Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

i dalje nemoguce na 15574?

i dalje nije moguce uraditi RGH na Debelim konzolama bice napravljena tema i napisano da je izasao, jos uvek se nista ne zna i ne moze se naslutiti izlazak DGX 1.0P (PHAT)

Hocu da pohvalim coveka stvarno je odradjeno sve po dogovoru brzo, efikasno bez ikakvih problema, svako ko misli da radi RGH moje preporuke, Mirko druze ako se ikad upoznamo imas :beer: od mene :lol:.

Juce vracena konzola , prezadovoljan! RGH je odradjen odlicno! Preporucujem

Covjece ti si kralj!
Iz Podgorice sam poslao Mirku konzolu po svojim prijateljima. Uspio je da ispostuje moju nestrpljivost i uradi konzolu za nenormalno kratko vrijeme, a da bude uradjeno sve po ps-u i kako treba. Prava je steta sto ne zivis u neko pogranicno (bezcarinsko:-)) mjesto izmedju CG i SRB.

Mirko je vrh,covek lepo dobio konzolu i odradio RGH,Vratio sa igricama koje sam mu trazio i napunio hard sa XBLA igrama.Sta reci,Mirko zna znanje.Veliki pozdrav,svima bih ga preporucio.

15574 ?

Budi konkretniji , ako mislis na phat RGH ne moze jos uvek, slim moze.

HOT DOPUNA: MOZE i PHAT

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Poslao sam ti Pm u vezi konzole jel ti nije prob da procitas pa da mi odgovoris u sto kracem vremenu.Hvala Unapred :slight_smile:

Stigla jutros konzola.Sve radi perfektno.Mirko je pravi profi,nema sta.Svima preporucujem da kod Mirka odrade flesovanje!

sve pohvale za coveka…preporuka sa moje strane…covek zna posao a ima i zivaca da odgovara na pitanja ma koliko bila glupa:D

I meni stigla konzola i radi, tako da ono, hvala! Mada ne mogu da se pohvalim da je imao strpljenja da odgovara na moja pitanja. Sta vise malo me iskulirao. Ali dobro, ako konzola radi kako treba nadam se da cu se snaci sam oko svega.

Ima JTAG/RGH sekcija podrska na forumu sa detaljnim tutorijalima, druga sekcija za pitanja tako da mozes da procitas i da sastavis temu sa odredjenim problemom. Kao sto sam ti rekao ako buces imao specifican problem cucemo se i resicemo ga, izvini ali nekada nemam vremena.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Ma nije frka. Obicno se snalazim bez problema sa tim stvarima tako da se nadam da nece biti problema. Pozdrav.

Imam XBOX 360 slim 250gb
Thrinity ploca. 2011-02-22
Dashboard. 15574.
Da li moze Rgh???

Moze RGH na SVIM konzolama i na svim dashboardima.

Moze i taj slim bez problema

Informacije na prvoj strani azurirane.

Sto se tice novih LITEON 16D5S drive-ova i Hitachi 0500, 0502 TX izvodjenje flesa na LTU PCB sa LT U FW je dosta skupo, trenutno se zanimam za neke metode koje je moguce uraditi ali nisu javno publikovane , naravno sve ovo po mnogo povoljnijoj ceni.

Jel ovo znaci da moze i za phat dashboard 2.0.15572?

Da moze, phat svi dashboardi i najnovije 16203.
Aposlutno svi dashevi i sve phat, slim konzole

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Poslah Xbox slim u utorak, danas je petak i … konzola je vec kod mene , namunjena , frezenklovana i semajlirana :slight_smile:

Veliko hvala za Mr. M007P :rock: