Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Turturro stole the show

On je briljantan u svakoj ulozi.

Ja sam juče pogledao par epizoda ovih novih, letnjih serija, da vidim da li me nešto interesuje. Ima par koje imaju neke kul ideje.

Preacher - Opet adaptacija stripa/grafičke novele, ali je ovaj put materijal za starije, i to se pomalo vidi već od prve epizode. Sknuo sam ostatak sezone, za sad mi nit smrdi nit miriše. Ako je verovati ljudima, zasnovana je na solidnoj priči i ima potencijala da bude bolje.

Brain Dead - Pao meteor u Rusiju, ameri ga pokupili i odneli u Smithsonian, i tamo se meteor otvorio, iz njega su izjurile svemirske bube koje jedu ljudima mozgove i počinju da upravljaju njima. Serija je očigledno inspirisana političkim dešavanjima u USA u poslednje vreme, i to se vidi. Prva epizoda je ok, ali ništa spektakularno.

Stranger Things - Odgledao sam dve epizode u cugu, i ova serija mi se najviše svidela od ove tri. Odmah sam skinuo celu sezonu i teram dalje sa njom, i to punom parom. Neću mnogo da komentarišem o njoj, ali mi se baš svidela, i za sad mi deluje kao da je opravdala ocene koje je pokupila. Videćemo da li će tako biti do kraja.

Gledaj The Night Of i batali te limunade. Stranger Things je ok :slight_smile:

I to mi je na spisku, nego je ovo došlo na red pre toga :smiley:

Gleda mi se neka serija sci-fi, vanzemaljci i slicne gluposti. Jel ima neka zanimljiva? Gledao sam falling skies, iako im budzet nije bio prevelik serija je bila dobra

Pogledaj onda Stranger Things, mada ni Wayward Pines nije loš

1 Like

+1 Za Stranger Things. Savršeno se uklapa u tvoje uslove.

Svidja mi se jako trailer. Odgledacu danas epizodu-dve pa cu videti. Wayward pines sam nesto malo gledao ali me nije privukao

Odgledao sinoc poslednju epizodu The Night Of. Odlican zavrsetak odlicne (mini) serije. Ko nije pogledao obavezno nek skida, ovakav biser je greota propustiti.

Turturro je zasluzio Emmy samo za ovu poslednju epizodu, a da ne pricam za ostalih sedam gde kao i uvek briljira.

Moram da krenem da gledam neku seriju, razmisljam se izmedju The Night Of koju akiris pominje i Mr.Robot koja je trenutno mnogo popularna i hvaljena. Cu razmislim.

Takodje i ta Stranger Things zvuci primamljivo…

The Night Of ima samo osam epizoda i kraj. Moguce da bude i druga sezona ali kontam u formatu kao sto je bio true detective.

Tako da, ako ti se gleda nesto kvalitetno sa top produkcijom, pricom i glumom, dont waste a second :smiley:

2 Likes

Ala ovo BAŠ obećava:
http://www.imdb.com/tv/fall-tv-video?pf_rd_m=A2FGELUUNOQJNL&pf_rd_p=2599765742&pf_rd_r=057Y4W84503EQXXC8YX7&pf_rd_s=hero&pf_rd_t=15061&pf_rd_i=homepage&ref_=hm_hp_cap_pri_1

Izgleda zanimljivo. Jos sam danas na telefonu gledao sta ima u najavi na imdb i ovo preskocim.
Kao ne zanimaju me vesterni… Kad ono nije bas vestern.
Ma da sam voleo one bas stare vesterne.

A da li je neko gledao: Halt An Catch Fire… ima dve sezona sada je počela treća… I Feed The Beast upravo je završena 1 sezona od 10 epizoda…

Odgledah Stranger Things kompletnu sezonu. Auu koliko dobra serija bog te mazo. Odusevio sam se.

Prije samo tri dana nista nisam znao o seriji. Vidio sam da se pominje, rekoh ajde da je skinem i dam joj sansu kad ono oh boy… Cista desetka.

1 Like

:slight_smile: ja sam jos pod utiskom. Nerealna atmosfera i muzika.

Ipak poceh da gledam Mr Robot, gledalo mi se nesto takvo malcice uvrnuto, i za sada sam odusevljen. Problem je sto zeni ne odgovaraju te hakerske gluposti, i sto moram da gledam sam :cry:

The Night Of sam ostavio za malo hladnije dane…

Meni nesto to Mr Robot nije bas leglo. Ma da nisam ni dao neku sansu da mi se svidi.
Nekako ni mene ne drze te ludilo fore i fazoni.
The Night Of mi isto nije legla prica. Nesto mi je vec smor o tome da gledam i slusam.

Bas svakoj aktivnosti :smirk:

Ma sve je bolje u drustvu, to ti je moja filozofija, pa makar i sa zenom. Cak i kad hocu da se nesto bzvz poslusam, zgrabim jedno dete samnom, cisto da nisam sam :slight_smile: