The Crew 2

Grafika mi izgleda nekako… bedno.

Kad je Online igra.Ne mozes da ocekujes neko savrsenstvo.Isto je kao i sa prvim delom.

To i ja htedoh da kazem, bas izgleda isprano nekako cini mi se da je kec imao za nijansu losiju grafiku.

Suma izgleda bolje nego u prvom delu ili mi se mozda cini zbog losijeg kvaliteta klipa.

https://m.youtube.com/watch?v=fXVA55A6lAE
4K 60 fps-a na X-u… A Sada full 4K ili ne, videćemo…
https://m.youtube.com/watch?v=GLEPE-Q8D_A

1 Like

Minimalna konfiguracija za 30 FPS:

Rezolucija: 1080p
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz ili AMD FX-6100 @ 3.3 GHz ili ekvivalent
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 ili AMD HD 7870 (2GB VRAM uz Shader Model 5.0 ili bolji)
RAM: 8GB

Preporučena konfiguracija za 30 FPS:

Rezolucija: 1080p
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz ili AMD FX 6350 @ 3.9 GHz ili ekvivalent
GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 ili AMD R9 270X (4GB / 2GB VRAM uz Shader Model 5.0 ili bolji)
RAM: 8GB

Preporučena konfiguracija za 60 FPS:

Rezolucija: 1080p
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
CPU: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz ili AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz ili ekvivalent
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB) ili GTX 970 (4GB) ili AMD RX 470 (4GB / 8GB uz Shader Model 5.0 ili bolji)
RAM: 8GB

Da nema neko pozivnicu da mi pošalje za Closed Beta? Konkretno Xbox verzija?

Jel neko probao ovo? Kakvo misljenje imate o igri? Ja sam se naterao bukvalno da igram jedno 2-3 sata i zali boze para.

Uzeli smo iskljucivo zato sto smo uzivali u prvom delu i lepo se navozali svakakvih kola ali ova dvojka je totalni promasaj.

Evo ja imam day1. Nemam Xbox pa je ovo za mene forza horizon u nedostatku boljeg.

Naravno ja uzmem always online igru kad mi banuju ip adresu

1 Like

Nema gameplaya uopste,trke su nekako plasticne i bez veze…Uporedjujem sa prvim delom. Prvi deo sam igrao sa uzivanjem i imao si onu opciju napravi svoju rutu pa vozi…Kad se setim sa obale na obalu od sat i po vozis bez prestanka ruke se ukoce. Ovo sad mi je skroz bez veze… nema one drazi kao Crew 1.

Nesto su zeznuli opasno :frowning:

e vidis pobegli su od keca jer je neslavno prosao. stvarno vas jako malo ima kojima je kec super, na zalost. pa i sad imaju problem sa prodajom jer svi kontaju, kec je bio sranje sigurno je i ovo. a nije, za one kojima kec nije legao.

Ako planiraš igrati vožnju, kupi forzu ili DC u zavisnosti od konzole, a ovo će doći kad tad free uz Gold ili +…

Pa bila je ona Driveclub ps plus verzija, još kad se pojavio…

Igra nije losa kad malo zagazis u nju, ali brzo smori, doduse i ja sam je uzeo u nedostatku forze, ali grafika je ocaj. Model automobila super, sve ostalo kao da igram igru prethodne generacije. Bar na obicnom ps4 sistemu. Okolina u nekim delovima izgleda isprano, bez ikakve teksture. A da ne pominjem kako su betu pustili, i kada se ljudi zalili na grafiku i da je prvi deo izgledao bolje, drugi su branili kako je to samo beta, bla, bla… I onda par nedelja kasnije izlazi igra u kojoj nije nista promenjeno naspram bete. I zamerka mi je mapa, kad podesim putanju kojom bih isao, jedva vidim na mapi koja je to putanja.

Posle Forze sve je njesra :grinning:

Forza Horizon, za mene nema dalje. :slight_smile:

Ja sam igrao samo prvi i drugi deo, ali drugi deo ne racunam jer sam igrao na xbox 360, a tamo je osakacena verizija i mnogo manje sadrzaja. Ali prvi deo me je oduvao, uzivanje. :slight_smile: Odigracu jednom sve delove zajedno.