Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Najbolja Walking Dead epizoda do sad!

That scene cough Carls eye cough

Dem feels…

Potpisujem, ja sam pomislio da je sve u stvari san, nerveovatna scena stvarno, svaka im čast.

Zato se u sljedećih šest neće ništa desiti. :smiley:

Odgledao Walking Dead,au najbolja epizoda do sada…Sad ce nas opet smarati da kraja sezone …

Nije spojler za nas koji pratimo seriju i znamo istorijske činjenice i šta će se tačno desiti, međutim verujem da ima i onih koji samo prate seriju ili možda će tek krenuti da prate seriju, a nisu istorijski potkovani te ne znaju šta će se tačno izdešavati, možda je bolje staviti pod spojler.

Meh, ma nista to, nego:

Kad Lagertha odreze jaja onom nesretniku

Damn… :smiley:

Ovo cekam da izadje cela. A onu plavu bih zenio :smiley:

Ona bi tebe ozenila :smiley: ahahaha

Na telekom iptv-ju je opet neka HBO besplatna promocija do kraja aprila, pa sam na on demand poceo da gledam Silicon Valley. Kao sto ime implicira, lokacija je silokonska dolina, a u pitanju je komedija kratkog formata o IT streberima koji pokusavaju da naprave sledecu veliku stvar. Bas zabavna serija, puna awkward nerd momenata i zanimljivih karaktera, a pritom i odlicna satira mocnih IT bilioniera, njihovih kompanija i liberalne korporativne etike.

Preporuka…

Edit: pogledah i zadnju epizodu dosijea x, i nije bila losa, blago receno. Na kraju, osim one jedne epizode koje mi se jako svidela, sve su varirale od proseka ka losem. Jos se zavrsi sa cliffhangerom…ma idi…

Nastavio sam onomad sa serijom How to Get Away with Murder (druga sezona je u toku). Toliko je zamršeno da ne mož’ da bude loše. Lud *ebe zbunjenog!

Arrow su baš ukakili. Krenulo bolje od treće sezone, ali baš je sad loše. Neka odgleda ko hoće ovu poslednju epizodu :smiley:

Flash i Legends of tomorrow su totalna suprotnost. Flash je malo krenuo sporo od mid season premijere ali je sada već bolje. Legends of tomorrow je baš super. Neki likovi su doduše malo priglupi, ali deluje kao da je to i bila namera. Akcija je super, cgi je dobar, mada se vidi poneki green screen. Sutrašnja epizoda bi trebalo da bude dobra, čekamo flasha za mesec dana, a arrow… Eh, kad sam već toliko gledao gledaću do kraja, mada su flashbackovi interesantni.

Arrow je postao pravo ******. Flash i Legends su super.

Kakvih mesec dana čekanja?

Odgledao poslednju epizodu dosije x,malo ga preterali…

Sledeća epizoda flasha i arrow tek za mesec dana, 22.3 i 23.3. Videćemo da li legends idu na pauzu.

A majku im onda. Mrzim te proklete pauze, naročito nakon ovakvih cliffhangera.

Pogledao sam upravo novu epizodu The Flasha i sad imam jednu teoriju koju ću staviti u spojler i ko ne želi da zna šta će se možda desiti, nek ne čita!

Dakle ovako: Videli smo da je Zoom zapravo Jay Garrick, tačnije da je njegov dvojnik u najmanju ruku.
Moja teorija je da će uraditi sledeće:
Jay Garrick sa Zemlje 1 kog smo videli na klupici pre nekoliko epizoda i koji se ustvari zove Hunter Zolomon je zapravo brat blizanac pravog Jay Garricka sa Zemlje 1.
Pravi Jay Garrick sa Zemlje 1 je zarobljen kod Zooma i nosi onu masku.
Jay Garrick sa Zemlje 2 je Flash, ali takođe i on ima brata blizanca i to Hunter Zolomona koji je Zoom.
Dakle brat Jay Garricka sa Zemlje 2 - Hunter Zolomon je ustvari Zoom, naravno to je samo moja teroija, koja ne mora biti tačna. Inače cela priča će ići verovatno da su na porođaju bile 2 žene i to Garrick i Zolomon, i da je Garrick rodila 2 blizanca, a da je Zolomonova izgubila bebu u porođaju, pošto je doktoru bilo žao da jedna žena ima 2 deteta, a druga nema nijedno, on je dao jedno dete Garrick porodici, a drugo Zolomon porodici, otud su oni različitog prezimena, a istog izgleda.

Sta vi klinci gledate… Strasno…

Better Call Saul. Hands down. Ko je volio Breaking Bad, obozavat ce Saula…

Gleda li neko how to get away with murder ? Slucajno naleteh na ovu seriju pre neki dan na axn-u i sad me nesto kopka

Serija je ODLIČNA! Topla preporuka.

Ja sam poceo prvu sezonu jos letos, ali zbog nekakvih obaveza nisam ni stigao da je zavrsim, na kraju tako i ostade. Sramota, s obzirom koliko volim BB. Brze bolje to moram ispraviti