Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Samo da pohvalim majstora M007P. Sve pet, od komunikacije do usluge. Odradio mi je jednu coronu koju drugi nisu uspjeli. Sve radi savrseno. Strucnjak za svaku preporuku.

Da i ja pohvalim Mirka, poslao sam mu u sredu konzolu da bi mi zamenio laser, danas mi stigla natrag i radi kao sat. :slight_smile: Svaka čast Mirko. :beer:

Pozdrav Mirko, izvini sto pitam ovde, zaboravio sam ti email adresu, imam jedno pitanje, pre jedno 2 godine si mi ugradio rgh2 chip na slimu, i sve je radilo super, updejtovao sam ga redovno i posle zadnjeg update radio je dobro i posto ga ne igram cesto u poslednje vreme nisam ga uklucivao nedelju dana a kad sam upalio nije se palio, samo svetli zeleno svetlo a ulazio je u onaj meni kad se upali preko eject dugmeta, onda sam pokusao da ga mu instaliram backup nand koji sam imao od pre kad je konzola radila preko usba i proslo je kao dobro ali jos uvek nece da pali samo sto sad nece ni preko eject dugmeta a na chipu samo jednom zasija belo svetlo.

Pisi na email: [email protected] resicemo.

Sve pohvale za majstor Mirka. Čovek je ekstra profesionalan i brz. Odradio mi je Jasper konzolu savršeno.
Još jednom puno hvala Mirko!

Svaka pohvala za Mirka. Juce mi je stigla konzola. Profesionalno, precizno, brzo. Bez greske. Preporuka svima.

Svaka cast Mirku na odradjenom poslu.PS3 uradjen u ekspresnom roku,instaliran najnoviji CFW i sacuvane sve igrice i sejvovi.Preporuke od mene za sve buduce clanove kojima je potrebna pomoc u vezi konzola.
Svako dobro

2 Likes

Ako su nekome potrebni delovi za XBOX 360, laseri… delovi za XBOX one kontroler na stanju novi/e plastike, RB/LB, analoga i ostalih delova.

Cipovanje konzola XBOX, Playstation, Nintendo i ostale stvari kontakt na forumu ili preko email i telefona iz prvog posta oglasa.

Oglas je i dalje aktuelan, kontakt je moguc preko foruma, email: [email protected] ili mobilnog telefona: 063/18888-32