Starfield: Official Teaser Trailer 11.11.22 Xbox Series S/X PC Exclusive

Ovo obecava samo se nadam da su promenili fiziku kretanja u trecem licu koju imaju jos od Morrowinda

1 Like

:thinking:

Concept art :eyes::

6 Likes

Po meni uz Marvelove Cuvare galaksije ovo je jedina igra vredna pomena sa ovogodisnjeg E3 i nesto sto mi je privuklo paznju, mada zaista nakon 3 godine cekanja ili vec koliko mogli su da se udostoje da prikazu malo vise i nesto drugo osim jos jednog teasera koji opet ne pokazuje gotovo nista.

Iskreno na osnovu onoga sto sam cuo i video dosad verujem da ce biti dobra igra ali ne verujem da ce biti na nivou jednog Mass Effect-a , iskreno vise vere imam u novi Mass Effect nego u ovo, ali verujem da ce i ovo ispasti dobro.

1:31 ovo bi bilo super da stvarno naprave i prodaju ali kontam da bi cena bila 500+€ :smiley: @ninja šta ti misliš? :smiley:

3 Likes

Developer zadužen za osvetljenje i atmosferu u Starfield trejleru kaže da je sve urađeno u endžinu, bez trunke cinematic alata. Izgleda da je Creation Engine 2.0 spreman za next gen :eyes:.

I created the lighting for the 2021 teaser trailer of Starfield. Using our own Creation Engine 2, we created this entirely in game without any cinematic tools. Working closely with director, Istvan Pely, I assisted in art direction for anything lighting and mood related.

https://www.artstation.com/artwork/eanqOD

5 Likes

will have a complete Japanese localization

Wtf. :rofl:

2 Likes