The Witcher 3: Wild Hunt

Igrao i ja dok nisam prodao konzolu. Greška u startu je što nisam radio side misije nego sam odmah furao glavnu priču i onda nastaje problem. Ja sam recimo bio lvl 4, a za protivnike je bio preporučljiv nivo 6-7. E sad, da sam budžio levele side questovima mislim da ne bih imao problema, ovako, svakog “gazdu” sam prelazio bukvalno noćima, iz 27-30 puta :). Savet za kraj, budži vešca side misijama obavezno i kad dođeš do nekog protivnika imaćete ili isti ili ti viši lvl i nećeš imati problema. Jedva čekam da kupim konzolu pa da krenem lepo sve iz početka ali sad lagano sa side misijama obavezno.

Hvala na savetima, gledaću sada da prelazim sporedne misije, da napredujem više, pa ću se onda vratiti na ovu gde stalno ginem.

Ako krenes samo main missions onda ces biti underlevel i to ce ti biti problem. Ako budes zavrsavao pred main-a i side questove, naravno uporedo, bices taman mozda nekad i malo jaci.

Ma side missions su nešto naj zabavnije u igri

2 Likes

Ja sam to shvatio na tezi nacin. Posto sam igrao sa banovanog naloga na staroj konzoli, sad kad uzmem novu krecem od samo starta, pa cu igrati sve side questove

Ima RPG igara gde su side quest-ovi blago rečeno očajni i jako liče jedan na drugi, ali to kod Witcher 3 nije slučaj. Ja sam možda ludak i volim da zadjem u svaki ćošak mape kada su RPG igre u pitanju, ali u slučaju W3, to je bilo zadovoljstvo i moram priznati da se nisam zaustavio dok nisam počistio sve znakove upitnika.

Koliko god delovalo da je mapa ogromna i da su znakovi pitanja raštrkani i da će to oduzeti vremena, u realnosti nije tako. Šetanje od jednog do drugog znaka pitanja je manje od 1 min, obično 30-tak sekundi. Što znači da nema razloga preskakati ih ili zaobilaziti, osim u slučajevima da protivnik ima mnogo veći nivo od vas i da je u 95% slučajeva ishod brobe sa tim protivnikom smrt.

Uvek postoji mogućnost fast travel-a i povratka na neku lokaciju koja nije očišćena. Kada se dodje do potrebnog levela, počištiš i beštiju koja te je nervirala i ideš dalje.

Kako samo lepo izgleda kada počistiš celu mapu :smiley:

Side questova ima od solidnih do genijalnih. Od 2 minuta do preko pola sata, ako ne i jace jer morate da odete u deo koji jis niste otvorili. :slight_smile:
Ah nekada moram newgame + i da nastavim ovog puta ali sa Jenn :slight_smile:

Nešto novo nam se sprema :smiley:

Geralt u Soul Caliburu. Kvota 1.09
Witcher 1,2 remaster kvota 4.50
Witcher 3 DLC kvota 6,00
Witcher 4 kvota 32.0

:smiley:

2 Likes

Witcher 4 si odmah pao… Vrlo je moguće da bude neka ekspanzija…

Daj boze ali tesko. Net bruji vec nedelju dana da geralt treba da se pojavi u nekoj igri. i svi hintuju na soul calibur

Ili soul callibur ili nesto za Gwent.

Mozda gwent izadje iz beta-alpha verzije?

Bice neka mala sitna igrica jer za nista veliko nema sanse mahom zbog 2077 koji se ceka.

1 Like

1.09 kvota reko ja :smiley:

2 Likes

Konačno sam počeo ovo da igram! 4K update i HDR se čine vredni čekanja, kao i stabilan frame rate.

Tek sam zagrebao površinu i potpuno sam se navukao. Kakva igretina. To što je izašla pre tri godine joj uopšte ne smeta. Nemam reči! Najgore je što u stvari nemam puno vremena za igranje te samo noću mogu da degustiram ovo čudo.

Uopšte ne koristim fast travel nego kaskam kroz pejzaže i uživam. Za sada koristim 4k mode i nisam osetio da pada fps. Videću kako bude bilo u gušće naseljenim delovima i da li će biti potrebe da prebacim na Performance mode.

10 Likes

Postavi neki screenshot…

1 Like

https://screenshotscontent-d5002.xboxlive.com/xuid-2533274828937473-private/5b2801d5-090a-4571-84d9-8eeb279121fb.PNG

https://screenshotscontent-d3001.xboxlive.com/xuid-2533274828937473-private/249fd985-8dfd-440d-ab43-28d7ead7994d.PNG

https://screenshotscontent-d5001.xboxlive.com/xuid-2533274828937473-private/6307ff6a-6830-4634-adb6-9e04660ebdb5.PNG

https://screenshotscontent-d5001.xboxlive.com/xuid-2533274828937473-private/d1b8ca33-a071-4e21-b128-96f2fcd47596.PNG

@robotnjik

Ne vise se SS, ili samo meni.

1 Like