Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Dogovoricemo se preko PM, sve moze :wink:

Pohvale za Mirka i od mene, urađen RGH, konzola radi kao sat. Čovek je profi i extra ljubazan.

Pre 4 dana izadje verzija 2.0.16202.0
Ja mislim da cu ja ostati na 2.0.16197.0 i nadati se da ce biti moguc RGH uskoro

Nadamo se da ce do kraja godine biti pusteno, cekaju se specijalni alati prvo pa onda ce biti softwaresko resenje pusteno.

Pridruzujem se pohvalama! Ljubazan i profesionalan, a konzola radi kao sat :rock:

jel moze rgh za 2.0.15574?

Jos uvek ne, nadamo se da ce do kraja godine moci.

evo i ja da pohvalim Mirka… čovek je profesor za ove stvari uradio mi L.t 3.0 sad mogu da uzivam u novim igricama !!! ,:lol:

Team xecuter je napisao na sajtu da 15 decembra stize alat. Ima sanse da ovo bude moguce pre Nove :slight_smile:

Male sanse kada je katolicki bozic, opsta ludnica sa poklonima za katolicki bozic, sav moguci transport, poste, dostave jedva krpe kraj sa krajem, nadam se da ce ali posto se zna da uvek probiju rokove za preorder-e ostaje nam da sacekamo i vidimo.
Bice napravljena tema a takodje ce biti objavljeno u mome oglasu, cekaj i uzivaj. :wink:

Pohvale i sa moje strane za Mirka,sve extra,čovjek od povjerenja :wink:

…koliko bi kostala verzija Xbox360 Kinect Bundle 250GB sa dual nand-om…?

Moraces da nabavis konzolu preko shopa(Trinity slim) i onda da mu se ugradi dual NAND chip.
Za ostalo pisi na PM ili na mail.

Zeleo bih da se zahvalim Mirku i da ga pohvalim za namesten RGH i naravno da ga preporucim svima onima koji jos nisu uradili neku od modifikacija na svojoj konzoli jer covek zna znanje.

Kratko pitanje. Da li mogu da jednostavno prekopiram pravilno narezanu XGD3 igru sa mojim normalnim rezačem na svež prazan Verbatim disk? Hoće li tada raditi?

mozes od danas
http://www.xboxrepublika.com/tutorijali/6836-burnermax-payload-tool-v0-15-a.html

Da li može RGH na na ovaj Jasper? Info može i na PM.

Jasper ploča na 12.1A.
Datum proizvodnje 19.01.2009.

D:2.0.7371.0-K:2.0.7371.0 (BK:2.0.1888.0) (E:1) X:A0AE-B978-5854-C98C

Hvala.

Imas PM

Sve pohvale za Mirka i sa moje strane, covek posao odradio kvalitetno i brzo. RGH je odlicno odradjen. Sada mogu da uzivam u najnovijim igrama.

Još jednom bih se ovim putem zahvalio i naravno, snažno preporučio Gosn. Plavkića da vam operiše konzolu od bolesti neoliberalnog poremećaja kapitalnog sistema. :wink:
I ne samo njemu, nego svakom od Vas ovde na forumu gde se može dosta naučiti.
Uzdravlje i budite mi pozdravljeni.:hi