Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Bas juce počeo da gledam…odlična serija…obavezno pogledati…

Pogledao sve :slight_smile: Mene je serija odusevila. Kada sam je prvi put upalio morao sam da odem na net da vidim kada je stvarno snimana. U startu sam mogao da se kladim da je snimana pre 25god.
Meni je nekako najjaca muzika i ta atmosfera osamdesetih. Malo me podseca i na E.T.
Bukvalno ne mogu da sakrijem odusevljenje. :smiley: :smiley:
Nadam se nekom nastavku sledece godine. Samo da ne zadave pa da se ceka godinama kao sto sam cekao “Marco Polo” koji sada opet cekam. Pogledao sam drugu sezonu pa sada cekam opet…

1 Like

Wow! Još dva i po meseca :confused:.

Ja sam poceo Sopranose gledat’. Vjerovali ili ne, iako je serija iz '99-te, ja jos niti jednu epizodu do sada odgledao nisam… Prvih 6ep se cine i vise nego ok. Imam osjecaj da bi serija mogla biti bolja od Breaking Bad. Nadam se…

Meni je bila bolja. Nekako je veselija :smiley:

Navukao sam se na HBO seriju "The Night Of…"

Serija koja izaziva depresiju i anksioznost. Ja sam je pogledao pre jedno dve godine. Dobra je, kraj je urnebesan :smiley:

1 Like

Poceo sam sinoc da gledam “The Strain” Zanimljivo mi je, meni je zainteresovala. Ima samo dva serijala. Verovatno ce da me smori taman do kraja tog drugog. Za sada je dobra, sve je naravno predvidivo i otrcano :slight_smile: ali po meni vredi pogledati ako nemate bas nesto bolje.

Ima te smori posle trece epizode,lepo pocelo onaj avion i sve to kasnije je podetinjili…

Neee, sinoc sam pogledao prve dve i samo upalio trecu pa odustao. Reko danas nastavljam.
Bas steta. Start je bas dobar, ne izgleda mi detinjasto u prve dve. Video sam da ove god izlazi treci serijal. Ako me smori odustajem.

Ljudi ko voli The Wire i True Detective, odmah na torente i The Night Of.

Sve sto bih rekao dalje bio bi spoiler.

2 Likes

Pogledao sam The Strain. Gledljivo, samo sto vise odmice to je jadnije i smesnije. jbg… klasika.
Takodje pogedao i Da Vinci’s Demons pa fina akciona bajka. vredi pogledati.

Ne znam za vas ali ja bas volim da gledam pandurske serije. Ne one FBI
CSI gde iz dlaka sa muda nalaze ubice blabla… Nego ono obicni i
prosti panduri. To mi je nekako zanimljivo i opustajuce. Krenuo sam na
TV-u da gledam Chicago PD. A onda skinuo sa neta sve i sada gledam sa
zenom.

Onda je za tebe Wire kao izmišljena. Naravno, ako već nisi gledao.

E nisam, moram da pogledam. Samo da nije neko CSI go…o
Ono dlake sa jaja, zvezdana prasina i onda nadju ko je zapravo ubio Kleopatru pre 2000god itd… Od toga se jezim.

Wire je do nedavno suvereno vladao IMDB listom. Ima 5 sezona, i sve što treba da uradiš je da nekako preguraš prvu epizodu.
Posle toga, pozdravi se i izljubi sa svojima jer ih nećeš viđati neko vreme.

Da li je neko gledao War and peace (rat i mir)? Ima svega 5 epizoda

Bogami, zadnjih dana samo redam Sopranose… Dodoh do polovine cetvrte sezone. Odlicna serija. Od price, nacina izvodenja iste, glumaca, top notch…

Iako nema “ono nesto” da s ceznjom cekam sljedecu epizodu. Kontam, da preskocim 5ep, ne bi ni osjetio… Oh well, jos svega 2 sezone do kraja…

Odlican je The Night Of!