Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Moja preporuka, hvala Mirko!

Kad se može očekivati moguć RGH na dash 2.0.1.5574? :slight_smile:

[SIZE=3]Obavestenje: Moguce je uraditi RGH na svim novim dashboardim samo u koliko je to XBOX 360 SLIM, jos uvek nije izbacena podrska za PHAT.[/SIZE]

Sve je spremno za slimove sa novim dashboardima, ko je zainteresovan konztakt na mail: [email protected] ili PM.

Mirko samo jedno pitanje.
Kada izadje podrska,da li znaci da moze da se odradi i za najnoviji update? Ili samo do 15574?
Slucajno apdejtovah dash,pa je najnoviji sad. :frowning:

Kada izadje podrska za phat, koliko cemo dugo cekati da ti pocnes da radis, Mirko? :smiley:

OBAVEŠTENJE: Na debelim(PHAT) konzolama nije moguće uraditi RGH na dashboardima novijim od 2.0.14719.

_**SLIM konzole sa novim dashboardima su vec odavno uradjene i rade se.

Čeka se softwerska podrska za debele konzole i radiće se svi novi dashboardi.
**_

Pohvala za Mirka, sve odradjeno u roku, profesionalno i po dogovoru… Ako razmisljate da vam odradi Rgh, kao sto je meni, necete se sigurno pokajati!

Imam dve konzole na kojima bih odradio RGH, rec je o Slim trinity 15574 i Corona 14699? Da li se za to koriste DGX cipovi ili mogu i stari CR revC?
Imam i drugara koji ima Falcon 15574 pa ako postoje resenja, kako bi smo to mogli organizovati? Hvala

DGX je alat za skidanje kljuca, naravno ako hoces skupi mod chip- visu cenu i lose ucitavanje moze.
Ne moze RGH na novi dashboardi na DEBELIM KONZOLAMA, Jasperi, Falconi i ostale revizije.

Oko dogovora pisi na mail [email protected]

Posto planiram da uradim RGH/JTAG na konzoli, interesuje me da li sa njom moze posle da se ide na net?

Svaka konzola ide na internet, sa interneta se skidaju game coveri, updateovi za igre i koristi se za LINK multiplayer.

Hoces da kazes da je rgh konzola sigurna za igranje preko xboxlive?

Internet na Xboxu i Xbox Live su dve razlicite stvari. RGH koristi internet, ali ne za Live. Koristi za ono sto ti je m007p rekao.

Sve preporuke za Mirka. U rekordnom roku završio 3 konzole. Maksimalno profesionalno urađeno.:emoticon-0100-smile

Svaka pohvala za Mirka. Sve je uradjeno perfektno i u dogovorenom roku.

jos uvek nemoguce 15574?

Podrške za PHAT i nove dashboarde posle 2.0.14719 nema, ne zna se kada će izaći, nažalost nema nikakvih naznaka glasina i sličnog.

Moj prvi post na forumu, samo da se i javno zahvalim Mirku za odlično odrađen RGH na sestrićevom Xboxu 250 Gb Slim sa Corona v3 (čini mi se) pločom. Imao sam sreće kada sam pre dva-tri meseca krenuo da razmišljam o kupovini Xboxa pa sam ubrzo naleteo na ovaj forum, a onda i na Mirka… Tnx!

Prodje i januar a nikakvih novosti za PHAT konzole :frowning:

Nema sta, Mirko je odradio Jaspera samo tako, sada kad je RGH-ovan cepa sve moguce!

Ogromna preporuka…