Čipovanje svih vrsta konzola *XBOX # Playstation # Nintendo*

Sve pohvale za Mirka flesaovao dve konzole i zamenio laser , sve super radi … svaka cast

Sta se dogadja sa RGH 3

Zadnja vest koja je bila dostupna je da CR3 je u produkciji jos od 4 jula, TX ne daje ETA(datum izlaska) znacemo kada izbace ili neposredno pred prodaju i pretprodaj.

Pozdrav, Mirko da li si završio odmor, to jest da li si počeo da radiš?

Poslao sam ti PM imas u INBOX.

Sve pohvale za Mirka, fenomenalna saradnja!

Dobio juce “RGH-ovanu” konzolu, sve je kao obecano, super radi. Jos samo steta sto cu da maltertiram coveka dok se malo ne snadjem, ali dobro :wink:

Zna li neko da li ce u nekoj skorijoj buducnosti biti moguce hakovati konzolu sa dashboardom 2.0.15572,da bi mogle igrice sa harda,ili da je prodajem?A stara je samo 2 meseca :frowning:

Niko nista ne prica povodom probijanja algoritma kripcije bootloader-a, moj savet ti je da se strpis jos nekih mesec dana da puste CR3 u prodaju i podrsku za sve Corona ploce.

Posto nisam u Srbiji ako neko zeli da me kontaktira neka posalje PM ili neka se javi na mail: [email protected]

Pišem sa mog iPhone 4 sa Tapatalk aplikacijom

Hvala na odgovoru.Doduse malo kasnim al sta da radim nisam stalno tu.Inace ja ne znam sta je cr3 i ne znam dali imam corona plocu.Nisam bas u tematici al sta cu ne moze se na sve strane.

Javi mi se sutra uvece, bicu u Srbiji, imam TX coolrunner za corona ploce. Sve nedoumice koje imas i sta god te zanima pojasnicu.
CR3 je Team Xecuter Coolrunner V3 poslednja verzija, sve u jednom chipu ko sto bi rekli.

From IP4

Odradio jtag kod mirka licno ga doneo odrdjeno dosta brzo sve je dobro proslo i pomogao mi je oko stvari koje ja nisam razumeo i za sve koji se dvoume dali da prave jtag ili flash nek urade jtag odmah u startu jer jest da je flesovanje drajva jeftiniji u pocetku ali ce se morati mnogo vise puta da se radi jel uvek ce doci neka nova zastita ili dash update a ja za jtag preprucujem Mirka

SVAKA CAST ZA MIRKA.U rekordnom roku odradjeno…to sto je trebalo…(posto sam laik ne znam da objasnim sta).Narezana Fifa 12 na no name disku,na pioneer rezacu, instalirana na konzolu i sve funkcionise savrseno.Rezano po uputstvu iz tutorijala.kozola ima dashboard 2.0.15572.0.
Dakle sve pohvale za Mirka

Mirko Express :lol: !!! Poslao sam mu Xbox u ponedeljak, u sredu je stigao sav sredjen sa igrama. Bio sam skeptican u pocetku, ali sam ipak poslao i nisam zazalio. Bravo Mirko! :beer:

[SIZE=3]Obaveštenje:
_
Moguće je odraditi XBOX 360 250GB sa Coronom plocom, naravno sa TX coolrunner Corona QSB.

_
Corone rade normalno sa TX coolrunnerom.
[/SIZE]

Samo ukratko.
Pozdrav za Mirka, uradio je RGH brzo i korektno.:sun:

Stize i moja konzola sa operacije :smiley:

Za Mirka sve pohvale, covek je sve odradio brzo, ubacio RGH, odradio LT 3.0 , narezao disk sa tutoriajalima, poslao konzolu na dan kad meni odgovara itd. (jedino ko je pravio problem jeste PostExpress :devil: ).

Prijatan lik, vidi se da zna znanje, lako se sa njim sporazumeti, uvek odgovori na pitanje/poruku, sve najbolje :slight_smile:

Najtoplija preporuka :slight_smile:

Odakle da pocnem!? Sve pohvale za mirka i njegov rad. Kod njega sam radio fles pa evo i RGH. Ubacio mi je igrice po izboru, sredio konzolu, FSD i sve sto treba. Posto sam zurio uradio je sve za jedan dan i poslao konzolu sveeee pohvale.

Citao sam temu o neiskusnim majstorima i mislim da bih svako treba da doda novac i posalje ovom coveku da odradi kako treba da se radi!

Hvala Mirko, Marko Nis

Svaka cast Mirku na trudu,znanju i strpljenju!Covek radi profesionalno i posteno.Samo napred,nastavljamo saradnju!