Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Odgledao sam poslednje tri epizode TWD juče i tek sam se sad setio da napišem koliko su ustvari odlično odrađene ove epizode, šta više cela sezona je odlična, u 14 epizodi kada Rick kažeWe are gonna kill them all se tačno vidi koliko je postao hladnokrvan i mračan lik, kada je to rekao nije ni trepnuo. S druge strane tu su Carol i Morgan koji ne žele više da ubijaju, što je opet razumno, u takvom svetu bi se svako zapitao u jednom trenutku ko su ustvari the good guys, jer Rickova ekipa je ta koja je zapravo najviše ljudi i pobila.

Hannibal… Najbolje ostvarenje zanra te vrste, licno, sto sam ikad gledao. Zavrsio sam sa drugom, briljantnom, sezonom. Znam da mi je ostala jos jedna, ali ne mogu a da se ne zapitam, ko bi - u zdravoj pameti - ukinuo ovo remek-djelo…

Svaka preporuka.

P.S. Sto se tice Morgana i TWD… Cisto sranje kroz pusto granje. Ne znam ko onog glumca ubaci u seriju. Prosla sezona, cini mi se 8 ili 9 ep. je bila tako dosadna sa njim da je to za nepovjerovat… Uocavam ogromne razlike naspram stripa, ne znam dal’ da mi bude drago ili ne… Jedva cekam da se najbolja cura u citavoj seriji pojavi, Lucille hihihi

House of Cards cetvrta sezona znatno bolja od trece…a s obzirom da je i treca bila odlicna…

Sinoc sam pogledao poslednju epizodu X files i bilo je hmmm :hm dobroooo
Aj sto mi cela serija nekako onako pihhh, valjda sam je prerastao. Ali ovo je bilo previse. Pa ja se nadam de ide neki nastavak???
Nemoguce da se ovako glupavo zavrsi serijal?!

E pitanje za admine, mod itd… Aj ubaite neki smajlic koji se cudi nesto, iscudjava, ono kao zine i blene :smiley:
Ma kapirate na sta mislim. Trebao mi je vec vise puta.

Gledao upravo 18. epizodu Supernatural-a i mogu reci da je ova epizoda bila dosta dobra i napokon neki veci zaplet krece. Smor su mi one epizode kad imaju klasican “slucaj” sa nekim vampirima i sl, napokon se vraca na glavnu pricu.

Napokon!


Poceo sam gledat i trecu sezonu Hanibala. Joj jesu ga upropastili, pa sta je ono… Nije vise gledljivo. Mogli su zavrsiti sve sa 2 sezone i usli bi u historiju… Al’ hajd, dosao sam do 6ep, mozda se nesto promjeni.

1 Like

Ne znam ko je upratio, ali bio je maraton GoT-a na HBO-u. Jos jedanput, manje-vise, pregledano…

Ready for season 6 !!

Ok je juce bila prva epizoda Game of Thrones, nista spektakularno. Direktno vezano za kraj prosle i lagan uvod u buduca desavanja. Svi najavljuju gomilu wtf momenata u ovoj sezoni…videcemo.

A svi oni koji su imali neprikladne misli prema Melisandre…razmislite ponovo :smiley:

Odlicna je bila prva epizoda. Tempo je savrsen… Najveci WTF trenutak je tik pred kraj. I’ll never watch boobs the same…

Jos kazem sebi sacekaj da izadju sve pa pogledaj. Ali sam bio dokon i onda pogledao…
Pa sto se mene tice sve ok, stanje redovno. Hocu reci isto kao i uvek.
Sto se tice te poslednje scene pa uhhh. Navikao sam da sokiraju :smiley: Ali ono jeste bilo bljakkk…

Druga epizoda GoT odlicna, standardno, a cini mi se da karakteri ginu brze nego ikad :slight_smile:

ali ima i onih koji se vracaju iz mrtvih :smiley: Potvrdjeno je ono sto su skoro svi znali, cak i ranije nego sto sam mislio, jos u sledecoj da se potvrdi R + L = J teorija i onda da krenu neocekivane stvari

Možda ne bi bilo loše da imamo poseban topic za GoT, jer je sezona tek krenula i biće dosta priče na ovu temu. Nekako mi se čini da će diskusija biti fokusiranija.

Ne mislim da treba nova tema, jeste da je sada aktuelna ali ne pise se toliko o njoj…

+1 sto se tice mene!

Bas mi prijatelj govori kako trebam zapoceti citati knjige, da postoje neka dublja pojasnjenja. Sto se tice ove seste sezone, meni licno je fenomenalno krenula…

OK, go, do it :slight_smile:

1 Like

Ljudi ova sezona Flash koja je pri kraju bas umrsena… ima li nekog ko je citao stripove da mi pojasni sta se desava, verujem da @daemonkiller92 Vec zna?

Nisam još uvek pogledao 20 epizodu, ali mislim da znam šta će se desiti, s obzirom da sam pogodio kako će ići priča vezana za Zooma, pokušaću da i sada pogodim šta će se do kraja desiti, naravno to pišem pod Spoilerom.

Wally će verovatno dobiti moći kada ponovo naprave eksploziju akceleratora i on će postati novi Flash. Postoje stripovi gde je Wally zapravo Flash, ali nigde nije ovakva radnja.

To se i meni cini da ce biti, skroz su napravili njah seriju, ne zna se ko koga i sta.