TRAY se otvara dok sam u igri(kako si napisao da je hitno mislio sam da ti kuća gori)

Imam problem sa XBOX-om 360. Tray odnosno deo gde treba da ubacim disk se neprestano otvara i ja to nemogu da kontrolisem . Odjednom dok sam u igri cujem zvuk otvaranja tray i posle nekoliko sekundi ponekad minuta on se automacki otvori . I tako nekoliko puta . Na kratko prestane ali posle nekoliko desetina minuta krene iznova to da radi . To me izludjuje i ne znam sta da radim povodom toga . Da li neko ima neko resenje povodom toga sta treba da uradim da to zaustavim ??? Da li postoji neki trik neka caka da se to zaustavi ili moram da ga otvaram ili da ga nosim na servis ? Neznam sta da radim POMOZITE !!! Unapred zahvalan .

Zdravo, javice se neko kao zna, sacu da ti ispravim naslov.
Za takav caps lock, i molim vas umirem pomagajte teme, mozes i ban da dobijes.

Zato samo polako, da crkne nece tek tako da chill.

Edit: u stvari ne mogu da ti ispravim naziv teme. Ispravi sam u nesto normalno, jer ovako zaista i ruzno izgleda i zvuci.

Nemoj, ispravio sam :laughing:

1 Like

Znam da je off topic, ali zar nije nekoliko ljudi (ukljucujuci i mene) dobilo “regular” badge, da mozemo da mijenjamo i premestamo nazive i mjesto tema?

Imaš šta je sve potrebno da se ispuni za level 3. Pogledaj na svom profilu, nije ovo tema za to.