Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Evo da vidite kako Corona radi u zapakovanom tj spojenom obliku jer svaka konzola je mnogo bolja po pitanju glitch time kada je gola bez DVD drive-a i poklopca, na kraju clipa se vidi sticker od Corone i ostale informacije.
[video=youtube_share;_uoJoJchfyY]http://youtu.be/_uoJoJchfyY[/video]

evo slike kako izgledaju ljudi koji navodno znaju a ne urade coveku konzolu http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/5896-upozorenje-na-neproverene-majstore-2.html#post105198

Slike za skolu da vide kako izgledaju jos neki primeri, mislim da smo kolega @studiovpc i ja pokrili i ovu sekciju tutorijala Soldering skillz :slight_smile:


Ova konzola je Micko jedan od cuvenih jaspera, Jasper 512mb tvrdoglavi :smiley: ali je dobar sada




RGH na Coroni

old skool RGH style

Sve pohvale za M007P (Mirka) odradjen RGH na mom xbox-u :stuck_out_tongue: prezadovoljan!

Da dodam sa moje strane jos 2 Jaspera na spisak konzola koje su oslobodjene RGH-om kod Mirka.
Apsolutna preporuka!

Uskoro stize i jedna Corona na obradu pa ocekujte update :slight_smile:

Ti si moj majstor za konzole, konzoleee o da o ne!
Tako dobro lemis cipove, cipove o da o ne!
xD
Sjajno odradjen posao(cipovanje, fleshovanje) u najkracem roku, svaka po’vala! :smiley:

[SIZE=4][/SIZE][SIZE=4]Novost: [/SIZE][SIZE=4]Reset glitch hack - RGH bice izvodljiv na dashboardu 2.0.15574 posle izlaska novog dashboard update-a (novembarskog) koji sadrzi internet explorer za XBOX360[/SIZE].

Sve pohvale za Mirka odradjen RGH na mom xbox-u…extra zadovoljan :da:

Sve pohvale za Mirka legendu…odradjen RGH na konzoli i sve radi savrseno…svaka cast kralju!

Pohvale i od mene… Uradjen RGH na mojoj novoj Coroni. Sve radi savrseno, glitchuje ko luda :smiley:

Hvala Mirko!!

stigao box, iako sam mislio da od onog phat groblja nema nista RGH je ucinio cudo kao i Mirko , upravo picim Halo 4 :slight_smile: savrseno! sve pohvale! Brzo i efikasno, a pre svega ljubazan i spreman za davanje svake informacije! svaka cast majstoru

Zahvaljujem se Mirku na odlično urađenom RGH na mom jasperu, brzo glitchuje, bez greške radi, napunio i hdd sa svim i svačim.
Sve preporuke za pouzdanog i stručnog xbox-čovjeka :slight_smile:

P.S. falcon i dalje živ :slight_smile:

Upravo mi su mi stilgle nove RGH igracke hm… zanimljivo izgleda, izrada kvalitetna, sve u jednom i šta je to:
_
Igračka zvana DUAL NAND za XBOX360 SLIM sa Trinity pločom od proizvodjača X360PRO V6, prvo iznenadjen sam kvalitetom izrade koji izgleda fenomenalno što je bitno radi posao identično kao i skuplji modeli drugih proizvodjača. Dobijamo podršku za oba sveta, legalnog XBOX Live sveta i RGH(JTAG) Dark Side na kome sve radi, omogućuje da se vaša konzola ponaša kao konzola sa flešovanim drajvom-original i kao konzola sa Reset Glitch Hackom-RGH (prekštreno u JTAG) i sve to u jednoj konzoli nema potreba za dve konzole._

Bitno napomenuti sa smo već imali na testiranju i ugradnji X360PRO V5 modchipove za Slim konzole koji su se pokazali bolje od Team Xecuter CR3LITE na Coroni.

Wow… i ovo zaista radi? :slight_smile:

Čim budem lično testirao napisaću, naravno počnem da boravim na obe strane javljam :slight_smile:

Zahvaljujem se mirku na odlicno uradjenom rgh na mojoj konzoli,radi extra

uradjen downgrade na ps3,
Stigao mi danas probao sljaka sve super.Svaka preporuka. :slight_smile:

Rebaling trajna popravka RROD na XBOX 360 i Rebaling trajna popravka YLOD na Sony Playstation3 konzolama u ponudi, prvi post ce biti azuriran uskoro.

Mirko sredio jos dvije konzole. Izvrstan RGH prezadovoljan, svaka preporuka ljudi! Jos da pohvalim postexpres na prebrzoj isporuci :slight_smile:

Hvala Mirku na uradjenom RGH za moju konzolu,sve preporuke za njega:)

Za nas kojima si odradio RGH slim, da li ce biti izvodljiva zamena za taj dual?

cool :slight_smile:

i da… pohvale za Mirka i od mene kome je u vise navrata resavao da imam brz i efikasan xbox sistem u kuci :slight_smile: