Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

deveta ce biti top. Zove se Battle of the bastards. Go figure :smiley:

Ne mogu da docekam ceveras da stavim klinca da spava i upalim ovo :smiley:

Deveta sledece nedelje :blush:

Gledao sinoc GOT auuu… Nije nista spektakularno ali su sve same najave za spektakl.
Smorio sam se sto nisam video “rostilj” a ocekivao sam “rostilj” :disappointed_relieved:

Evo ga preview za 9-tu, spoiler alert naravno.

Izgleda neverovatno, hype na max

Osecam da ce da bude razocarenje… A onda opet cekam smrdljivih godinu dana… :cry:

Na osnovu cega? Meni deluje totalno suprotno

Koliko sam samo puta pogledao film kome je tih 2-3min najave bilo sve sto vredi od celog filma.
A ne mislim samo na akciju i dogadjaje.
Osecam da ce me jako jako jako smoriti ishod dogadjaja. A kladim se da nece bas biti onako kako ja navijam! E to ce da me smori.
Secam se kada sam citao knjigu i kada je poginuo Rob bio sam nad…n narednih 3-4 dana! :smiley:
Kao budala. Moji zivci nece podneti jos razocarenja i tuge :cry:

GoT - po obicaju 9-ta epizoda dobila 10-ku od IGN-a, koji inace bez obzira sta mislilu o njemu, ima odlicnu ekipu koja radi recenzije i diskusije za filmove i serije.

Bastardbowl, Snowbowl, Battle of the Bastards…kako god…jedva cekam veceras!

Brate dragi, gledao sam je sinoc u 3h. Em sam se napio od zivaca, em pojeo sve grickalice u par minuta hahahahaha Najbolja epizoda do sad! Fenomenalna…

Mislim da ces biti odusevljen

1 Like

Ko? Ja?

Dobra epizoda, malo predvidiva, ali nije razočarala. :slight_smile:

Najtoplija preporuka za Dardevil-a.
Veoma kvalitetno odrađena serija. Dosta dobrih efekata i realne tabačine. Za razliku od Flash-a i Arrow-a ovde ima i scenarija!
Mogao bih slobodno da povučem paralelu između ove ekranizacije Dardevil-a, svojevremenih stripova o Mister No-u i jedne pesme Riblje Čorbe : Bio sam tučen ali i ja sam tukao!

2 Likes

Bas prava paralela, ne znam dal je u istoriji super junaka neko onoliko “biven”. Odlican je Derdevil, pogotovo druga sezona, gde je Punisher preoteo spotlight. Pogledaj i Jessica Jones, koja se u nekim momentima i preplice sa Deardeveilom, isto je Netflix serija.

GOT>

Battle of the Bastards je opravdala hype, Fenomenalna!

Poslednja epizoda ce biti desetak min duza nego uobicajne epizode.

zbog svih desavanja zaboravilo se na L + R = J, nadam se da to cuvaju za sami kraj zadnje episode

Auuuu, auuuuu kakva epizoda, koja bitka, pa onaj rostilj na pocetku…
I neporocenjiv osmeh na kraju :slight_smile:
Ne mogu da docekam sledecu godinu…

Zavrsi se i GoT. Meni je i poslednja epizoda bila za desetku. Mocne scene jedna za drugom uz pratnju uvek divne i odgovarajuce muzike ili uznemirujuce tisine. Cak nekako ukljucise i dadose svrhu nesrecnom dornu, koji je tako traljavo odradjen kroz ceo serijal. King in the north scena (repriza) je bila epic, ali me Davos pravo potresao.

Definitivno je bila ovo season of payoffs, kako je zovu, sa ponekim iznenadjenjem tu i tamo. Vec se nazire kraj cele price i uveliko smo u trecem cinu i sada opet waiting game.

  • Cersei je sada primarni antagonista (ne racunajuci onog ledenog naravno), sve do sada je bila kucka ali sada je pravi zlikovac…i to kakav. Nadam se da ce biti Jaime taj koji ce je roknuti na kraju.
  • Od R + L = J dobismo X + L = J, mada ne verujem da ima neko drugo resenje ove jednacine.

Stvarno sjajna sezona, ko ce izdrzati do sledece godine…

Auuu, bas to. Kako dobra epizoda, kako dobra sezona.
Ko ce sada da ceka do sledece godine da ceka. Bice tu jos zanimljivih obrta.
Nadam se da ce makar knjiga da izadje u toku ove godine.

D&D kazu jos 13 epizoda i cao. Pretpostavlja se da ce sedma imati sedam epizoda a osma sest :slight_smile: