XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

offtopic
serije

Idemo sve isto kao i Vol. 1 :beer:

niko da komentarise The Flash season finale? :smiley:

Mogu reci da je serija pokidala, jedva cekam novu sezonu

Upravo idem da pogledam pa javim utiske :smiley:

Vcrs finale sezone 10 Supernaturala. KERI ON MAJ VEJVOOOORD SSSSSSAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAAN

GOD MOTHER****ING DAMNIT!

Na tvu nisam u zivotu bolju epizodu necega pogledao. Zadnjih 20 minuta epizode je konstantno svrsavanje :smiley: Ne znam kakav ljudi budzet imaju buduci da je tv show u pitanju, al svaka im cast za CGI. 90% holivudskih filmova se treba posramiti nakon ovoga.

Stvari koje su mene maksimalno odusevile su reference i easter eggovi kojih u ovoj epizodi ima mali milion :

[SPOILER]

• Wells spominje Rip Huntera kao lika u buducnosti koji je napravio prvi time machine, prave finu malu uvertiru za Legends of Tommorow. Rip Hunter je takodje lik iz stripova i bitan lik u buducnosti,
  • Konacno malo o Ciscu i o tome kako je on zapravo postao superheroj Vibe
  • 1 minuta i 52 sekunde… ma daj, DC i njihov magicni broj 52 :smiley:
  • May the speed force be with you. Classic Star Wars
  • Dok je barry vidjao one slike tokom trcanja vidjela se i zena sa skroz sijedom kosom :smiley: OMG moj nadaleko omiljeni DC lik - Daniele Panabaker je savrsena glumica za tu ulogu
  • Kaciga sa krilcima kad izleti iz crvotocine :smiley: Jay Garrick, iliti prvi Flash :smiley:
  • bilo je jos nekih stvari ali se ne mogu sjetiti sad
    [/SPOILER]

UPOZORENJE SPOILER, CAK I ZA ONE KOJI GLEDAJU SERIJU REDOVNO :

[SPOILER]
Ne mogu docekati da Caitlin konacno postane jbni negativac :smiley: Killer Frost bičiz, MAKE IT HAPPEN SOONER

Kad za 2,3,5 godina konacno vidimo Killer Frost i ona dobije svoju spinoff seriju, oh god!!!
[/SPOILER]

Znam, znam, uzbudjen sam previse :smiley:

Ti kazem ja da je epizoda bruka!!!

Sent from my Nexus 5

Epizoda je pre*****o dobra. Ko će da čeka sledeću sezonu…

ja sve imam neki utisak da nece biti ni Arrow S04 ni Flash S02 vec odmah Legends of Tomorrow… mada ono mozda se i varam… ali bemu misa sve vodi ka tome

Nije, biće oba, već je potvrđeno, a Heroes Of Tomorrow je navodno za 2016, dok bude mid-season pauza, znači, ono oko njihovog božića pa nadalje.

legends demone legends :stuck_out_tongue:

ok then jos bolje hehehe, ali kad to krene da se preplice jedno sa drugim, pa nema sanse da pohvatas sta ide pre… mora da se gleda po AIR DATE-u

Ma, ja sam navikao da je priča o raznim herojima, dža bu, kakve legende, kakvi bakrači :smiley:

Ali da, biće za****no i smor sve pohvatati. Ja sam se pogubio kada se Arrow pojavio kod Flasha, a kamoli kada krenu sa ovolikim likovima… :smiley:

ja samo cekam moenat kad ce Batman i Superman da se pojave heheheheheh, a morace u nekom momentu sigurno. Kao i Green Lantern a onda brate necemo tek da pohvatamo nista :smiley:

Ako CW pokupi i Constantine, onda će biti još za****nije :smiley: Još kad ubace i magiju, demone i anđele…

onda je vec spanska serija, samo sa superherojima i primesama turskih serija… za****no ce biti :stuck_out_tongue:

Supernatural finale sezone 10, bokte mazo, sad su usrali motku. Ako sezona 11 ne bude poslednja ja ne znam.

oslobodili su je*enu tamu! TAMU! Ono original darkness koju je Bog sa andjelima jedva zatvorio. Bokte mazo.

Sad i to? Pa ****te, šta više neće ubiti? :smiley:

hahahahaha bolje da zavrsavaju seriju, preteruju… jos na season 4 ili 5 kad su oni leviathans bili ili kako vec, ja sam mislio ok to je to nema dalje, kad ono prc

Kraj mnogo podseca na pustanje Leviathana, al stvarno mislim da nema dalje od ovoga. Ne mogu da smisle nista gore od ovoga aman zaman. Al dobro, moraju da naprave sran*e dok spasavaju jedan drugog, to je poenta svakog finala huehue.

Pa, nije moglo dalje od Lucifera i Michaela, nije moglo dalje od zatvranja raja, mislim da su i pakao, nisam gledao dalje tu sezonu, a tu su i ti levijatani i šta sve ne. Uvek će se nadmašiti sa glupošću.

Dios mio… Sta uradise bre sa serijom? Da budem iskren ja sam mislio da ce 10a da bude kraj serije, neeee lazem, mislio da ce 6-7a da budu kraj, ali jok. Svaka sezona na isti kalup, mogli su samo da malo bolje organizuju vec postojece negativce i bilo bi bolje, pa prva i drugas ezona je bila fokusirana na demone samo, pa je bila bruka dobra, napeta je bila stalno. Ovo sad toliko razdovnjeno i otislo u neku sirinu da ni oni sami ne mogu da se pohvataju sta i kad se desilo…

Sta znam, 11a i kraj, red bi bio