The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition Trailer

Ma igra je bila odlicna, ali opet da traze $60 je ekstra mnogo…

Pričekaj blagdane, bit će na sniženju 100%…

Znam, ali i dalje su preterali…

Gold faza. Igra je spremna heheh

1 Like

Imas je na Base-u skoro u pola od toga(60$). Fizicka kopija za 32e, ona je u biti nesto malo manje od 40e, ali skinu ti porez(VAT 20%) cim upises Srbija, porez se skida za sve drzave van EU, i izadje te 32e, evo ti link:

http://www.base.com/fsearch.htm?search=The+Elder+Scrolls+V%3A+Skyrim+Special+Edition

1 Like

Mog razočarenja kad sam vidio da je “novi trailer” ustvari stari sa E3, samo u full HD-u… Jesu lijeni, pa to je čudo jedno…

Ja se primio reko sada ce prikazati nesto novo kad ono djoka :frowning:

Isto hahaha

Što me vodi na zaključak da će ovo biti, ili jako loš i aljkav remaster, ili baš nisu imali vremena za bolji trailer. U šta sumnjam…

Umesto da rade na novom TESu oni se zamajavaju remasterom igre koja je izasla pre 4 godine…cmon…

Mah, sekundarni tim radi na remaster-u. Da se Godd Howard i Jesus Pete zamaraju sa tim? Pffff…

Posle witcher 3, sve open world igre su graficki nista posebno… A pogotovo nesto sto je izaslo pre 5+ godina… Ono sto je problem kod eso igara je mali broj neprijatelja i posle 10H igre sve mi je isto… Jedni te isti neprijatelji,iste su pecine i rusevine…

Ko normalan bi išta poredio sa Witcher 3? :slight_smile:

Ali činjenica da ljudi 5g staru igru porede sa W3 ipak govori nešto… Kakav prokleti ESO, govorimo o čistokrvim TES igrama. Koje, za razliku i od današnjih RPG-ova, daju nevjerojatan osjećaj slobode…

Šta je ovo danas?!

Čekao sam do 3h ujutro, da bi gledao zajebanciju od 2min, lika koji nikad Skyrim pošteno u životu zaigrao nije (tebe gledam @daemonkiller92, ljutito!!!). Čekao sam toliko radi ovih budala?!

Ne znam da li sam više razočaran time šta su napravili od prvog gameplay prikazivanja, sprdačinu totalnu, ili ono što su prikazali…

Da li je do okruženja gdje su prikazali prvi gameplay, blizu Whiterun-a, ili do jake kompresije stream-a, ali ovo meni uopšte ne izgleda kao legitimni remaster… Kao prvo, navodno su igru prebacili na jako modifikovanu zadnju verziju Creation Engine-a. Što bi, po pravilu, trebalo značiti da su unaprijedili i animacije lika i NPC-ova na višu razinu - što nije bio slučaj u prikazanom. Kao drugo, kvalitet tekstura. Koji, niti približno, nisu unaprijedili koliko je trebalo. Sve se čini isto kao i na PC-u na high postavkama…

Spremio sam se psihički na razočarenje, ali na ovoliko nisam. Hajde kontam, i da su samo povećali rezoluciju, opet bi kupio igru. Ali bacat šupljake i tražit 60$, bez trunke prikazanog gameplay-a? Bethesda… Zar si na toliko niske grane spala? Sad ima smisla što ne prikazaše ništa do sad… I još voditelj mi je bio najgolemiji. Brani grafiku, kao, “sad nam je meh, ali u to vrijeme je bila”. Jesus fuckin’ christ…

Zaista se nadam da je do kvalitete stream-a i jake kompresije… U protivnom, sav moj budući novac ide direktno CDPR.

:neutral_face:

Ahahaaha
Tačno sam znao da ćes se javiti , rekao bih da si oduševljen :smiley:

Ma nema, toliko sam oduševljen, da sam ostao bez riječi hahahaha :sob:

Nije vam dosta Skyrima? Jes sjajna igra, ali pomisao da spucam novih 100 sati je neizdrziva.