Vakcina 2021

Ja se danas prijavio za vakcinu online… Iz nekog razloga sam izabrao pfizer i moderna, jer predpostavljam za putovanja da većina neće gledati blagonaklono na Sputnik… Jebe mi se više, ne mogu da slušam o koroni, samo da se i to završi i da krenemo da živimo normalnim životom…

3 Likes

A kineska nema?Mađari naručili te

Ima jedno 4-5 vrsta… Ne znam, koliko sam u komunikaciji sa kinezima, sve im manje verujem…

Na njihov zahtev prijavio sam roditelje, inace moze da se bira:

image

Moze da se prijavi preko zvanicnog linka

https://imunizacija.euprava.gov.rs/

1 Like

Zar ti nisi prelezao?

1 Like

Nisam u Srbiji, ali sam čuo da je u ZR tako da ko želi da primi, mora prvo u higijenski zavod da uradi test na antitela. Ako nadju covid antitela, onda nema vakcina… ko će ga znati.

Pa ima logike. Samo dolaze oprecne informacije.
Gomila gluposti sa svih strana. Prvo pricaju da treba da prime vakcinu i ovi sto su prelezali. Onda da ne treba. Onda kazu imunitet 6m onda kazu a mozda i 2god.

Pa iz tog razloga sam se prijavio, jer poznajem ljude koji su imali dva puta, tj dva puta preležali… Nisam mislio sada, ali za par meseci kada dođe na red, vakcinisaću se sigurno

1 Like

Kažu da imunitet onih koju su preležali Covid traje 6 do 8 meseci. Obzirom da sam taze izlečen, vakcinu neću primiti. Verovatno neću ni posle tog imuno perioda bar neko vreme.

Zenina koleginica 2x jun/jul pa nesto oktobar…
Ludilo. Nije covek vise pametan.

1 Like

Kaze novinarka jutarnjeg programa danas, sutra stize kineska, pa smo tako jedina zemlja koja ima 3 vrste za biranje :grin:

1 Like

Biranje - Testiranje :rofl:

2 Likes

Reče prorok Vučić da ce se javiti 90% ljudi da primi vakcinu a da je realno da 80% njih primi vakcinu, tako da eto pozurite, ‘oš mavo pa nestaVo :grinning:

3 Likes

Sinopharm je kineska zato pitam :wink:



Aa sta li bi sa nasom, ne verujem da su politicari lagali :joy:

2 Likes

Izbor je jasan. :rofl:

13 Likes

Jos samo da se kaze da su Viagru dobili slucajno. Pravili lek za srce i napravili lek za potenciju :joy:
Sam bog zna sta su sada napravili.

Ko je preležao covid i dalje ima mogućnost da ga zakači ponovo. Istraživanja se i dalje sprovode da bi se ovo utvrdilo, ali je bilo slučajeva da se ljudi ponovo zaraze.

2 Likes

Nemaju blage veze ali blage veze ni sta rade ni sta pricaju…
Evo sada su norvezani objavili da im je umrlo 23 starijih od 80god.
Pa.su izasli sa pricom da vise nije bezbedno za bas mnogo matore.
Pa onda aj ne mogu deca izpod 16god.
Pa aj ne treba ko je prelezao.
Pa su svi ginekolozi rekli da ne bi trebalo trudnice i oni koji planiraju da ostanu trudni…
Jbt pa sme da primi… :rofl:

Možda oni ne znaju dosta toga ali zato mi balkanci sve znamo! :joy:

2 Likes