Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

ubo si iz prve :smiley:

Na stranu sve, mene odusevljavaju novi valovi sisa u GoT-u… Just sayin’…

A sto se tice teorija, mnogi smatraju da je Bran Gospodar Svijetla. Posto moze uticati i na proslost i na buducnot. Ah, cemo da vidimo…

Wayward.Pines.S02E01.HDTV.x264-KILLERS
Kreće druga sezona…

1 Like

Arrow season finale dobio 3,8 na IGN-u. Sva sreca pa me smorio 13 epizoda ranije :smiley:

Arrow season finale je užas, Flash je bio dobar.

Ja sam pokusao da gledam Arrow jer su ga svi hvalili, smorio se na 3-oj epizodi prve sezone, jsut sayin’

Meni je Arrow bio super do pola trece sezone. Treca nije dostigla velicinu druge a o cetvrtoj da ne pricam. U pocetku serijala su im epizode imale taj 90210 crap, koji odbija. Ali posle su skontali i smanjili to u velikoj meri.

Pruzi seriji jos jednu sansu, prva sezona je odlicna a druga je fantasticna. Ako nista drugo barem ces imati oko 45 epizoda zabave. treca sezona je so-so a cetvrta je blagi uzas.

1 Like

Posle season finale :smiley:

1 Like

Fuck, šta li se to desilo? Nisam još gledao, ali izgleda da su majstorski zasrali stvar :smiley: Biće interesantno veče :smiley:

Holy shit, kako ona slika sa ratingom za svaku epizodu Arrow je neverovatna. Dat drop…

Ovo ti je final fight, ako hoćeš pogledaj kao sneak peek pre nego što vidiš epizodu.

:smiley:

Upravo sad gledam epizodu i jesu je usrali…

Odgledao sam sad i Flash. HOLY SHIT. That is all. Taj kraj… Ne mogu da dočekam treću sezonu i da vidim koje će biti posledice, ali, ako bude kao u stripu… Jedva čekam.

Legends Of Tomorrow je isto bio solidan.

Sad gledam na gafu koje će serije biti tokom leta, i ima par innteresantnih: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1213855

Meni su recimo interesantni Brain Dead, Frankenstein Chronicles, možda ovaj Dead Rising nastavak, mada treba prvo da odgledam Watch tower.

Ali brate, koliko sranja ima… Zoombies? Nicki? Murder She Baked? Ozbiljno?

Flashpoint incoming? :smiley:

To su delimično uradili u prvoj sezoni, ali sad očekujem mnogo veće posledice. Jedva čekam treću sezonu.

Zapravo nisu, Flashpoint story će najverovatnije ići u 3 sezoni, te im se tako otvaraju mnoge mogućnosti. Ono što je sigurno jeste da ćemo sigurno ponovo videti Zooma, a videćemo i Black Flasha… sve u svemu, neverovatno finale i jedva čekam treću sezonu. :slight_smile:

Da, posle sam video da planiraju da imaju Crossover između Legends Of Tomorrow, Arrow, Flash i Supergirl. Verovatno će to biti Flashpoint, nakon čega će određeni broj stvari restartovati. A nemam pojma zašto, pomešao sam delove iz prve sezone Flash sa dešavanjima iz Flashpoint Paradox filma :smiley:

Bilo bi dobro kad bi mogli da koriste i Batmana i sve ostale superheroje, ali se to nažalost neće desiti, šta više ono što je jako zanimljivo jeste ono što će se desiti Bruce-u i njegovim roditeljima nakon što se Flash vrati da spasi majku.

Međutim CW nema prava na Batmana, Aquamana i ostale superheroje koji se pojavljuju u Flashpointu, and that kinda sucks.

Sinoc snimim na pickboxu Vikinge i pogledam. Za dan sam odgledao celu sezonu :smiley:

Bas dosadnjikava 7. epizoda GoT. Sve teorije do sada su se obistinile, a kako se cini i ostale ce takodje. S jedne strane dobar payoff za sve fanove, a s druge nema soka i iznenadjenja na koje smo navikli.

Uglavnom, jedva cekam sledecu epizodu :slight_smile:

Ovaj serijal je do sada isao onako da kazem “jako” pa su zato sada ovu malo smorili. Ocekojem neko cudo od sledece.