Update dashboard

Pozdrav , nedavno sam dobio xbox 360 modifikovan na JTAG/RGH i momak mi kaze jedini problem je sto se mora nadograditi dashboard , Ja sam u ovom potpuno nov . Da li je momak upravu i kako update taj dashboard , odnosno gdje pise koji je dashboard da vam mogu reci , Da li trebam drzati ovog tutorijala http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=7774
i recite da li postoji nacin da provjerim jel sigurno xbox flashovan

Ubaci narezanu igru, tako ces najlakse da proveris. A za dash, idi u Halp/Credits u FSD-u ili klikni Guide dugme > Settings > System Info ili tako nesto i tu pise negde.

2.0.2858.0 - to je izgleda dashboard . Molim te reci mi sta gubim ako ga ne update , i odakle da skidam igre za xbox , da li postoji neka stranica ili moram sa Torrenta

Neces moci da igras nove igre ako ga ne updateujes, samo igre do tog dashboarda ces moci da igras. Probas na google i nadjes sve sta ti treba, javno deljenje linkova za piratski sadrzaj je zabranjeno.

Ahaaa , uglavnom radim po ovom tutorijalu i to je to …
super onda pozzz i ako moze lock

Moze lock. :slight_smile:

Pitanje:
Od drugara sam dobio XBox, ali nece da cita diskove sa igrama… On se ne seca da li je cipovao, jer je konzolu kupio pre dosta godina (Diskovi su kopije, pa ne znam da li je to nesto softverski radjeno, jer mi se konzola update-ovala kad sam se nakacio na net).
Kako da vidim da li je cipovana (i na koji nacin) ili je samo laser zaprljan/crkao od stajanja.
Unapred hvala!

Postoji tzv flash dvd drajva, koji kd se odradi cita piratske diskove. E sad negde na pola zivotnog veka xbox360 konzole, microsoft je pustio update koji je obrisao taj flash pa je moralo opet da se flashuje.

Moguce da je citao piratske diskove i da nije bio updateovan. Ti kako kazes si updateovao dashboard pa je moguce da si “ubio” opciju citanja pirata.

Stvarno se ne secam kako se ponasa piratski disk kad ubacis u konzolu koja nije flashovana i kako se ponasa kad je konzola flashovana a drajv u raspadu.

@M007P

Pomozi :blush:

1 Like

Pre je izbacivao video xbox 360 wave igre ali sa xgd3 bese error i vrati ali pokaze logo igre na dvd play. Pustis dvd film ako cita laser je 80% dobar

2 Likes