Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Da pohvalim i ja coveka… slim 250gb corona, uradjen RGH i napunjena igricama :slight_smile: sve radi kao sat, uz sve to jako ljubazan! svaka cast!

E ovako za Mirka sve pohvale,

-Poslata konzola u subotu
-Mirko je poslao u utorak
-Ovde stigla u sredu

Konzola je stigla potpuno sredjena sa avatar updateom i sa svima shto ide uz to. Plus poslao sam mu i eksterni hard disk da mi napuni 500GB igrica shto je i uradjeno. Sve perfektno i savrsheno, josh mi je i davao savete za narucivanje TX opreme preko neta. Zvao sam ga nekoliko puta odmah se javljao nakon drugog zvona shto je za svaku pohvalu.

PS Mirko u vezi onog problema sa pokretanjem konzole, nije do tebe nego do mog ubogog eksternog harda, kad ga skinem boot-ne se za desetak sekundi. Da znas!

Pozdrav i sve preporuke za gospodina Mirka !!!

Pratio sam onaj obimni tutorijal i napravio gresku.Zeznuo nand,dash nije hteo da se podigne, ‘‘mrtva’’ konzola.
Posle je dodato da ne treba dirati nista sto nije uokvireno, al kad sam ja radio update to nije pisalo.
‘‘Trebalo je da pretpostavis’’.
Pa kako da pretpostavim?Ja nisam upucen u to, nisam serviser, samo pratim sllike.
J runner sve ostale parametre podesi sam cim se ubaci nand i cpu key.
Ja to nisam znao, i sve sam menjao kao sto je bilo na slikama.
U svakom sl, kod bata Mirka bio juce, covek, iako je bio u guzvi mi na licu mesta sredi sve, odradi mi fsd 3.0, dash update i sve sto treba…
Ja odma’ kuci sa konzolom, radi kao sat.
Sta reci…Svaka cast coveku, takva profesionalnost,i po takvim cenama…retko se srece.
Preporucujem svima saradnju sa njim, necete se pokajati.
I smatram da je njegov lite tutorijal mnogo prakticniji i bolji , da sam njega pratio ne bi sigurno napravio gresku.
Pozdrav za bata Mirka, ziv bio majstore, pa da saradjujemo i na sledecoj generaciji :slight_smile:

USB Hard diskovi znaju da usporavaju boot, nekada se ne vole sa RGH ali ne predstavlja neku poteskocu za uzivanje :slight_smile:

Hvala svima na komentarima, ziveli :beer:

[SIZE=5]_RGH 2.0 XBOX360 SLIM 30evra + PTT
Promocija vazi do 1.juna.2013
_
[/SIZE]

Stigo danas xbox sa odradjenim rgh-om svaka pohvala za brzinu sve odradjeno za 1 dan.
Pa ko planira rgh nek ne okleva :smiley:

Sutra stiže konzola, ali moram već pohvaliti Mirka na profesionalnosti. Svaka čast !!!

Odlicna saradnja, poslao konzolu u ponedeljak za RGH stigla mi u sredu. Radi odlicno :D… Sve pohvale i preporuka …

Ovako moje iskustvo sa Mirkom je sledeće
Po prijatelju sam poslao konzolu on je to veoma brzo i efikasno odradio i u veoma kratkom roku (dva dana) po autobusu vratio nazad
ugrađen čip ,ubačene igrice po mojoj (po želji klinaca) želji
sve deluje super i sve radi.
Veoma profesionalno i za svaku pohvalu
naglasio bi da je Mirko veoma kooperativan
Još jednom svaka čast em cena veoma prihvatljiva em usluga vrhunska
Alal vera

poslata konzola,uradjen rgh sa promo cenom,stigla nazad za 2dana sve radi,hd napunjen igrama,sve pohvale

Hteo bih ovom prilikom da se zahvalim Mirku na fer i profesionalnoj saradnji.
Retki su ljudi koji zele i imaju volje da pomognu i objasne ako je nesto potrebno.
Odradjen rgh i konzola radi extra.
Sve preporuke za Mirka.

Odlicna saradnja,sve uradjeno po dogovoru …Cini mi se cak da konzola radi bolje nego pre:)
Svaka preporuka,ko zeli da radi RGH nema sta da razmislja.
Jos jednom sve pohvale za Mirka:tap:

[SIZE=5][SIZE=3][SIZE=5]PROMO
[/SIZE][/SIZE]
****[SIZE=3]
Čipovanje XBOX 360 PHAT/SLIM RGH TeamXecuter coolrunner [/SIZE]
[SIZE=5]35evra + PTT[/SIZE]**_[SIZE=3]

Zbog velike potrebe tržišta za savršenijim čipom za RGH 2.0, za sve debele konzole sa lošijim vremenima učitavanjima na poslednjim dashboardima da rade kao RGH 1.0 jasper, falcon sa instant učitavanjima dashboarda napravljen je R-JTAG čip kombinacija JTAG’a i RGH u jednom ili kako su ga tvorci nazvali JTAG na steroidima.

