The Game Awards 2020

Nisam igrao jos Ghosta, vidim da su svi oduševljeni, moguce da je u osnovi jos jedna open world igra, mada u osnovi je i lou2 jos jedna linearna igra iz treceg lica, osim vizuelno ovakvih igara je do sada bilo koliko volis, na vise prethodnih generacija.

The Game Awards je kao dodela MTV nagrada, šareniš i slatkiš, ponekad ubodu sa izborom. Kako god, lepo je imati ovakav događaj samo zbog objava novih igara.

2 Likes

https://youtu.be/v5N9_QKmHyk

Tsushima je jedno prelepo zen iskustvo i jasno mi je zasto su igraci lose prihvatili mlake ocene kritike, zasto je prodaja isla dobro, i da tu ipak ima nekog prostora za debatu, ali TLOU 2 zaista zasluzuje GOTY po svim kriterijumima, ako ostavimo na stranu licne preference, tako je kako je i tako ce biti na vecini sajtova, svidjalo se to nama ili ne.

2 Likes

Zar nije najbitnije sta su rekli gameri? Ni blizu glasova nije dobio tlou 2 i to sa razlogom. A sta je izglasao neki sudija je prilicno nebitno bilo kome, vidi se i po komentarima na twitteru na ovu vest. Ako smo dosli do toga da je jedna ovakva igra dobila titulu igra godine gaming je stvarno otisao dodjavola a konkurencija ne postoji, mada niko ozbiljan ne treba da dozivljava ove nagrade kao stvarno neko ogledalo realnosti vec vise kao pesmu Evrovizije, tako da se necu potresati :grin:

Kada zavrsim Cyberpunk, krecem Tsushimu. Nadam se da cu do tada nabaviti PS.

1 Like

Krenem noćas da gledam iii zaspim…
Bilo mi je krivo u početku što nisam ispratio , međutim ovo kad sam video i bolje što sam propustio.

Hahaha a na sajtu i Valhala ispred Lou2 xD.

1 Like

Ajde ajde pa svi znamo zasto je bas the Last of Us pobedio… Meni je igra bas ogavna…

Nisam igrao ni Tsushimu a znam da je igra GOTY. Mada TLOU svakako nije moj tip igre.

1 Like

Zamislicu taj gif u glavi :joy:

1 Like

Izjava godine. :joy:

2 Likes

Ej pa umem i ja da preterujem sa vremena na vreme. :joy:
Ali i dalje stojim da je Ghost igra godine.

1 Like

To što si ti samuraj IRL ne mora da znači da svi treba da se povinuju i daju Tsushimi GOTY :joy:

Ovako ću i ja reći da je STALKER 2 već igra generacije, iako prokleti Ukrajinci lažu da je u developmentu i ko zna da li ćemo ga uopšte ikada vidjeti :joy:

2 Likes

Ma ja to samo objektivno gledam :joy:

Kao i 90% nas ovde. Pljustimo od objektivnosti :rofl:

1 Like

Ma pazi ti lezbo momenti uopste nisu nesto cesti niti je akcenat na tome bar ja nisam tako doziveo. To je totalno sporedna stvar price.

2 Likes