Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

U koliko imate XBOX 360 PHAT i SLIM sa Jasper i Trinity pločom, a želeli bi ste najbolji čip za vašeg mezimca, zato ne gubite vreme i iskoristite LETNJU RASPRODAJU Original Team Xecuter Coolrunner REV C Chipova za vašeg mezimca.

Kontakt:
065/8888-3 555
email: [email protected]

Zbog nemogucnosti da se javim na telefon jer sam na putu, molim zainteresovane da se jave na
email ili na telefon kada smo se dogovorili: [URL=“[email protected]”][email protected]

Ocekujte lepe stvari sa lepim vremenom.

Sent from my iPhone

Isteklo, info na prvoj strani http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=2476

**

[SIZE=4]Specijalna vest: XBOX 360 SLIM E Corone koje nije moguce glitchovati moguce je![/SIZE]

za vise informacija kontakt**:


El neka magija u pitanju :smiley:

Servisna magija :wink:

Ja bih da pohvalim clana M0070 jer je najveca legenda u univerzumu, ispostovano do kraja, konzola radi kao sat, znaci igram po 6-7h dnevno, sve pohvale!!! :slight_smile:

Pozdrav svima, a posebno za M007P!!! Upravo sam preuzeo konzolu na kojoj je uradjen RGH i radi kao :time:
Posao odradjen brzo i po dogovoru :tap:
Kad te put nanese u Zemun svrati na :beer:

_[SIZE=4]Dok čekamo da nam novi CR4XL čipovi stignu na stanje i iščekujemo.

Neverovatno XBOX 360 SLIM Corona RGH 30€ + PTT[/SIZE]_

pozdrav drugari moo7p da li mi mozes pomoci imam konzolu za region ntsc 2005 godiste sta bi bilo najbolje resenje za nju da je cipujem il flesujem koliko bi me kostalo i da li bi mi tada radile sve rezane igre normalno ?? pozz

Poslato na Privatnu poruku. :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

[SIZE=3]_Dugo iščekivani Team Xecuter CR4XL je Stigao!
_
[SIZE=1][/B]_
[SIZE=2]za više informacija kontakt na email ili mobilni[/SIZE]_[/SIZE][B]
[COLOR=#00ff00][/COLOR][/SIZE]


Evo i ja da pohvalim Mirka na sredjivanju konzole ubacivanju novog CR4, dakle RGH stare phat elite konzole.
Decko je profesionalan i detaljan i jos jedna bitna stvar jedini koji to radi u ovom trenutku.
Sve pohvale jos jednom i keep up good work :wink:

Evo i ja da pohvalim Mirka…
Poslao svog slim-a da odradi rgh, on je to veoma brzo i korektno odradio… Konzola radi kao sat… Evo sve ne znam sta cu pre krenuti da igram :smiley:
Sve najbolje Mirko i nadam se da cemo jos mnogo puta saradjivati! Sve najbolje za ljudinu.

Moram i javno da pohvalim ovu ljudinu koja je samo zbog mene porucila laser za debelog Jasper-a.
Konzolu popravio, radi kao nova. Svaka pohvala i svaka cast Mirko!

Ziv nam bio!

“Vidi šta mi je uradio od Xbox-a mama,
ma ma ma ma ma,
vidi šta mi je uradio od Xbox-a ON…
Okrenuo ga, promenio ga, i više nije tako dosadan…” :smiley:

Ukratko da opišem koliko je Mirko sjajan lik koji odlično zna svoj posao i ovo je moja preporuka za one koji još nisu čipovali (promenili) svoju konzolu :slight_smile:

Što se tiče roka, ja sam moj Xbox poslao u subotu prepodne, a danas (sreda) ujutru je stigao, ali to je zbog vikenda i zbog pošte, nije do našeg Mirkana koji je sjajan :smiley:

Konzola, kao što rekoše moji prethodnici radi kao sat, ima najnovije igrice i… neću više da pričam, idem da igram :hi

P.S. Mirko, ako kreneš ka severu imaš i u Subotici jedno :beer:

Pohvale Mirku za ekspresno odradjen RGH i xbox do vrha pun igara :slight_smile:

Sve radi bez greske!

Evo da i ja pohvalim ovu legendu od čoveka, svaki dogovor moguć i naravno moja preporuka za Mirka…

Mirko,pitanje za tebe pre jedno 2 godine i mi ugradio RGH i radila je besprekorno dok mi deca nisu ubacila direktno skinutu igru sa neta i kao da su obrisali flesh ne otvara se frystyle nego kao obican pocetni prozor treba li da ti je posaljem da sredis i da li su pokvarili RGH?

Poslao sam vam privatnu poruku, procitajte. Ako ima nekih pitanja napisite na email ili na mobilni.