The Last Of Us 2 - Gameplay Trailer

NadmaÅ”i će prvi deo po svemuā€¦ Izlazi 2019-te ili 2020-te? PS: kada neko pita kako gledate na lezbejski odnos, samo u 4K i HDR-uā€¦

2 Likes

Samo u VR bajo :smiley:

Ma, to je danas mainstream, sta se lozite.

A ja sam valjda jedini na ovoj planeti koga ova igra ali apsolutno ne zanima :smiley:

5 Likes

Haha nisi, nego nisam hteo niŔta da piŔem da ne potpaljujem :joy:
Reko bolje da prećutim.

1 Like

Igra odlično izgleda i čini se da zombiji viŔe nisu u glavnom fokusu, nego ljudski faktor, nekako mi je The Walking Dead/The Road estetika i mučna atmosfera.

Takođe, svaka čast NDu za LGBT podrÅ”ku, jako hrabro ali da ovo treba napominjati u 21. veku je nekako suviÅ”no. Veliki korak!

1 Like

Brate nisi, prvi deo mi je tako bio vrhunski, ali gledajuci prvo trailer pa sad ovaj gameplay na E3.
Previse mi ovo dark i nasilnoā€¦ Obese lika i kolju ga tamo ko svinju, bezi bre u materinuā€¦

meni je i prvi deo sranje, kretao sam ga bezbroj puta i svaki put odustanem. Prica me nije uhvatila, gameplay dosadan ko nas fudbal, maā€¦

2 Likes

Trebalo je samo da preguras taj tezak i dosadan pocetak. Kada udjes u stos sa craftovanjem i stealth mehanikom, tek tada pocinje uzivanje.

1 Like

Gledam ovo nanovo, sve je super glatko kada igra developer (uz skriptovanje), Ŕto je ok da bi se sve lepo prikazalo ali kad se setim mog igranja TLoU to je bilo samo mahnito zveranje unaokolo ne bih li primetio one žgadije.

@robotnjik Kasnije postanes postapokalipticni nindza. :smiley:

1 Like

Nakon ovog trailera Ellen Page slobodno moze traziti honorar od ND.

Koliko vidim poboljŔali su gunplay i dosta je to zategnutije, preciznije. To me je dosta nerviralo/frustriralo u prvom delu.

I meni. Gameplay je odlican, grafika neverovatna (najrealniji poljubac u igrama ikad?), al smeta mi toliko nasladjivanje nasiljem - neprestano izbliza kadriraju prerezane vratove, razbijene lobanje, onaj prosli trejler isto neka tortura, ok ok I get it, raspad drustvenog poretka, jeez.

2 Likes

Izgleda ovo brutalno dobro ali ja bih radije da sam Joel.

Ma biće i on playable karakter u nekom dijelu igre, pazite Å”ta vam kažem.

Sve nesto mislim da ce on na pocetku igre opasno da zagine :joy:

Ma nema Ŕanse. Možda na kraju, ali ne vjerujem ni to.

Njega će vjerovatno držati u sjenci i onda će se pojaviti u nekom mnogo bitnom momentu i spasiti Ellie/svijet :smiley:

1 Like

pa jesi gledao gameplay, onaj momak Ŕto je priŔao Ellie reče da je Joel dolazio kod njega prije žurke i vikao ga neŔto :smiley:

Najpametnije je tako, realno.

Sva sreca oni sa Tomb Raiderom ubise. I ako volim Laru ovakvi postovi me zesce iznerviraju. Sta to njega boli patka da li je ili nije fake.

https://coldfusgaming.com/2018/06/12/tomb-raider-dev-calls-last-of-us-part-ii-gameplay-fake-apologizes/