The Witcher 3: Wild Hunt

Kakvi quest-ovi… Koja kvaliteta pisanja… Desetine sekundarnih, lova na blaga, oruzija, my god… I kao da to nije dovoljno, sada mozete stavljati na displey unutar vile vasa najdraza oruzija i armor-e. Nesto slicno kao u AC2. Atmosfera je savrsena…

Boze jesam se ismijao na jedan quest hahahaha A ne mogu vam reci da ne spojlam :smile: Misleci da je definitivno najbolji te vrste do sada u igri, cak i od “Fool’s Gold”, docekao me jos i bolji odmah nakon…

Ekspanzija crpi inspiraciju iz nekoliko igara, renesansne Italije, i stvara nevjerovatnu atmosferu. Zalazak sunca u ovoj igri svak mora dozivit…

Da ne bude da se moji postovi sastoje samo od hvale i hvalospjeva, ekspanzija ima par problema. Prvi, vezan za konzole, je uzasan fps prilikom ulaska u podrucje glavnog grada. Cak i meni, koji sam rekao jucer da je bolje optimiziran, ima novi problem. Prilikom stavljanja bilo kojeg itema u safehouse, za skladistenje istog treba 7 sekundi. 7 sekundi… Za stavljanje jednog itema, a ima ih mali milion… Optimizacija je nedovrsena u dosta stvari. Ali ne sumnjam da ce CDPR to ispraviti u narodnom periodu.

Cheers bro’s :beers:

1 Like

3 Likes

Evo i ja sam kupio juce DLC za 11 eura preko G2A. Pa da vidimo kako su Poljaci upakovali (za sada) poslednju Geraltovu avanturu.

1 Like

Jebena optimizacija za invetar u safehouse je ocajna. Pola sata sam skladistio stvari. Doslovno, pola sata. Pa bemu misa…

Edit: @Akiris, ako se pitas koji je armor na pocetnom meniju igre, Manticore. Ujedno i najlaksi za naci. Da te obradujem hihi

@Akiris, i? Utisci? :smile:

Postao si benchmark stefi :disappointed:

Joj kada dodju nove konzole imacu pune ruke posle, uh stvarno ne znam kako cu se izboriti…:smiley:

Uzimas xo slim znaci posle e3? To ce biti jedina nova konzola na e3(od ms). :smiley:

Xbox whaat?? Pray 4 Neo :stuck_out_tongue:

@ninja ocekujem ubrzo novu saradnju shop me nije do sada izneverio , a svaka moja kupovina je kao Spanska serija zasto da menjamo win kombinaciju :smiley:

4 Likes

Hahaha legenda, jednom gamer uvek gamer , dokazano…

2 Likes

I naravno, svaka naredna prodaja konzole mora da ide sa gubitkom od 50-100€.
Jel studiras ekonomiju na privatnom faksu ili ne :stuck_out_tongue:

2 Likes

Jel mi verujes da je jos nisam pokrenuo? tebi je igra sveza, pre nedelju dana si presao HoS. Meni je izgleda pauza od tri meseca uzela danak. Jednostavno ne da mi se. Znam da kad je pokrenem da cu se navuci istog trenutka, ali nekako uvek pre pokrenem Fifu da ubijem pola sata sat sa dve tri partije i to je to. Leto nije za epske igre kao sto je Witcher. Leto je za quick fix, tekma/trka/borba.

Ne znam, kupljen jeste, skinut jeste i ceka. a kad ce doci na red, videcemo :smiley:

1 Like

[quote=“Akiris, post:1044, topic:9175, full:true”]
. Leto je za quick fix, tekma/trka/borba.

[/quote]S ovim se slazem. U zadnje vreme samo igram trke, jos 2 trofeja na NFS do platine(a inace ja i trofeji kao nebo i zemlja), a onda kupujem verovatno dirt rally i pored se bacam na legendarnu forza-u, mislio sam da sam se navukao na trke, bas hteo napisati na shjebalo dan, ali na srecu bit ce ovo vezano za leto.

Citam opis Blood and Wine na Store-u “avantura od 20h…”, a ja presao 40h… Brat-bratu, da se sve odradi treba nekih 80-90h po mojoj procjeni. Doslovna nova igra, ekspanzija je mala rijec. Poniznost CDPR me, opet, ostavlja bez teksta…

2 Likes

Svaka im cast , ponovicu ,svaka im cast to se zove ekspanzija brate za tako nesto coveku ne treba da bude zao da novac ulozi! :slight_smile:

1 Like

Duzina uvek zavisi od tezine na kojoj se igra… Ali CD project je objasnio sta je DLC a sta ekspanzija…

Realno i kada pogledas vise nego i smesna cena 25$ expansion pass, di dobijes dve expanzije ili ti dve igre kako bi to neko drugi uradio i naplatio, wtf…e kad bi se i drugi developeri ugledali na njih…

1 Like

Ne nuzno, vjeruj mi. Evo ja igram na “Blood and Bones” tezini (cini mi se da se tako zove), a 95% quest-ova se sastoji od fenomenalne price, eksploracije, i na kraju tek borbe. Tako da duzina quest-a, barem ne u ovoj ekspanziji, ne zavisi od tezine. Kvalitetno pisanje i naracija je ono sto daje ovoj igri duzinu…

Super Turbo Lighting Mod 2.2

-fixed velen lighting and vegetation translucency
-longer ponytail for geralt ( hairwork only )
-fixed novigrad exposure and colorgrading
-fixed night coloring across all zones ( does not mean darker ! )
-increased firelight influence
-all small bonefire are now medium
-fixed the fog coloring in fyk island
-Hos support for most of the main part, last part is untouched
-fixed KM coloring and lighting
-minimal support for B&W : slightly less colorful and tonemapping tweaks for a brighter image
-indoor lighting tweaks
-reduced the “projector effect” on geralt for raining weather in B&W ( will fix this for all zones in an update )
-some caves lighting is now back to default
-increased light reach in the distance, this is directly dependent of the values you have in user.settings ( for vegetation )
-increased geralt default haircut physic ( experimental )

DL

2 Likes