Thanks/Like dugme - Da ili Ne?

Da li ste za to da se ostavi Thanks / Like dugme ili da se ukine ova opcija. Ostavite svoj odgovor. :slight_smile:

Moj stav: Ne mijenjajte niti titule niti zahvale. Tu su ipak mjeseci/godine zalaganja i zasluzivanja istog. Cisto iz respect-a.

Simpaticna stvar, koja ne skodi. A znaci, stavis npr da je neki film bas lep. A ja nema potrebe da pisem isto vec samo zveknem “Thanks” i tako neke gluposti. Nije lose. Ne verujem da skodi i doprinosi nekoj losoj prici.

Bolje da bude nesto na foru Like dugmeta, gde se vidi counter like-ova…negde u uglu posta. Thanks dugme u ovom formatu je mnogo upadljivo, pa jos kad se usara svim zelenim/narandzastim/crvenim bojama :smiley:

Odvlaci paznju od samog teksta. Moje neko misljenje…

Ako je ljudima problem sto se vidi ko je stavio thanks(posto u poslednje vreme izgleda da overthinkujete glupi thanks) onda sto kaze prekanator samo stavite broj thanksova i kraj price. Kao da ima veze ko je stavio.

Neka ostane thanks i to sa bojama kao i do sada, meni bas super kad vidim sarene nickove ispod nekog posta. Dakle sto se mene tice, nista ne mijenjajte.

ako ukinete thanks bice brdo besmislenih postova tipa +1, potvrdjujem ili sto bi predator rekao- potpisujem :smiley:

Ali… ja volim da vidim tebe, ispod sebe :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Volim tvoj “thanks” na svom “postu” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ok I’ll see myself out :smiley:

Zaboravio si #NoHomo :smiley:

Ontopic: Ja sam za to da ostane, nema nikakvog razloga za njegovo uklanjanje. Ništa se ne bi dobilo, čak bi se izgubilo.

Slucajnos’? Ne bih rek’o :smiley:

Cak i da se uklone imena ti ces uvek znati kad sam ja ispod