer iz moje okoline-moja snaja se zaposlila preko stranke jer nikako drugacije nije mogla i ide na ove mitinge redovno. Pocela je da mi prica kako je AV jadan, svi su protiv njega kako on jedino radi pravedno i sl. gluposti… kad cujes 10x laz pocinjes da verujes u to a zamisli da ti ispiraju mozak na 30.mitinga?
Ili pogledao sam par dokumentaraca o ravnozemljasima i ima zaista par dilema gde se stvarno zapitas jel su nas pogresno ucili i obmanjivali?! No tad se trgnem i setim se da su to gluposti jer sa 100ak eura(meteoroloski balon pun helijuma i mobilni telefon) moze dokazati zemljino zakrivljenje…ovo sa MJ nazalost se ne moze dokazati.
Tako da ne verujem svemu sto se plasira u medijima a i sam sam u tom poslu 18.godina.

8 Likes

Meni je u celoj prico smesno da ljudi prezive tako nesto i posle nastave normalno zivot. Ej bre svako normalan bi skrenuo da godinama radi da ne kazem sta…

Ko da poverije da se deca ni u jednom trenutku ne pozale tipa terao me cika MJ da mu radim to i to, a oni bas da ne provale ili ne primete promene na deci…

Znaci decfinitivno unistilo dan otisla mi tasrarura na Legion-u, jos ovi u Srbiji nemaju ovlascenja da servisiraju u garantnom roku, kako god ubo me fabricki problemi sa tastaturama koje crkavaju. Sva sreca imam extended warranty pa cu slati u US uskoro. Juce radila normalno koristio racunar kucao adanas upalim i kuca gluposti… neke dirke rade neke ne. Pa pitam se da li je moguce.

Lenovo Legion? Ja merkam Y530, znači imaju problema sa tastaturama?

moj je y520 sa 1060 6GB, nisam znao dok mi ovi iz PIN compiuter servisa nisu rekli da je fabricki defefect ,ali meni je juce mislim uradio budjavi windows update i mislim da je to spucalo KBC… moj ima godinu i malo jace ali imam 3 godine garancije

1 Like

Vrhunski. Ovo si ti ili? :slight_smile:
Kako se zove app?

Snimi jos koji video, pokazi jos koju magiju :))

1 Like

Sjajno :+1:
Softver sam nastavlja patern koji okružuje uklonjeni objekat :+1:

Nema za Android? Ne mogu je naci na Store-u :frowning:
Edit: nasao na Google-u :grin:

Danas dok sam setao naisao na ovog veselog drugara, prelijepa boja, priroda uvijek iznenadi :wink:

11 Likes

Druze ovo neka super vrsta pauka. Mozda postanes real life spiderman :grin:

1 Like

Da li AliExpress podrzava PayPal?
Nasao sam neke kul postere, ali ih ne mogu platiti putem PayPala, a nemam Visa karticu, vec klasicni racun u Telenoru :frowning:

Pa sa računom u telenor banci moraš dobiti master card…