Najnovije Čipovanje sa R-JTAG čipom RGH za sve PHAT konzole instant ucitavanja, [/SIZE]****[SIZE=3]55evra + PTT[/SIZE]****[SIZE=3]

Dual NAND funkcije za XBOX 360 SLIM sa trinity pločom, da imate najbolje od dva sveta RGH i XBOX live sa svim čarima multiplayera [/SIZE][SIZE=3] 60evra+PTT
[/SIZE]
[SIZE=3]
Promo važi dok traju zalihe.[/SIZE]_**
[/SIZE]

@M007P, cijene su za 10. Ja sam svoj RGH platio 70eura… Gledajući ovo, ne znam kako ti se isplati. A sve profesionalno. Svaka čast :thumbup:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Ovo je 4 konzola koju sam poslao na adresu m007p, Sve cetiri rade odlicno , sve pohvale, pa se tako nastavi i na Xbox One. :smiley:

[SIZE=3][SIZE=4]Promo R-JTAG chip za XBOX 360 PHAT na poslednjom dashboardu da konzola ima instant ucitavanja dashboarda
CENA 50evra + PTT
[/SIZE][SIZE=2]kolicine su ograničene![/SIZE][SIZE=1]
[/SIZE]
[SIZE=3]Link od chipa R-JTAG chip[/SIZE]**
**[/SIZE]

Sve pohvale za Mirka, jednom recju decko je nekrunisani kralj RGH-a :)))) sve pohvale i preporuka…

OBAVESTENJE:

TX prestaje da proizvodi CR3 cipove, veoma male kolicine ovih cipova su ostale kod ovlascenih prodavaca cipova, evo i zvanicnog obasvetenja od TX-a:

We have now stopped making the CR3 Lite (actually for a few weeks now so you may have noticed stores have no stocks)

If you do see any stores with stocks make sure you check the serial number and goto serial.xecuter.com - if it does not have one it is a fake and really shit quality one at that. One of the reasons we’ve stopped making them. Many many fakes, terrible quality and we get the blame for it - it’s not worth tarnishing our brand with this junk out there.
If you want to get the exact same features of the TX CR3 Lite then simply get this bundle:

TX CR Xilinx XC2C64A Dev Board Rev C
TX CPU Reset Cleaner Addon
TX CR Multi-Cap Addon
TX Corona QSB CR Upgrade

Zbog gore navedenog vracaju u upotrebu REV C cip, sa dodacima koji ga cine istim kao CR3 (dodaci koji su se koristili samo kod PHAT konzola na RGH 2.0, koje smo mi vec koristili sa REV C cipom) i dodatak za Corona ploce. Tako da zbog toga cene za ugradnju TX cipa, s obzirom na navedenu situaciju bice sledece

PHAT RGH 1.0 - 35e
PHAT RGH 2.0 - 40e
Slim Trinity - 40e
Slim Corona - 50e

Uz TX cip dobijate i serijski broj koji mozete proveriti na serial.xecuter.com kako bi utvrdili originalnost cipa.

Takodje zbog nastale situacije uvodimo alternativno resenje u vidu cipa od drugog proizvodjaca koji takodje koristi Xilinx XC2C64A cip a ima sve navedene funkcije kao CR3, koji se u testiranju od strane mene i kolege studiovpc-a pokazao kao mnogo bolji cip za SLIM konzole nego TX-ov cip, jer u osnovi koristi isti cip ali ima poboljsane druge komponente pogotovo bitne kod Corona ploca, za PHAT ce se koristiti i dalje REV C ili CR3 dok god ih ima na trzistu, tj vise ce se koristiti REV C jer PHAT konzole nemaju nikakvu korist od CR3 cipa.

Cene sa drugim cipom za SLIM konzole bice:

Trinity - 35e
Corona - 45e (ovde ide dodatno TX-ov CPU addon board na sam procesor, tu ne postoji alternativno resenje, a i nije potrebno)

Alternativni cip ni na koji nacin ne umanjuje funkcionalnost konzole, ni vreme paljenja, apsolutno nudi identicne funkcije kao i CR3, i naravno i dalje imate garanciju od 12 meseci na cip. Intenzivno testirali ovaj cip na preko 50 konzola i za SLIM konzole se pokazao kao znatno bolje resenje, jedan specifican Falcon RGH 2.0 je radio bolje nego sa TX-om. Prilikom testiranja odredjene konzole su odbijale da rade sa TX cipom dok su sa drugim cipom radile odmah po prvom paljenju. Alternativno resenje ali provereno pouzdano, vec skoro 2 godine prisutni na trzistu niti jedan jedini problem sa njima. Vecina RGH konzola iz XBR Shop-a je dolazila sa ovim cipovima i nije bilo nikakvih problema.

Naravno i dalje stoji da je TX poznati brend, ali nisu jedini na svetu koji se bave proizvodnjom cipova za RGH, cak sta vise nisu ga oni ni izmislili vec francuski hakeri Tiros i GliGli, ali TX imaju jaci marketnig te iz istog razloga vaze za popularnije.

Tako da i dalje nastavljamo punom parom RGH :slight_smile:

Obavestenje za drage clanove: na odmoru sam do 31.avgusta 2013. za sve sto vas zanima bicu slobodan da odgovaram na mail: [email protected]

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Izvinjavam se onima kojima se nisu mogli da me dobiju na telefon bio sam u romingu, sada je sve kao sto je bilo.

[SIZE=5]AKCIJA: RGH na XBOX SLIM 360 sa Corona pločom samo 35evra*[/SIZE]
*količine su ograničene