Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Ovlašćeni XBR moder za XBOX , Playstation i Nintendo konzole

LT+ 3.0, RGH, JTAG, CFW, Jailbreak, hackwii …

XBOX 360 RGH LT+ 3.0 **

Playstation 3 CFW, HEN Playstation 2 Playstation PSP - Čipovanje Playstation VITA - Čipovanje

Nintendo WII, WII U - Čipovanje

email: [email protected]

mobilni : 063/18888-32

Za sve ostale vrste popravki, prepravki i slicno cena po dogovoru
Cene delova su podlozne promena zbog cena kod dobavljaca i promenama na trzistu.

Zahvaljujem se mojim mušterijama na ukazanom poverenju i saradnji. Odvojite 5min i ostavite komentar u oglasu.

Svaka cast Mirko na preduzetnickom poduhvatu. Volim kad se mladi ljudi “bace na posao”. Sretno

Hvala na podršci Druže!
Imaš pivo :beer:

ej kad se setim kad si bio mali pa mi slao tvoju konzolu, a vidi ga sada, ljubi ga deda :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

nedostatak resursa za testiranje :slight_smile: :smiley: :smiley: :smiley: deka je imao :smiley:

Ako nije tajna kako ubaciš drugi hard u slim konzolu pošto ja planiram uzet od 4gb verziju slim???

uuu to ti je Top Secret :slight_smile:

Modifikuje se posaban HDD (za laptope) tako da je 250GB na raspolaganju Xbox-u koji ga nakon te modifikacije prepoznaje. Isto tako ide posebno kuciste u koje se ubacuje taj HDD i onda ga samo ubacis u xbox i to je to.

Mirko nadam se da se ne ljutis sto ti pisem u thread-u :smiley: Malo covjeku da objasnim (moj je zemo) :smiley:

Ma ne ljutim se, ima jos nesto a to je nije potrebno kuciste na slimu , ima nacin :wink:

Hteo bih da pohvalim Mirka, danas otisao do coveka fleshovao, sve super! Fin, ljubazan, sve proteklo super!
Osim sto sam ja zaboravio da ponesem napajanje za moj falcon, pa sam se vracao kuci :(, ali to je moja greska, ko me #ebe :d
Nema potrebe da brinete za bezbednost konzole, stvarno covek pazi ko’ da je njegovo!

Od danas je moguce uraditi Flash i na novim SLim konzolama koje poseduju drajv 9504/0272, 0225 i 0401.

Postoje dva resenja, jedno je SOFT koje bilo samo glasina ali ja sam se uverio jer mi je ruski developer potvrdio na IRC da je vrlo prosta metoda i da ce posle izbaciti postupak posle izlaska SLIM FW za 0225 jer i za njega sumnjaju da je moguce skinuti protekciju i napisati FW ali nije bilo CFW za test.

Druga metoda je naravno poznata HARDWARE jer ukljucuje zamenu PCB liteon drajva posebno napravljena ploca kao original koja na sebi ima zakljucavanje i otkljucavanje pisanja FW, ili zamena SPI chipa koja ispadne nesto manje skuplja.

Svi drajvovi koji su na iz Slima je moguce fleshovati ali zbog nedostataka PCB i SPI chipa moramo se strpeti malo, Ipak ocekuje se resenje u kracem roku bez potrebne zamene koje za sada radi 100% na 9504/0272 modeli sa “Flash Name: MXIC(MX25L2005)”

Cene flashovanje su ostale povoljne za sve clanove foruma, za dodatne informacije PM.

Zvanicno fleshovanje na LT+ 1.9 moze da pocne za sve drajvove SLIMA koji imaju MXIC(MX25L2005) videcemo uskoro i za sve modele.

9504 tj 0272 sada moze ne znam koji je cip u 0225 u svakom slucaju CENA je kao za PHAT modele

:drink:
Cekam zvanicno i 0225 moze da se fleshne ima potvrda :slight_smile:

samo da pohvalim čoveka, uradio je sve kako smo se dogovorili, čovek od reči, brz i efikasan… sve najbolje… :slight_smile:

**Ljudi ima mnogo bugova sa SLIM drajvovima u 50% slucajeva radi a u 50% ne radi.
Nije pametno fleshovati sada, trebalo bi uskoro da izadje fixovan LT+ sa svim verzijama darajvova (ima vise verzija 9504 i 0225 drajva) za slima za dash 2.0.13599.
**

Zato Akiris jos nije krenuo u pos’o :wink:

Ja ima LT 1.6 (najverovatnije) i da li mogu cu moci da igram Gears 3 i Forzu 4 ali samo offline i ako igru vratim u wave3 ?
Kako da znam koji drajv imam ?

Pisano je na forumu o tome, i ne postoji LT 1.6. To je iXtreme 1.6, a sa vracanjem Waveovao uopste nije sigurno ici na Live.
A drajv ces videti tako sto skines faceplate i u maloj rupici ispod DVD drajva vidis koje su boje 2 mala kabla.

Znam za Live a da li cu moci offline da igram te igre?

neces moci,moras da ubacis novi lt flash da bi igrao sve novije igre…

Sr…e !!!

da bi igrao treba ti LT+ 1.9 i noviji preporucljivo je sacekati.

Vazno obavestenje ja sam na moru u romingu i deru kozu ovi grci, ako ima neko da me kontaktira pisite mi mail ili PM!

nasao sam gde da kradem internet :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk