TL:DR PS4 Gamesharing

Ok,hvala ti

Tako je, uvek ti stoji u library-ju

Iskuliraj malo… Ne prilici tvojim godinama ovakvo ponasanje :confused: Od vredjanja do toga sto pises kao da se svet vrti oko tebe… Ne zameri, ali ne znam sta te tera da ovako pises…

Evo imam ja jedno pitanje. Verovatno glupo, al nema veze.

Posto obicno uzimam samo nosioce i ponasam se ko da sam kupio igru u prodavnici, nisam preterano upucen u nijanse koriscenja guest naloga.

Moje pitanje je – ako imam guest nalog, da li nosilac tog naloga moze nekako da me zezne? Ne mislim na neke zlonamerne poteze (tipa da promeni password), nego bedaste stvari, tipa on se uloguje kod sebe u trenutku dok ja igram, pa me to automatski izloguje usred igranja?

Uzgred, fora s pocetka threada, gde nadjes druga s kojim ces igrati vecinu igara, pa ne stavis svoj nalog kao primaran nego drugov (i on uradi isto) je genijalna! Nikad se ne bih setio.

Pa u sustini onaj ko ima nosilac nalog, nece igrati sa tog naloga nego sa svog. Samim tim da se ne loguje na nosioca, nece tebe izbacivati. Ali nisam siguran. To treba pitati @padawan ja isto ne uzimam guest naloge

Nema leba bez trofeja :smiley:

Ako igrash kao guest, kako neko drugi udje u nalog,
tebe izbaci (naprimer nosioc prosledi podatke nekom drugaru i on hoce da skine igru )
Moze bash da ispadne cirkus, imao sam slucaj pozajmim drugu nalog, josh on oko 4h kasno to da uradi bash zbog toga i tako su se izbacivali sat vremena…

2 Likes

Da, teoretski moze, ali posto on zeli da igra igru sa svog primarnog naloga, nakon sto je skine nema razloga da se vise loguje na account.

Kao neko ko koristi skoro iskljucivo guest naloge, mozes da mi verujes na rec, u praksi neces imati nikakvih problema sa time.

1 Like

Jos “davne” 2014-te, u martu, ja i Stefi prvi probali to ovde na XO, nakon grubog informisanja na nekim stranim sajtovima. Mislim da je i tada isto tako moglo na PS4, samo sto je to otislo u drugom pravcu. Msm da je i dalje to vecinski nacin sharing kod vlasnika xbox one konzola.

I dalje ubedljivo najlaksi, najopusteniji i najefikasniji nacin deljenja, sve sto kupi drugar ide tebi, i suprotno. Ali ne i najjeftiniji i najfleksibilniji, jer nema prodaje igara.

Elem, evo teme od ranije:

1 Like