Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Pogledacu bas, iskocio mi je on i Jessica Jones kao preporuka. Jos bolje posto ne skidam vec direkt sa Netflix-a i gledam.
Da li je neko gledao Jessica Jones? Mogao bih i to da pogledam.

Kada izlazi sledeca epizoda westworlda, poceo sam da kriziram? :smiley:

izasla sinoc

Ah ok, znaci nedelja vece na HBO, ponedeljak pajretbej.

takoe :smiley:

TWD fanovi, for the love of god, sutra bez spojlera!!!

Nemojte ulazit na internet dok ne pogledate epizodu. Znam da ja neću hihihi

Ali bez zajebancije, ko spojluje bilo šta dobija ban na sedam dana.

Darežljiv si nešto. Za ovaj spojler, mjesec bana je malo.

Upravo sam odgledao TWD…nemam reci…

Evo neka budem smaac ali brate kako mozete vise da gledate to.
I o kojim vi to spojlerima pricate? Pa svaka sezona je ista 100%
Oni kao lutaju, onda u celoj sezoni ima jedan glavni negativac koji ima svoje ljude i svoj mali svet.
On ih otme ili prevari da dodju/udju. Neki glavni likovi umru dobiju neke nove.
Izmuce ih kao da je reziser Mel Gibson. Oni to sve pobede i razvale i idu dalje…
Sledeca sezona naravno opet isto! Koji crni spojleri!

3 Likes

ovo je by far most disgusting and disturbing epizoda to date…

Sada si mi spojlovao svih 14 sezona! :smiley:

1 Like

TWD, jedina serija koju sam prekinuo da gledam na pola neke od sezona i nemam zelju da joj se ikad vratim.

Inace poceo drugu sezonu Mr.Robot i sve mi teze i teze drzi paznju, previse je haoticna i uvrnuta za moj ukus.

1 Like

Yup, ja sam stao kad su bili u onom zatvoru sa onima koje su poveli iz Guvernerovog grada, smorilo je. To je bilo valjda pre 2 ili 3 godine, i nisam se nikad vratio.

Bas ste naveli smaracke serije, koje se vrte u krug sve isto… Ja gledam The Strain dobra serija malo drugacija od cuvenog Giljerma del Tora, ako ne znate ko je tu je google :-). Serije koje su poceli da rade sve gora od gore.

1 Like

Btw, za TWD, je li Rick i dalje ziv? A Coral? (odgovor u spoiler obavezno). Bilo mi i zao vise da gledam Ricka, najizmuceniji lik ikada.

Ti si car :slight_smile:

Serija prati strip sa malim twistovima…ne vidim razlog zasto kukate…procitao sam ceo strip i meni se jako dopada i tacno znam na cemu sam dok gledam seriju… Ovo vise nije o svetu zombi apokalipse… Walkeri su samo tu eto tako…ovde se radi o ljudskom ponasanju u ekstremnim uslovima. U zombi apokalipsi (ovde predstavljenoj) je covek pretnja coveku, a ne zombi i predstavljeno je na najbolji moguci nacin. Ne znam zasto je sinocna epizoda bila toliko disturbing? Na kraju seste sezone znamo kako je ubio odredjenu osobu. Sad smo smao videli da je to bio Abraham. A ako je disturbing ona scena sa Glennom…vratite se na Disney crtace…Videli smo mnogo ‘gorih’ scena kroz seriju…pa majko moja u 2. Epizodi 1. Sezone raskomadali zombija i prekrili se njegovim crevima…a ovde kukate sto mu je oko iskocilo…

Svaki negativan komentar je isti. 100%. Pojedinac se žali kako ništa ne valja, svaki put je sve isto, i mala grupica ljudi ga podupire. I tako stalno u krug…
Sljedeći komentar opet isto! Kakav crni optimizam!

Većina vas nije čitala strip, vidim… Meni se lično mnogo sviđa koncept i čitava serija. Šta ćemo sad? Možda kad počne GoT da se javi neki pojedinac pa da blati seriju i govori “kakvi crni spojleri”, te bubne neki? Joj fini banovi…

Pa evo reci sta sam spojlovao? Nisam ja ni gledao ali ne treba da budes gatara da bi znao sta se desava i sta ce se desiti. Prosto cela serija je 100% ista od prve do poslednje epizode.
To sto se tebi svidja je sasvim ok. Svako ima svoj ukus bilo bi glupo da je drugacije.
Serija je odlicno izreklamirana i ima dobar budzet. Ali svaka ali svaka Turska serija ima 5x ozbiljniji zaplet i radnju. Moze nesto i da te iznenadi.
Ovu seriju je jako tesko spojlovati. Kao sto rekoh, jedina misterija je ko ce od glavnih likova da pogine. Neki mora reda radi. Sve ostalo je vec vidjeno.

1 Like

A po cemu je GoT odlican? Spoiler Alert…svi umiru