Vase mišljenje o tetovažama, da li imate neku?

Odlicna ideja za tetovazu…tako jos nesto nisam video :smiley:

Mene je podsetilo na spirale iz Uzumakija… :smiley:

I toga sam se setio, ali rekoh da su male šanse za to :smiley:

Dok ja videh vec resili misteriju :slight_smile: objektiv slikan sa odsjajom na staklu i refleksijom pozadine.

Guma od auta :oncoming_automobile:

U srednjoj skoli samo sam cekao 18ti rodjendan da budem vise punoljetan i da odem da se istetoviram. Kad si maloljetan moraju sve starci za tebe pa i to za tetoviranje. Normalno, nisu mi dali, a znali su da cu se istetovirati cim napunim 18 jer sam stalno bio isaran onom kanom.

Kad sam napunio 18, potrosio kes od rodjendana… aj rekoh strpicu se malo pa da skupim para i radim! Tad krenem obracati vise paznje na tetovaze - sta da istetoviram, gdje, koliko “kvadrata” da bude… Tad sam shvatio da je SVAKO ziv istetoviran i da su to razni motivi. Od kineskih slova, vjerskih motiva, imena… i to sve od ljudi koji hoce da budu “zajebani” a pri tom pojma nemaju sta znaci! To vam je ono - “hocu Miliceve balvane i da znam sto sam ih tu okacio i jos da im se divim”. Tad definitivno napustih tu ideju i nisam se pokajao. Kad vidim ko sve ima, sta…ne bih da me poistovjecuju s tim likovima definitivno

2 Likes

Koji si ti kralj :smiley: hahahahah pa gde se toga seti…hehehehehehe.

Slicna varijanta je bila i kod mene. Ocu ili necu i na kraju a sta ce mi? ! Koji ce mi to k. Mislim imam brdo lepih ideja i slika ali niko to ne bi razumeo a da sad objasnjavam sto sam i sta je poneta price svakoj budali koja pita bolece me.

Ali 90% Muske populacije to uradi da bi izgledalo zahebano i ludo. ps. Onih 10% jadni urade nesto sto niko ne razume i onda uvek objasnjavaj i ljudima sa telecim pogledom koji klimaju glavom kao razumeju tvoju sliku i dubinu tvoje tetovaze.

A kod devojaka oni fazoni sa tetovazom na grudima ili na dnu ledja ili stomaka me asocira samo na to da izgleda dobro prilikom sex-a.
Sto podrzavam kao pravi sovinista i muskarac ali ipak mislim da devojka treba da skrene paznju na sebe intelektom i ponasanjem a ne krilima iznad guzova. Draga kad sam u toj pozi i drzim te za kukove ja imam osecaj da letim i bez tih krila iznad guzova.

Predrasuda je jaka rec. To je pre Kultura razmisljanja i prihvatanja cina tetovaze.

Muskarci isticu snagu i deklarisu se kao ratnici preko tetovaza.
Devojke zele da izgledaju hebozovno i naglase da su vatrene.

U prevodu niko tu ne pokazuje neko racionalno i inteligento razmisljanje. Vec vise plemensko i tribalno ponasanje.

Kao sto je Patrijah Pavle rekao na temu crkve i tetovaza. "Vera se nosi u Srcu i Dusi a ne na Telu i Lancu "

EDIT: Uf sad kad ovo procita kako sam napisao kao da sam drva bacao a ne recenice. Sorry za ovo klepanje recenica i skakanje sa teme na temu.

Devojka je letos htela da se tetovira, pa posto je trebao zajednicki drug onda mozda i ja da uradim jednu… Kada sam rekao sta zelim, pogledala me je i rekla “nemoj ti nikada da se tetoviras, suvise imas bujnu mastu”… I tako ja odustanem, posle i ona odlustala tako da nista :smiley:

Najbolja tetovaza, koju sam vidio, je kod jednog mog komsije. Covjek je bio 15 godina u njemackom zatvoru i istetovirao je zmiju - od pete pa do vrata. Ne zna ni sam koliko je radio. Bukvalno, zmija se proteze preko citavog tjela i na prsima ima kao neki tribal, nesto jako cudo ali kad se bolje zagledas vidi se on kako nosi u rukama zaklanu zenu. Srecom, nije je zaklao jer se ova udala kad je ovaj otisao u zatvor mada mislim da je planirao, ali sad ima finu porodicu i covjek se smirio

Gledam gameplay za UFC 2, ps4.
Odlično izgleda, ultra realistično.
Al pade mi na pamet jedna glupost… Tetovaže.
Da li znate i jednog poznatog UFC borca, boksera, košarkaša, fudbalera, (za hokejaše ne znam), ragbistu, itd… da nije tetoviran?
Voleo bi da se pojavi neki vrhunski sportista koji bi imao stav:
“Ja sam dovoljno badass, ne treba mi tetovaža da bi delovao opasno”…

Kristijano Ronaldo.

2 Likes

E svaka mu čast. Sad sam počeo da ga cenim.
Verujem da mu to mnogo znači.

1 Like


Nisam ljubitelj ali bi ovako nešto uradio

1 Like

Al bez alfe ništa :grin:

1 Like

Iskreno nebi nikad uradio tetovažu al bože moj možda nekad promjenim mišljenje

Ja ih mrzim. Eto, i dvoje dece imam, volim ih više nego svoj život, al čak i njihova imena ne bi tetovarao. Recimo bili cool tribali na vratu…i šta sada? Ako je nekom sada cool tribal na vratu, ja ne znam…Al naravno nikad nisam komentarisao nečije ružne tetovaže, svako nek radi šta voli.

Ja sledeci mesec stavljam kolovrat i oko njega sunce na mesto kao na slici.
Oduvek sam bio pobornik tetovaza. Vise sam sloven nego pravoslavac, tako zelim i neku znacajnu skovensku tetovazu.

1 Like

Nisam ni za ni protiv. To je licna stvar, ima licno znacenje. Mada je danas moda.

Navodno je veliki davalac krvi i ne zeli to da ugrozi, zato nema tetovaze

1 Like

Nisam znao da tetovažom može da se kontaminira krv…