Star Wars: The Last Jedi Trailer (Official)

Tu sam, torima.

5 Likes

Ima milion primera gluposti iz ljudske istorije,ja i sad mislim da je ljudska civilizacija i ljudska inteligencija u globalu na niskom nivou. Ja se sigurno necu nikad promeniti,imam puno godina, Ako me neko nije razumeo,ja nisam protiv nekoga u smislu da ga treba ubiti,slati u logore i slicno,samo sam protiv njihovog promovisanja u javnosti.

Gde su zuljevi? Ti kao da radis u nekom kozmetickom salonu,tako neznu ruku imas. :grinning:

A sviđa ti se moja ruka? :joy:

6 Likes

20171010_162256

3 Likes

Nego sledeci dzedaj ima da bude derpe 101% :wink:

Znamo se skoro 30 godina,on je jedan od retkih iz nase generacije koji nije ozenjen isto kao ja,zbog posla kojim se bavi postao je izgleda gay-friendly pa mu je zato bilo normalno da mi posalje takav humor. Inace posto skoro svake godine ide na Tajland,poceo je neki biznis tamo,odavno sam mu rekao da mi rezervise neku Thai klinku i dovede je ovde u Bg. :grinning:

Samo sto ce to mozda biti “klinac” :wink:

1 Like

images (2)

Evo ovde se lepo vidi kako razmišljaš o ženama, nije ni čudo što gej muškarce doživljaš na taj način i plašiš se da će tebe neki tako odvojiti. Kažem ja, uvek ima dublje.

Ali ja razmisljam o zenama,kako god da razmisljam to su zene,kako ne shvatas poentu…

Bojis se da ce jednog dana doci bradonja koji ce sa svojim lightsaberom (da se vratimo na temu) raditi isto sto ti volis da radis zenama…ili klinkama

EDIT: mislim da se pleji treba skinuti OffTopic titula, svi znamo ko je zasluzuje :joy:

1 Like

Ma neka,saživeo sam se već sa titulom,nedostajala bi mi…

Nemam pojma kakvo je ovo biće

1 Like

Zec…

1 Like

I novi poster za film

Wiki kaže neka vrsta morske ptice. I mene je zanimalo gdje ima da se kupi. :joy:

1 Like


hmm…

Luk ima blizanca!!1