*Uncharted* da li su delovi povezani?

Svidja mi se Uncharted 4, sve sto pisu o njemu itd…
Medjutim zanima me da li uopste da krenem da je igram jer nisam igrao ni jedan prethodni deo, da li su povezani i koliko?
I koji od delova sve mogu jos da predjem na PS4

Uncharted collection predji prvo obavezno

Zavisi kako gledas na povezanost?

Main Story nije povezana ni i jednom delu ali prica likova jeste. Tako da ako odmah uskocis u 4ti deo necas skapirati ko je tu ko i kako su povezani.

Sto znaci ako volis da pucas, skaces itd itd i da skapiras samo glavnu pricu dok ti likovi nisu bitni onda da slobodno kreni. Ako ti znaci potpun dozivljaj onda ne. Obavezno kreni od prvog dela.

Na PS4 mozes da predjes od keca do Lost Legacy. Za ostale moraces da imas Vitu.

Ali u principu ako krenem.od keca pa do 4 sa sve spin off-ovima koliko ih vec ima ne znam, moci cu da skapiram sve ?

Ako krenes od 1 do 4ke skapiraces sve taman kako treba i ne trebas nista dodatno da igras, trazis, citas. Posle toga slobodno mozes da odigras Lost Legacy za koji opet da bi skapirao sve moras da odigras 3 i 4ti deo.

Sto znaci kreni sa kolekcijom (od prvog do treceg dela) nastavi sa cetvrtim i zavrsi sa Lost Legacy.

Pa da, prosto prelazi onako kako su izlazile igre, tu ne mozes da pogresis.

2 Likes

Ja bih ipak poceo od drugog – nije ko da neces lako povatati sta se desava, a tek tu Uncharted stvarno postize svoj potencijal. Na prvom delu su ucili.

Ipak je matora prva igra. Super ako mozes to da svaris. Ja ne bi mogao, a ne mislim da ima previse potrebe.

Realno, nema tu sta da se pohvata…sve ti je jasno kroz pola sata…ali zasto da preskace stvarno vrhunske naslove kolekcije? Meni se Uncharted 1 jako dopao…mozda i zato sto je prvi naslov koji sam presao posle nekoliko godina igranja MPa

1 Like

Ja igrao Uncharted 1 u maju mesecu remasterizovanu. Jesu animacije losije malo, ali lepa okolina i ambijent to vadi.

Collection lepo pegla nedostatke ranog PS3 endzina. A i sto rece Marko radi se o vrhunskom TPS-u.

Cekaj je l remaster ustvario ova kolekcija ili moram da kupim posebno?
Ma je**s grafiku ako je prica dobra, istrpecu za toliko.
Nego me zanima koliko je potrebno preci prva tri dela?
Cisto informativno pitam…

Ako gledas cremenski koliko treba, bolje nemoj ni igrati jer ti se “zuri”. Za ta 3 dela ti treba 24h

Ne zuri mi se :grinning:
Nego pitam da znam otprilike